2024. Május 20. - 22:33:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402043 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 11. - 21:12:11
Válasz #2415
Nem elérhető

Boresz


ha viszont az mszp megelőzi a jobbikot az hányinger  :-\
több nyugdíjas van mint radikális

és a nyugdíjasok szeretik ha elveszik a 13. nyugdíjukat?  ;D
a szegfűtől nem lássák a gyökeret  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Április 11. - 21:14:46
Válasz #2416
Nem elérhető

szv



Erről van szó. Őskorban vagyunk. Én is igazolással szavaztam egy középiskolában, ahol volt helyi szavazókör is közvetlen mellette.

Az igazolásos részen 100 méteres sor volt (én megúsztam 85 perces várakozással), mellettünk meg 5 percenként szállingózott 1-1 ember szavazni a helyi körzetbe (nem igazolással).

Az igazolásosok adatait pedig kézzel írogatták be, ami 1 percig tartott. Na most, ha lett volna eszük, és kihasználják, hogy ma már van internet és számítógép és nyomtatók, akkor az igazolásosok adatait is előre rögzítik és a személyazonosítás kb 20mp lenne a 60 mp helyett, ami több száz emberrel számolva szavazókörönként nem kis időeltolódás!
[/quote]

Én még 'igazolást' sem kaptam meg...nem tudom,hogy mi oknál fogva..de azért elmentem szavazni. ::)

2010. Április 11. - 21:17:33
Válasz #2417
Nem elérhető

Boresz


Mert annyi IQ-ja van szegénykéknek, mint egy botsáskának!
Az emberek nem tegnap este kérték át magukat másik szavazókörzetbe, egyértelműen látszott, hogy hol lesz tömeg, mégsem tettek ellene semmit!
Az egyetemvárosokban, meg Budapesten a hülye is gondolta, hogy ez lesz!
Erről van szó. Őskorban vagyunk. Én is igazolással szavaztam egy középiskolában, ahol volt helyi szavazókör is közvetlen mellette.

Az igazolásos részen 100 méteres sor volt már 11:00-kor (én megúsztam 85 perces várakozással), mellettünk meg 5 percenként szállingózott 1-1 ember szavazni a helyi körzetbe (nem igazolással).

Az igazolásosok adatait pedig kézzel írogatták be, ami 1 percig tartott. Na most, ha lett volna eszük, és kihasználják, hogy ma már van internet és számítógép és nyomtatók, akkor az igazolásosok adatait is előre rögzítik és a személyazonosítás kb 20mp lenne a 60 mp helyett, ami több száz emberrel számolva szavazókörönként nem kis időeltolódás!

Ezt rohadtul látniuk kellett volna előre...
de már spekulálnak a pirosak,hogy ez a jobbiknak köszönhető
azon okból kifolyólag hogy a vidéki szimpatizánsok bekérték magukat pestre,és így talán nyernek 1 mandátumot a töredékszavazatokkal
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Április 11. - 21:20:13
Válasz #2418
Nem elérhető

endre66


60 ezer igazolásos nem borítja meg a 4,8 millió (60%) ember szavazatait.

Amúgy ilyen lehetett a régi rendszer: mindenki tudja, hogy történik valami, de csak a fejesek tudják, hogy mi...  :-/-(-:   Röhej.

2010. Április 11. - 21:23:57
Válasz #2419
Nem elérhető

Boresz


Hajdú "nagyarcú" Petike van igazán csak felspannolva,mert hát ki nézi majd az ő kis műsorát ebben a feszült hangulatban?  ****:)))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Április 11. - 21:27:16
Válasz #2420
Nem elérhető

Szabi


Hajdú "nagyarcú" Petike van igazán csak felspannolva,mert hát ki nézi majd az ő kis műsorát ebben a feszült hangulatban?  ****:)))

Menjen a pi...ba a Hajdú Peti!!!

Sarka Katát meg majd én lekezelem ;D ;D ;D
 :-)o-:
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 11. - 21:29:53
Válasz #2421
Nem elérhető

szv


21:25: A Kuruc.info exkluzív információi szerint 46%-os feldolgozottságnál:
Fidesz: 63%

MSZP: 21%

Jobbik: 16,3%

4,6% LMP:

2010. Április 11. - 21:39:54
Válasz #2422
Nem elérhető

Maszat


na most már kezd a faszom telelenni!!!mszp vezet a Jobbik elött... Ez a sok szutyok, primitív gyökér ember miatt van, akik rá vannak tapadva a szaros rtl klubbra meg a tévékettőre és beveszik azt a lejárató kampányt amit a jobbik ellen nyomott a média.ezeknek ez az életük.Az rtl klubb meg a mónika.Amit az rtl klubb mond az a menő, mert ez az 1etlen tájékozódási és szorakozási pontjuk. Volt,h a fókuszbanm oltották, aztán pár kellemetlen hír a híradóban, híradó után közérdekű közleményben is azt ecsetelték,h nem szabad a szélsőségekre szavazni, aztán méga házon kívül is lejáratta.

Pont barátnőmmel fetrengtünk az ágyon és kívételesen tv-ztünk.hányingaram volt.

Én nem mondom,h a Jobbik világot tudna megrengetni, de elhiszemem,h attol,h 1 pártnak vannak "elkötelezettségei" attol még akarhat jót. istenem állítólag a jobbikot irán és oroszország "pénzelte" ki nem szarja le? minden párt kapcsolódik érdekcsoportokhoz, de attol még lehet 1 saját elképzelése.

Én csak annyit szerettem volna,h legalább másodikok legyenek, szorosan, h minél több beleszólásuk lehessen a törvényhozásba.


na megint politikárol pofázok, gyökér vagyok! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 11. - 21:42:22
Válasz #2423
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez a választás befejezés egyszerűen minden normális határon túl megy. Az OVB összes tagja elhúzhatna holnaptól a pitssába az mszp-s faszfejekkel együtt végre. A belügyminiszter még utóljára leszerepelt egy jó kis rendeletével, ami jellemző. A baj az, hogy sokkal fontosabb, embereket sokkal mélyebben érintő rendeletek tízezrei vannak ugyanígy elkúrva ebben az országban. Több mint felháborító.(Ha lenne tajtékzó szájú smiley, akkor most az itt lenne.)  o--O
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 11. - 21:44:26
Válasz #2424
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
na most már kezd a faszom telelenni!!!mszp vezet a Jobbik elött... Ez a sok szutyok, primitív gyökér ember miatt van, akik rá vannak tapadva a szaros rtl klubbra meg a tévékettőre és beveszik azt a lejárató kampányt amit a jobbik ellen nyomott a média.ezeknek ez az életük.Az rtl klubb meg a mónika.Amit az rtl klubb mond az a menő, mert ez az 1etlen tájékozódási és szorakozási pontjuk. Volt,h a fókuszbanm oltották, aztán pár kellemetlen hír a híradóban, híradó után közérdekű közleményben is azt ecsetelték,h nem szabad a szélsőségekre szavazni, aztán méga házon kívül is lejáratta.

Pont barátnőmmel fetrengtünk az ágyon és kívételesen tv-ztünk.hányingaram volt.

Én nem mondom,h a Jobbik világot tudna megrengetni, de elhiszemem,h attol,h 1 pártnak vannak "elkötelezettségei" attol még akarhat jót. istenem állítólag a jobbikot irán és oroszország "pénzelte" ki nem szarja le? minden párt kapcsolódik érdekcsoportokhoz, de attol még lehet 1 saját elképzelése.

Én csak annyit szerettem volna,h legalább másodikok legyenek, szorosan, h minél több beleszólásuk lehessen a törvényhozásba.


na megint politikárol pofázok, gyökér vagyok! ;D

Mondjuk az kurva jó lenne, ha legalább 1%-al is, de megelőzné a kurva mszp-t a jobbik, de ha nem, akkor is jelentősége lesz a parlamentben így is már.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 11. - 21:47:54
Válasz #2425
Nem elérhető

Maszat


ha az mszp megelőzi a jobbikot, holnap leköpök minden járókelőt az utcán  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 11. - 21:49:02
Válasz #2426
Nem elérhető

szv


ha az mszp megelőzi a jobbikot, holnap leköpök minden járókelőt az utcán  ;D

És jogosan! ;D


ps:

21:45: 57%-os feldolgozottságnál:

53 Fidesz

19,4 MSZP

16,7 Jobbik

7 LMP

Ez kész vicc.. o--O

2010. Április 11. - 21:51:14
Válasz #2427
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
ha az mszp megelőzi a jobbikot, holnap leköpök minden járókelőt az utcán  ;D

Megfogja, már most kezdheted  ;D

2010. Április 11. - 21:54:34
Válasz #2428
Nem elérhető

Maszat


azért ez ge*iség. de komolyan! najolvan, sza*ok a politikára, van nekem elég gondolkozni valóm ezen kívül...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 11. - 21:55:51
Válasz #2429
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
50% feldolg:

Fidesz: 54%
Mszp: 19%
Jobbik: 16%
Lmp: 7%
Mdf: 2%