2024. Május 21. - 00:02:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402051 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 08. - 10:01:07
Válasz #2355
Nem elérhető

Cressler


Én egy szóval sem mondtam h mindenhez értek...de tudod mit rád hagyom...csak mert nő vagyok! ;) :D

Tudnék egy találóbb tulajdonságot mondani, mindenesetre az sokat elárul, hogy  a témába vágó gondolatok helyett engem kezdtél támadni "az ilyen politikához nem értő embereknek köszönhetjük h itt tart ez az ország...lefogadom h 4 éve a Mszp-re szavaztál"


"az emberek túlnyomó többsége a csordaösztön szerint szavaz, a másik nagy százalék egy-egy párt programjából kiragadott rész-részek alapján igazolja döntését a program átfogó ismerete nélkül"  ;)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 08. - 10:43:05
Válasz #2356

Tündi-Bündi

Vendég
Reggel anyu épp valami érdekfeszítő műsort nézett, ahol egy jobbikost faggattak arról, hogy mit hogyan szeretnének...csak annyit hallottam, hogy cigánybűnözésről volt szó és hogy a segélyek kiadását megszigorítanák...és dolgozni is kéne érte nem csak a markukat tartani...ezzel a gondolkodással egyet értek...de úgy is azzal jönne a "többség", hogy ilyen olyan emberi jogaik vannak, és megmondják az ombucmanos bácsinak, ha csúnyán viselkednek velük...nem tudom elképzelni, hogy valaha sikerülne a segélyezési rendszerünk megreformálása... pedig jobb lenne, ha a tanult, de rosszabb körülmények között élő fiatalokat támogatnák nem a söpredéket, aki haszontalan az országunk fejlődésének szempontjából...nem vagyok rasszista, de rohadtul bosszantó, hogy azért dolgozok, hogy lusta..... mercivel járkáljanak 100%os rokkantnak nyilvánítva 30 évesen segélyből éljenek és rokkant kártyával parkoljanak a legszabálytalanabb helyeken, és kacsalábon forgó palotákban lakhassanak...és sajnos nem csak a kisebbség között vannak ilyenek, hanem magyarok között is... :-\ de hogy ezt ki és hogyan tudná rendbe tenni nem tudom...amíg az orvosok nincsenek megfizetve, addig igen is elfogja fogadni azt a pár száz ezret és le fogja százalékolni az embereket... szerintem nem nagyon van remény...

2010. Április 08. - 13:25:37
Válasz #2357
Nem elérhető

Woodslave


nagyon jól mondta valaki, hogy a jobbik remek világot teremthetne egy Magyaroszág nevű bolygón ahol nincs senki más. Hiába szépítjük, nem szalonképes partnerei a nyugatnak az uniónak. Legfeljebb Oroszországnak  ;D (bár személy szerint én örülnék a legjobban ha be tudnánk inteni az uniójan de sajnos erre nem vagyunk elegek..)
Nagyon kíváncsi vagyok hogyan fognak a parlamentben "viselkedni", mindenesetre már most látszik hogy a kampány is mennyit szelídített a dolgokon, semmi masírozás, semmi durva cigányozás... Kormányra biztos nem kerül, a további sorsa meg szerintem a fidesz elkúrásának mértékén múlik. Mindenesetre arra már jók a parlamentben hogy az mszp minden olyan kérdést nácizással bélyegezzen meg ahol esetleg még lehetne értelmes együttműködés..

2010. Április 08. - 14:03:56
Válasz #2358
Nem elérhető

God Vazzeg


nagyon jól mondta valaki, hogy a jobbik remek világot teremthetne egy Magyaroszág nevű bolygón ahol nincs senki más. Hiába szépítjük, nem szalonképes partnerei a nyugatnak az uniónak. Legfeljebb Oroszországnak  ;D (bár személy szerint én örülnék a legjobban ha be tudnánk inteni az uniójan de sajnos erre nem vagyunk elegek..)
Nagyon kíváncsi vagyok hogyan fognak a parlamentben "viselkedni", mindenesetre már most látszik hogy a kampány is mennyit szelídített a dolgokon, semmi masírozás, semmi durva cigányozás... Kormányra biztos nem kerül, a további sorsa meg szerintem a fidesz elkúrásának mértékén múlik. Mindenesetre arra már jók a parlamentben hogy az mszp minden olyan kérdést nácizással bélyegezzen meg ahol esetleg még lehetne értelmes együttműködés..

Szerintem meg a nacionalizmus nem véletlen kerül előtérbe főleg az olyan országokban, ami így le van szarva mint mi is. Általánosságban jó iránynak tartom a nemzeti gondolkodást, hiszen a szuverenitásunkat így tudnánk megőrizni.. Nem kell mindenkinek csontig nyalni, mint az mszp teszi, ha kiállunk az igazunkért, mi is tudunk belőle profitálni, mint oly sok ország, meg lehet nézni szlovákiát, jót tett-e neki ez.. Másik jó példa szlovénia, meg lehet nézni a mezőgazdaságukat. Példát lehetne róluk venni. Ez semmi más, csak politika, és igenis nagyon nagy mértékben meghatározza egy ország sorsát, hogy hogyan állnak a dolgokhoz.. Akarni kell tenni, ez az ami nincs meg egyik pártban se, a fidesz is most a választásokra szajkózza amit a nép akar hallani, de nem lesz érdeke mozdulni.

Alapvetően mindenki látja a rossz dolgokat az országban, már aki itt él ugye.. És nyitott szemmel jár.. Lehet szavazni, hogy minden maradjon a régiben, és ez így jó, attól függetlenül hogy lejtőn van az ország, vagy lehet szavazni a változásra. Mindenki eldöntheti, de én tuti a jobbikra szavazok, mert nekem elegem van abból, hogy nem tudok megélni hiába dolgozok, és hogy leköpnek azért mert magyar vagyok. Elég volt a mutyizásból, a hazudozásból. Én ebben nőttem fel. Az ígéretekben.. Amikből semmi se lett. Valami történjen már..

2010. Április 08. - 14:12:07
Válasz #2359
Nem elérhető

Woodslave


hát attól hogy a jobbikra szavazol (ami a szíved joga) nem fog semmi történni

2010. Április 08. - 14:31:32
Válasz #2360
Nem elérhető

George


hát attól hogy a jobbikra szavazol (ami a szíved joga) nem fog semmi történni
Ez sajnos így van :) Jól csengő, hangzatos ígéretek, de volt már ilyen az elmúlt húsz évben ***)))

2010. Április 08. - 16:16:08
Válasz #2361
Nem elérhető

God Vazzeg


hát attól hogy a jobbikra szavazol (ami a szíved joga) nem fog semmi történni

De én kíváncsi vagyok..  :-}

2010. Április 08. - 16:21:13
Válasz #2362
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


hát attól hogy a jobbikra szavazol (ami a szíved joga) nem fog semmi történni

De én kíváncsi vagyok..  :-}


És ez volt a legnormálisabb érvelés ami elhangzott az utóbbi időben. ****:))))))
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 08. - 17:09:46
Válasz #2363
Nem elérhető

God Vazzeg


hát attól hogy a jobbikra szavazol (ami a szíved joga) nem fog semmi történni

De én kíváncsi vagyok..  :-}


És ez volt a legnormálisabb érvelés ami elhangzott az utóbbi időben. ****:))))))

Attól hogy nekem mások a nézeteim, és ebből következőleg mások az érveim, nem biztos hogy kevesebb vagyok ám mint ember. Nekem a ti érveitek nem meggyőzőek, mert mindenki szavazhatna itt a jobbikra, legalábbis az érveitek alapján.. Ha a jobbik programját nézzük, simán takarja az itteniek kívánalmait. Ettől függetlenül nem hagyom ki a lehetőséget, hogy esélyt adjak nekik, ha már az én nézeteimet vallják, akkor próbálkozzanak. Egyelőre lesz mit bizonyítaniuk, mert mindenki ellenük lesz, ahogy látom, de nekem nagyon szimpi lesz ha helytállnak, és következő választásokra esetleg megerősödnek. Kellene. Szerintem. Pont.

2010. Április 08. - 18:29:10
Válasz #2364
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ez még nincs a hírekben  ;D Majd lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=xyDP_DOoazg

2010. Április 08. - 19:44:28
Válasz #2365
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


hát attól hogy a jobbikra szavazol (ami a szíved joga) nem fog semmi történni

De én kíváncsi vagyok..  :-}


És ez volt a legnormálisabb érvelés ami elhangzott az utóbbi időben. ****:))))))

Attól hogy nekem mások a nézeteim, és ebből következőleg mások az érveim, nem biztos hogy kevesebb vagyok ám mint ember. Nekem a ti érveitek nem meggyőzőek, mert mindenki szavazhatna itt a jobbikra, legalábbis az érveitek alapján.. Ha a jobbik programját nézzük, simán takarja az itteniek kívánalmait. Ettől függetlenül nem hagyom ki a lehetőséget, hogy esélyt adjak nekik, ha már az én nézeteimet vallják, akkor próbálkozzanak. Egyelőre lesz mit bizonyítaniuk, mert mindenki ellenük lesz, ahogy látom, de nekem nagyon szimpi lesz ha helytállnak, és következő választásokra esetleg megerősödnek. Kellene. Szerintem. Pont.


Én jószándékkal írtam, amit írtam.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 08. - 23:33:00
Válasz #2366
Nem elérhető

God Vazzeg


hát attól hogy a jobbikra szavazol (ami a szíved joga) nem fog semmi történni

De én kíváncsi vagyok..  :-}


És ez volt a legnormálisabb érvelés ami elhangzott az utóbbi időben. ****:))))))

Attól hogy nekem mások a nézeteim, és ebből következőleg mások az érveim, nem biztos hogy kevesebb vagyok ám mint ember. Nekem a ti érveitek nem meggyőzőek, mert mindenki szavazhatna itt a jobbikra, legalábbis az érveitek alapján.. Ha a jobbik programját nézzük, simán takarja az itteniek kívánalmait. Ettől függetlenül nem hagyom ki a lehetőséget, hogy esélyt adjak nekik, ha már az én nézeteimet vallják, akkor próbálkozzanak. Egyelőre lesz mit bizonyítaniuk, mert mindenki ellenük lesz, ahogy látom, de nekem nagyon szimpi lesz ha helytállnak, és következő választásokra esetleg megerősödnek. Kellene. Szerintem. Pont.


Én jószándékkal írtam, amit írtam.

Tudom  8-)

2010. Április 09. - 12:18:50
Válasz #2367
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 09. - 12:30:35
Válasz #2368

Tündi-Bündi

Vendég
Kaptam egy ilyen szívhez szóló smst ;D feltétlenül tovább küldöm... ;D
"Most vasárnap mutasd meg, hogy IGEN, LEHET a nagy pártokból is kicsi, és a kis pártokból is nagy. Szavazz velünk az LMP-re!Küldd tovább!"

2010. Április 09. - 15:21:49
Válasz #2369
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Éjfélig még meggyőzhetitek efitmastert, miért ne az MSZP-re szavazzon  :D