2024. Május 20. - 19:50:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402024 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 09. - 19:32:47
Válasz #225
Nem elérhető

Gabe


""Az elkövető vélhető roma származása még tovább feszíti a társadalmi ítéletek és előítéletek egyre fojtogatóbb hálóját" - fogalmazott blogjában a miniszterelnök.
   
Sem jó fogalmak, sem jó válaszlépések nincsenek, és szinte mindenki szenved ettől - mondta a kormányfő az újságíróknak.
   
Veszélyes, ha a szenvedély és a gyűlölet társadalmi reakcióvá válik - mondta Gyurcsány Ferenc annak kapcsán, hogy az egyik napilap mai számában a veszprémi gyilkosság elkövetőit "állatoknak" nevezte a publicista.
   
A régi módon nem lehet beszélni, mert sokan úgy érzik, az a probléma szőnyeg alá söprése, új módon pedig még nem tudunk beszélni a kérdésről - tette hozzá.
   
Gyurcsány Ferenc szerint nem lehet nem foglalkozni azzal, hogy Magyarországon az emberek számára attól, hogy romák az elkövetők, megváltozik a reakció, de "vékony jégen járunk, ami bármelyik pillanatban beszakadhat alattunk".
   
A feltételezett elkövetők származása nem lehet sem ürügy, sem mentség vagy kifogás arra, hogy elnyerjék méltó büntetésüket. A kisebbséget azért kell védeni, mert nyelvében, identitásában védelemre szorul - tette hozzá a miniszterelnök.
   
Draskovics Tibor ennek kapcsán újságíróknak azt hangsúlyozta: a bűn megítélésében nem lehet szerepe az elkövető származásának.

naplo-online
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 19:33:14
Válasz #226
Nem elérhető

bender



2009. Február 09. - 19:59:33
Válasz #227

Torony

Vendég
megint olyanok nyilatkoznak okosakat, akik cigányt csak tévében vagy a páncélozott Audiból láttak... szarjanak négyméteres kaktuszt.

2009. Február 09. - 20:19:51
Válasz #228
Nem elérhető

sasa


"már a mai napon megpróbáltak elégtételt venni az elkövetők családján, de a készenléti rendőrség a helyén volt"  ˝=/ !+"%


meg Sesum apja sem jön a "cserkészekkel"! :-/-


Csupa rossz hír!!! :-Đ
Ezt ki mondta?
Gyere el Enyingre és nézd meg, hogy hány Szerb rendszámú autó van ott.

2009. Február 09. - 20:22:31
Válasz #229
Nem elérhető

Gabe


egyébként nem értem, minek ment bárki is enyingre:

"Enying - A településen, ahol a veszprémi gyilkosság egyik feltételezett elkövetője, a még körözött Sztojka Iván lakik - nincs bűnbanda - cáfolta az MTI érdeklődésére a bűncselekmény kapcsán felröppent szóbeszédet a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi igazgatója.

A mezőföldi kisvárosban nincs több és más jellegű bűncselekmény, mint más településeken, azaz ott is elsősorban a vagyon elleni bűncselekmények a jellemzőek - jelentette ki Lasancz Zoltán rendőr ezredes.
   
Tájékoztatása szerint a helységben "a szükségesnek megfelelő" a rendőrök létszáma, a korábbihoz képest viszont többet járőröznek, több helyen és többször tűnnek fel az egyenruhások."

 !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 20:29:41
Válasz #230
Nem elérhető

FirstLady


A nettó 160 milliárdos adósságához újabb 33 milliárd forintos hitelt vesz fel a főváros 20 év futamidőre. Az SZDSZ-es városvezetés a forint gyengülésével indokolta a lépést.


Én mikor vehetek fel egy pár millát mert szerintem gyengült a forint?! SOHA!
Ez olyan, mint hogy az állam segít a hiteleseknek... Miért?
Vannak egy csomóan, akik úgy vettek fel hiteleket, hogy elvileg sem engedhették volna meg maguknak... akár lakásra, akár kocsira... Mindenki azt mondja, hogy ott a baj, hogy ilyen hiteleket vettek fel, gyakran többet is... ergo elvileg le kell szoktatni az embereket arról, hogy rosszul ítéljék meg a likviditásukat... és reálisan vegyenek fel hitelt... DE ezzel, hogy segítenek nekik, nem olyan, mintha megsimogatnák a fejét, hogy nembaj, hogy eszetlenül csináltad, segítünk...

Miért nem azt jutalmazzák meg, aki ésszel vette fel a hiteleit, és vissza tudja fizetni? ebből látnák, hogy hopp, lehet ezt normálisan is csinálni...

Én is megtehettem volna, hogy olyan kocsira vegyek fel hitelt, amit nem tudok törleszteni, és fullextrás király verdával járhatnék... vagy olyan lakásban/házban lakhatnék, hogy szinte kacsalábon forog, de mégsem... Ellenben hányan teszik ezt? és még nekik segítünk... milyen pénzből?, abból, amiből anyukám pl. a kórházban nem kap se túlórapénzt, se fizuemelést, se semmit... és természetesen a mi adóinkból...

Teljesen egyetértek! Mindenkinek kifizetni a hitelét  ˝=/ Faszt! Legalább elgondolkodik a baromja hogy legközelebb nem, vesz fel olyan hitelt amit nem tud visszafizetni. Ezt úgy monodm hogy nekem is van deviza hitelem  :-/-(-:
hát ez az, én is úgy mondtam, hogy devizahitelem van.. svájcifrank ráadásul... már több, mint 33%-kal nőtt a törlesztőm egy év alatt... de már csak 7 hónap van hátra, ez vígasztal... :)
A másik postoddal is egyet értek teljesen ;-oo-;
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 09. - 20:34:57
Válasz #231
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem még rengeteg van a hitelből hátra, de hát ez van, valamiért küzdeni kell, nem lehet minden felhőtlen  o--O

2009. Február 09. - 20:36:34
Válasz #232
Nem elérhető

Gabe


Nekem még rengeteg van a hitelből hátra, de hát ez van, valamiért küzdeni kell, nem lehet minden felhőtlen  o--O
detto...csak nekem anyámat kellett segíteni, úgyhogy a sajátom még ezután jön  :-\
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 20:43:56
Válasz #233
Nem elérhető

FirstLady


okéj, de én fő parás vagyok hitelügyben, 20 hónapnál többet nem mertem megkockáztatni, a diákhitelem óta... Amikor utána számoltam, hogy 70 éves korom kellene fizetni kb. berágtam, és addig güriztem, amíg 3 részletben vissza tudtam törleszteni a  pénzt... ráadásul 750e Ft helyett 1 millát kellett visszaadnom, szóval fák dö hitel... mondjuk, ha ez nem lett volna, nem tudtam volna sulibajárni, merugye én nem kapok támogatást, mert nem vagyok se hátrányoshelyzetű, se semmi....  ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 09. - 20:45:40
Válasz #234
Nem elérhető

Gabe


nekem még 170ezrem van, a felvett 460ból.
5éve törlesztem, és előtörlesztek is.
Fecó adott a kamatoknak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 09. - 20:49:47
Válasz #235
Nem elérhető

FirstLady


nekem még 170ezrem van, a felvett 460ból.
5éve törlesztem, és előtörlesztek is.
Fecó adott a kamatoknak!
akkor már legalább a nagyján túl vagy... ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 09. - 23:33:09
Válasz #236
Nem elérhető

Gabe


http://www.indexveszprem.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1224:enyingen-nincs-bnbanda&catid=94:veszprem&Itemid=799

Érdemes a kommenteket elolvasni.
Valahogy az ott lakók nem értenek egyet a rendőr "úrral"
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 10. - 00:18:31
Válasz #237
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Február 10. - 19:30:53
Válasz #238

Torony

Vendég
http://index.hu/kultur/media/2009/02/10/gyurcsany_bojkottot_hirdetett_a_magyar_hirlap_ellen/

az ég rogyjon rá erre a sok populista beszari politikus g*cire...

2009. Február 10. - 19:41:45
Válasz #239
Nem elérhető

bender


http://index.hu/kultur/media/2009/02/10/gyurcsany_bojkottot_hirdetett_a_magyar_hirlap_ellen/

az ég rogyjon rá erre a sok populista beszari politikus g*cire...


Kell a sok roma :-/- :-/- szavazat.....!

Mi adófizetők meg fizessünk és kussoljunk! o--O

Éljen a "demokrácia"! :----