2024. Május 20. - 22:20:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402040 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 20. - 12:48:48
Válasz #1905
Nem elérhető

Maszat


Akkor szavazzak az mszp-re hátha jobb lesz?

Az,h mennyire kivitelezhető majd elválik, de ugyérzem legalább meg kell próbálni.
Tényleg szörnyű ami ebben az országban zajlik gazdaságilag és társadalmilag.A külföldi tőkétül függünk teljes mértékben, a magyar vállalatok teljesen háttérbe vannak szorítva, az emberekböl pedig teljesen kihalt a hazaszeretet és az összetartás.

Aki kimeri mondani,h verik a magyarokat szlovákiában az már rasszista szélsőséges...




Nem mondatm, hogy szavazz az MSZP-re,a magyar vállalatokat hagyjuk, és, ha rám szavazol,ujranyitom a High Life discot, meg a Supersonicot.NA? ;)

Itt most több a tét, maradok a Jobbiknál  ;D

A saját érdekeimet háttérbe helyezve fogok rájuk szavazni, ugyanis a szemükbe Én nem vagyok éppen mintapolgár, és ha 1x kormánypárt lesz Nekem is el kell mennem melózni.

De amíg ott fent lopnak csalnak hazudnak, addig Én se fogok gürizni a megélhetésért.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 20. - 12:52:56
Válasz #1906
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na de ezt mondtam 3al feljebb, szerinted, ha ők kerülnének hatalomra, akkor megszűnne a korrupció, ők nem lopnának, nem helyeznék előtérbe saját cégeik, ismerőseik cégeinek érdekeit, hanem, elmormognának tíz miatyánkot, és böjtöset ennének?????Az vezetésben látni akart csoport idealizálása rossz, akármilyen oldali is az a csoport.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 12:56:50
Válasz #1907
Nem elérhető

Maszat


Na de ezt mondtam 3al feljebb, szerinted, ha ők kerülnének hatalomra, akkor megszűnne a korrupció, ők nem lopnának, nem helyeznék előtérbe saját cégeik, ismerőseik cégeinek érdekeit, hanem, elmormognának tíz miatyánkot, és böjtöset ennének?????Az vezetésben látni akart csoport idealizálása rossz, akármilyen oldali is az a csoport.

Persze ez benne van, de pont Te mondtad ezt tegnap: "Ne feledd, ártatlan vagy, míg bűnösséged be nem bizonyosodik!"

És eddig Ők még nem írták le magukat, és ahogy mondtam még mindig az Ő álláspontjuk a legszimpatikusabb.
Számomra.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 20. - 12:59:26
Válasz #1908
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Sok dolog szimpatikus, amit mondanak.De maradjunk annyiban, hogy senkisem szamaritánus jóérzésből akarja magára vállalni agy ország minden búját-baját.Senkit nem megsérteni akarok avval, amit írtam.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 12:59:31
Válasz #1909
Nem elérhető

God Vazzeg


Na de ezt mondtam 3al feljebb, szerinted, ha ők kerülnének hatalomra, akkor megszűnne a korrupció, ők nem lopnának, nem helyeznék előtérbe saját cégeik, ismerőseik cégeinek érdekeit, hanem, elmormognának tíz miatyánkot, és böjtöset ennének?????Az vezetésben látni akart csoport idealizálása rossz, akármilyen oldali is az a csoport.

Nem bolondok vagyunk, csak változást szeretnénk. Az maszop és a fütyesz is bizonyított már a szememben, ezektől nem várható változás. Jelenleg egy párt fogalmazza meg ami szerintem is a járható út lehet, és ez a jobbik. Meglátjuk, de egy szavazatot részemről megér  ;D

2010. Január 20. - 13:01:33
Válasz #1910
Nem elérhető

God Vazzeg


Sok dolog szimpatikus, amit mondanak.De maradjunk annyiban, hogy senkisem szamaritánus jóérzésből akarja magára vállalni agy ország minden búját-baját.Senkit nem megsérteni akarok avval, amit írtam.

Ezektől minden jobb, szétlopják az országot, cserébe elnyomott a magyar a saját hazájában. Nekem ebből elegem van, ha van esély a változtatásra, akkor hajrá!  ;) Lehet párhuzamot vonni a testépítéssel: ha nem megy a fejlődés, változtatni kell. De nem arra amit már próbáltunk és leépültünk tőle  ;)

2010. Január 20. - 13:04:47
Válasz #1911
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Értem én, hogy változás  kell.Anyámék mindig azt mondták, az a baj velünk, hogy mindig váltunk.ezek a nyomorultak kaptak nyolc évet,bizonyítottak is mindenkinek ebben az országban.Szóval őket hagyjuk is, delete.
Szerintem viszont,ha sikerülne is megcsípniük a hatalmat, rengeteg dolgot nem tudnának keresztülvinni, éppen az "uniós nyomás" miatt.Mert vannak olyan globális üzleti érdekek, amik nagyobb befolyással bírnak , mint azt gondoljuk.Én a fütyeszre fogok nyomni, meg is mondom egészen őszintén, érdekből.Nekem ők jól jönnének.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 13:06:53
Válasz #1912
Nem elérhető

Maszat


Sok dolog szimpatikus, amit mondanak.De maradjunk annyiban, hogy senkisem szamaritánus jóérzésből akarja magára vállalni agy ország minden búját-baját.Senkit nem megsérteni akarok avval, amit írtam.

Nem sértettél meg senkit, normálisan mondtuk el a véleményünket és aggájainkat.

De látod ez a baj, h az emberek már el se merik hinni,h valaki pl hazaszeretetböl politizáljon mint anno pl Széchenyi aki valóban szerette a hazáját.

Persze Én is valószínűnek tartom,h van itt hatalomvágy és más önérdek is, de ez valamilyen szinten természetes.
A szlovákoknak ott van a Slota, számomra 1 unszimpatikus gyökér, de a szlovákok szeretik mert a saját érdekeiket nézi, és a Ficó is sokkal keménykezűbb mint ez a gyökés bajnai.

Szóval persze jól járnak Ők ha oda kerülnek ez nem vitás, de Én hiszek abban,h a tenni akarás is ott van bennük.

Nekem meg van az a tulajdonságom,h kibaszott jó emberismerő vagyok, ez számtalan embernél bebizonyosodott már az életem során.Az első 1-2 mondatnál Én már beteszem valahova az embert és álltalában jó helyre.
Namármost az összes politikus közül a vonát tartom a leg hitelesebbnek, leg szimpatikusabbnak.

A Morvai nekem kicsit furva, főleg annak tudatában,h ki a férje, Őt annyira nem csipázom.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 20. - 13:08:14
Válasz #1913
Nem elérhető

God Vazzeg


Értem én, hogy változás  kell.Anyámék mindig azt mondták, az a baj velünk, hogy mindig váltunk.ezek a nyomorultak kaptak nyolc évet,bizonyítottak is mindenkinek ebben az országban.Szóval őket hagyjuk is, delete.
Szerintem viszont,ha sikerülne is megcsípniük a hatalmat, rengeteg dolgot nem tudnának keresztülvinni, éppen az "uniós nyomás" miatt.Mert vannak olyan globális üzleti érdekek, amik nagyobb befolyással bírnak , mint azt gondoljuk.Én a fütyeszre fogok nyomni, meg is mondom egészen őszintén, érdekből.Nekem ők jól jönnének.

Belpolitikába nem szól bele az unió, és pont azt kellene rendbe kapnunk. Amúgy meg ha megnézed az európa parlamenti jobbikos felszólalásokat, nem az jön le belőlük hogy befosnának az uniótól. Az unió csak egy lehetőség, tud vele élni pl franciaország úgy, hogy közben a belpolitika, és a nemzeti érdekek nem sérülnek. Ez kellene nálunk is, de ehhez tökös kormány kell, amelyik nem fekszik le az uniónak  ****:))))))

2010. Január 20. - 13:09:15
Válasz #1914
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 20. - 13:09:41
Válasz #1915
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Mondjuk abban biztos vagyok,hogy bekerülnek a parlamentbe.Remélem , hogy a szadesz nem.És akkor majd talán nem kell a buzik miatt megkerüljem a fél várost évente.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 20. - 13:10:14
Válasz #1916
Nem elérhető

God Vazzeg


Sok dolog szimpatikus, amit mondanak.De maradjunk annyiban, hogy senkisem szamaritánus jóérzésből akarja magára vállalni agy ország minden búját-baját.Senkit nem megsérteni akarok avval, amit írtam.

Nem sértettél meg senkit, normálisan mondtuk el a véleményünket és aggájainkat.

De látod ez a baj, h az emberek már el se merik hinni,h valaki pl hazaszeretetböl politizáljon mint anno pl Széchenyi aki valóban szerette a hazáját.

Persze Én is valószínűnek tartom,h van itt hatalomvágy és más önérdek is, de ez valamilyen szinten természetes.
A szlovákoknak ott van a Slota, számomra 1 unszimpatikus gyökér, de a szlovákok szeretik mert a saját érdekeiket nézi, és a Ficó is sokkal keménykezűbb mint ez a gyökés bajnai.

Szóval persze jól járnak Ők ha oda kerülnek ez nem vitás, de Én hiszek abban,h a tenni akarás is ott van bennük.

Nekem meg van az a tulajdonságom,h kibaszott jó emberismerő vagyok, ez számtalan embernél bebizonyosodott már az életem során.Az első 1-2 mondatnál Én már beteszem valahova az embert és álltalában jó helyre.
Namármost az összes politikus közül a vonát tartom a leg hitelesebbnek, leg szimpatikusabbnak.

A Morvai nekem kicsit furva, főleg annak tudatában,h ki a férje, Őt annyira nem csipázom.


Morvai és Vona ha megnézed, nem darál bele a világba, hanem érvel!! Adatokkal, és látszik rajta hogy meggyőzősből mondja amit mond. Lehet mondani másik ilyen politikust egyéb pártokból  8)

2010. Január 20. - 16:11:15
Válasz #1917
Nem elérhető

doncicco


Nem tudsz mondani másik ilyen politikust, mert mindegyik mögött ott áll valamilyen érdekcsoport akiknek meg akar felelni a saját jövője, karrierje és zsebe érdekében. Lehet, hogy belül ők is páratlan hazafiak otthon vacsora mellett az asszonynak el merik mondani a véleményüket, de tetteik már érdekcsoportok cselekvéseit tükrözik.

Vissza a román példához ahol God kezdte, egy állami telekomunikációval foglalkozó cég privatizálása során kiderült több befolyással bír a külföldi befektető a valóságban mint amennyi a törzsbetéte valójában. Az érintetteket hazaárulás vádjával ítélték 8(!!!) évre, érdekes módon valamennyi politikai párt egyetértett a felelősségre vonással mert román érdeket sért.

Néha itthon nem merem kimondani, hogy magyar érdek..

2010. Január 20. - 16:24:00
Válasz #1918
Nem elérhető

atleeta


Nem tudsz mondani másik ilyen politikust, mert mindegyik mögött ott áll valamilyen érdekcsoport akiknek meg akar felelni a saját jövője, karrierje és zsebe érdekében. Lehet, hogy belül ők is páratlan hazafiak otthon vacsora mellett az asszonynak el merik mondani a véleményüket, de tetteik már érdekcsoportok cselekvéseit tükrözik.

Vissza a román példához ahol God kezdte, egy állami telekomunikációval foglalkozó cég privatizálása során kiderült több befolyással bír a külföldi befektető a valóságban mint amennyi a törzsbetéte valójában. Az érintetteket hazaárulás vádjával ítélték 8(!!!) évre, érdekes módon valamennyi politikai párt egyetértett a felelősségre vonással mert román érdeket sért.

Néha itthon nem merem kimondani, hogy magyar érdek..
Ez azért érdekes.Sajnos 1-2 dolgoban pédát vehetnék északi és déli szomszédunktól is.Összetartás terén mindenképp...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Január 20. - 17:35:56
Válasz #1919
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem tudsz mondani másik ilyen politikust, mert mindegyik mögött ott áll valamilyen érdekcsoport akiknek meg akar felelni a saját jövője, karrierje és zsebe érdekében. Lehet, hogy belül ők is páratlan hazafiak otthon vacsora mellett az asszonynak el merik mondani a véleményüket, de tetteik már érdekcsoportok cselekvéseit tükrözik.


Pont erről beszélek  ****:))))))