2024. Május 20. - 20:49:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402030 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 08. - 17:59:23
Válasz #2610
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Június 08. - 18:03:27
Válasz #2611
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Inkább úgy kérdezem, kit mennyire érint?
Talán mától kevesebb tápkieget vesz vagy talán csak fél havi kondibérletet vesz stb...?

2010. Június 08. - 18:08:05
Válasz #2612
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak ennyit számít a kommunikáció:
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20100608-hogyan-reagalt-a-forint-es-a-tozsde-orban-bejelenteseire.html

Téged ez mennyiben érint?
 

Szinte semennyiben. Főleg ha valami hülye felborítja a gazdaságunkat, és frank hitelem is van, szóval egyáltalán nem érdekel, milyen erős/gyenge a forint.. Hogy kérdezhetsz ilyet? A gazdaságban minden mindennel összefügg  ::)

2010. Június 08. - 18:16:04
Válasz #2613
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
8 évig nem volt ilyen fontos, hogy ki mit mond és mennyire gyengül a forint most meg mindenki hőzöng amióta a fidesz van.
Persze ismételten hangsúlyozom a szocik szétbaszták és szétlopták az országot. Ja ezt hamar el lehet felejteni.

Lesz még rosszabb, de nem akarlak elkeseríteni God!  ;)

2010. Június 08. - 18:22:44
Válasz #2614
Nem elérhető

Gabe


Az a baj Prod, hogy lehet egy pártot szeretni, meg szimpatizálni vele, a gond ott kezdődik, mikor elvakultan védjük, bármit mondanak.
Senki sem azt mondja, hogy itt most a Fidesznek kell kiszarni a spanyol viaszt, csak azt, hogy ilyen kommunikációval használni semmit nem használnak, viszont ártani ártanak.
Nekem is van CHF hitelem, téged ezek szerint nem érint, nekem kurvára nem mindegy, hogy 180Ft egy Frank, vagy 210Ft.
Csak az a kérdésem, hogy 8 év hasonlóan "sikeres" Fidesz kormányzás, majd ezt követően egy kormánypárti Mszp-s képviselő ilyen nyilatkozata után is ezt mondanád?
Én is a Fideszre szavaztam, nekem is az ő politikájuk a legszimpatikusabb, de nem csőlátással nézem a dolgokat.
Persze ugyanez megvolt a szoci időszak alatt is, demagóg emberek tömegétől hallottam: "csak még ezt kell kibírni" "ezután jobb lesz"
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 08. - 18:28:36
Válasz #2615
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az a baj Prod, hogy lehet egy pártot szeretni, meg szimpatizálni vele, a gond ott kezdődik, mikor elvakultan védjük, bármit mondanak.
Senki sem azt mondja, hogy itt most a Fidesznek kell kiszarni a spanyol viaszt, csak azt, hogy ilyen kommunikációval használni semmit nem használnak, viszont ártani ártanak.
Nekem is van CHF hitelem, téged ezek szerint nem érint, nekem kurvára nem mindegy, hogy 180Ft egy Frank, vagy 210Ft.
Csak az a kérdésem, hogy 8 év hasonlóan "sikeres" Fidesz kormányzás, majd ezt követően egy kormánypárti Mszp-s képviselő ilyen nyilatkozata után is ezt mondanád?
Én is a Fideszre szavaztam, nekem is az ő politikájuk a legszimpatikusabb, de nem csőlátással nézem a dolgokat.
Persze ugyanez megvolt a szoci időszak alatt is, demagóg emberek tömegétől hallottam: "csak még ezt kell kibírni" "ezután jobb lesz"

Nem védem elvakultan...de amúgy meg le is szarom ki mit nyilatkozik.  
Egyébként meg a frank nem ma emelkedett 30ft. Ha eddig ki tudtad fizetni akkor ez a pár száz forintot meg sem érzed.  ;D


2010. Június 08. - 18:31:51
Válasz #2616
Nem elérhető

endre66


Maradjunk annyiban, hogy egy ország versenyképessége sokkal inkább meghatározza a valutája árfolyamát, mint egy-egy politikus mondatai. Persze lehet ok-okozatot feltételezni minden között (ATV-n hallottam olyat, hogy "a debreceni polgármester kijelentésével bedönti a fél világpiacot".  Łł= A versenyképességünk meg a béka segge alatt van, ez a baj.
Amúgy az exportőrök (merthogy Mo. gazdaságát állítólag az export húzza) nagyon hallgatnak, pedig most elvileg megszedik magukat. Annak meg legalább kellene örülni.



2010. Június 08. - 18:35:09
Válasz #2617
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Maradjunk annyiban, hogy egy ország versenyképessége sokkal inkább meghatározza a valutája árfolyamát, mint egy-egy politikus mondatai. Persze lehet ok-okozatot feltételezni minden között (ATV-n hallottam olyat, hogy "a debreceni polgármester kijelentésével bedönti a fél világpiacot".  Łł= A versenyképességünk meg a béka segge alatt van, ez a baj.
Amúgy az exportőrök (merthogy Mo. gazdaságát állítólag az export húzza) nagyon hallgatnak, pedig most elvileg megszedik magukat. Annak meg legalább kellene örülni.




Na végre  ;)

2010. Június 08. - 18:40:21
Válasz #2618
Nem elérhető

Gabe


Meddő vita ez, leírtam, hogy nem azt mondtam, hogy eddig kánaán volt, most meg Kósa Lajos bedöntötte a hang seng-et, mert már ilyet is mondtak. ;D
Csak azt, hogy minek olyat nyilatkozni, ami nem visz előre, csak hátra.
Egyébként 2-300CHF/hó hitelnél már csak 10Ft emelkedés sem pár száz Ft. :)
És akkor ez még nem egy magas hitelösszeg.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 08. - 18:49:54
Válasz #2619
Nem elérhető

Cressler


Kósára ideje volna rászólni, hogy nem Debrecenben van ne pofázzon össze vissza, az pedig igen mókás, hogy Kósát meglepte a nemzetközi reakció a nyilatkozataira.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 08. - 18:53:48
Válasz #2620
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kósára ideje volna rászólni, hogy nem Debrecenben van ne pofázzon össze vissza, az pedig igen mókás, hogy Kósát meglepte a nemzetközi reakció a nyilatkozataira.

Meg lehet nézni Debrecen hogy néz ki és miként fejlődik rohamosan. Na ennyit Kósáról. 

2010. Június 08. - 20:24:35
Válasz #2621
Nem elérhető

Maszat


Gyermekeim, szeressétek 1mást. Nyugalom, békesség, szeretet! Ez vezérelje utatok!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 08. - 23:53:20
Válasz #2622
Nem elérhető

Gabe


Gyermekeim, szeressétek 1mást. Nyugalom, békesség, szeretet! Ez vezérelje utatok!

Azt hiszem Masztit most valahogy így kell elképzelni:

"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 09. - 19:48:32
Válasz #2623
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 15. - 17:23:16
Válasz #2624
Nem elérhető

Cressler


Fazekas Sándor is bizonyított  az új nyilatkozataival ***))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!