2024. Május 20. - 22:21:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402041 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 14. - 19:58:59
Válasz #315

Torony

Vendég
Reformok ebben a ciklusban már nem lesznek, csak látszatintézkedések és maszatolás. Egyrész populista tapló a kormány, mint mindig, másrészt - mivel ugye ha megdöglött a tehenem... - tudják, hogy nincs az az isten, hogy a választásokat megint megnyerjék, tehát nem csinálnak semmit, aminek a pozitív hatásai a következő kormány regnálása idején jönnek ki.

Ez pontosan így lesz, csak azt felejtik el, hogy nem csak a tehén fog megdögleni hamarosan, hanem a tanyát is elárverezik  :-/-(-:

a tanyát már rég elárverezték, az érte kapott pénzt meg elmulatták. Csak hogy a hasonlatnál maradjak.

Azért én még szeretném hinni hogy van tovább...  :'(

majd ha polgárháború lesz... talán.

2.5 milló ember tart el 8 milliót. A munkabérre rakódó irreális terheket nem lehet tovább emelni, ennél tovább nem lehet szipolyozni az adófizetőt. Tehát a kiadásokat kell radikálisan átrendezni, ami leginkább a szavazatvásárló szociális pénzszórás megszüntetését jelenti.  A képlet megvan (lásd szlovákok -> cigánylázadás) és bizonyítottan működik, csak nem kéne puhapöcsnek lenni. Zsonglőrködnek a számokkal, csak azt kéne valakinek belátni, hogy a cigányság nem támogatása több szavazatot hozna, mint amennyit veszítene.
Egyetértek, elérkezett a pont amikor többet nem lehet elvenni, sőt már most sokak nem tudják hiteleiket fizetni, enni rendesen, kölkeiket életben tartani és ott van az a bizalomgerjesztő adat is miszerint 450ezer a regelt álláskereső, novemberben 240 volt  ;)
Újra kell gondolni az alapoktól mindent, mert ez már Korea lassan.

csak hát továbbra is olyan emberek okoskodnak és vannak pozícióban, akik a valós problémákról (megélhetés pl) semmilyen személyes tapasztalattal nem rendelkeznek, semmi közük a valósághoz, kimentett vagyonukkal a hátuk mögött nyugodtan járnak be wellnesselni a parlamentbe. Bűnözőt, etnikumot, nyomort csak tévében vagy a 4.2es állami Audi páncélozott üvegén keresztül láttak.

Szerintem EZ az igazi megélhetési bűnözés.

2009. Február 14. - 20:07:23
Válasz #316
Nem elérhető

Gabe


Én csak azt nem értem, hogy nem veszik észre, ha kizsákmányolják, és tönkreteszik az adófizető kisebbséget (mert már annak kell nevezni),
az előbb utóbb: elmenekül, tönkremegy, állástalan lesz, meghal.
Nem lesz, akinek a pénzéből finanszírozzák az ingyenélőket!
Na akkor mi lesz, mikor magukra maradnak a csürhével!!!???
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 14. - 20:15:19
Válasz #317

Torony

Vendég
Én csak azt nem értem, hogy nem veszik észre, ha kizsákmányolják, és tönkreteszik az adófizető kisebbséget (mert már annak kell nevezni),
az előbb utóbb: elmenekül, tönkremegy, állástalan lesz, meghal.
Nem lesz, akinek a pénzéből finanszírozzák az ingyenélőket!
Na akkor mi lesz, mikor magukra maradnak a csürhével!!!???

dehogyis. majd szépen letelepednek az összeharácsolt vagyonukkal valami EU tagállamban. SEMMI nem számonkérhető rajtuk, éljen az Ungarische Bananarepublik!

2009. Február 14. - 20:19:31
Válasz #318
Nem elérhető

Gabe


Na igen, ha te csődbe mész, még be is kaszniznak, mert nem fizetsz.
Ezek meg kedvükre garázdálkodhatnak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 14. - 20:22:52
Válasz #319
Nem elérhető

God Vazzeg


Én csak azt nem értem, hogy nem veszik észre, ha kizsákmányolják, és tönkreteszik az adófizető kisebbséget (mert már annak kell nevezni),
az előbb utóbb: elmenekül, tönkremegy, állástalan lesz, meghal.
Nem lesz, akinek a pénzéből finanszírozzák az ingyenélőket!
Na akkor mi lesz, mikor magukra maradnak a csürhével!!!???

És én vagyok a naív? Pontosan tudják ők, csak nem akarják észrevenni, mert akkor nem zsebbe kellene gyüjteni, hanem másra fordítani. Az meg büdös. És a mai közerkölcs alapján nyugodtan kijelenthetjük amíg lesz mit lopni így is marad  :-/]

2009. Február 14. - 20:27:17
Válasz #320

Torony

Vendég
Na igen, ha te csődbe mész, még be is kaszniznak, mert nem fizetsz.
Ezek meg kedvükre garázdálkodhatnak!

Sikerült két mondatban összefoglalnod a magyar politika quinteszenciáját.

Itt valami nagyon nagy baj lesz elég rövid időn belül. A történelem sajnos tényleg ismétli önmagát, és nem tanulunk a hibákból. Jelen helyzetben a demokrácia, mint intézmény, megbukott.

"... Mert a demokrácia tulajdonképpen remekbe szabott, kényelmes öltözék. De csak nyáron, mikor süt a nap. De ha kitör a vihar, ebben a finom, fényűző öltözékben bőrig ázunk, sőt tüdőgyulladást is kaphatunk. Tehát ha dörögni és villámlani kezd, esőkabátot és nehéz gumicsizmát kell húznunk." (Zilahy Lajos - A Dukay család, III. kötet)

2009. Február 14. - 20:30:13
Válasz #321
Nem elérhető

madinorbi


Meghatározás. Genocídiumnak tekintünk minden olyan cselekedetet, melyet azzal a szándékkal követnek el, hogy részben vagy egészben megsemmisítsenek egy nemzeti, etnikai, faji vagy vallási csoportot. Az ilyen cselekedetek további felosztása a következő: 1) a csoport tagjainak megölése, 2) súlyos testi vagy lelki sérülés okozása a csoport tagjainak, 3) a csoport életkörülményeinek szándékos megnehezítése azzal a céllal, hogy az a csoport teljes vagy részleges megsemmisülését okozza, 4) a csoporton belüli születéseket megakadályozó intézkedések, 5) a csoporthoz tartozó gyerekek erőszakos elhurcolása egy másik csoporthoz.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 14. - 20:34:07
Válasz #322

Torony

Vendég
ezt hívják nálunk gumijogszabálynak

de rendben van, zsonglőrködjünk a szavakkal; kizárólag a termelő társadalomba történő integráció érdekében történnének intézkedések.

2009. Február 14. - 20:50:09
Válasz #323
Nem elérhető

madinorbi


Bocs a linkért de nem akarom kivágni, másolni stb,
http://kuruc.info/r/35/35290/
Kötelező !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 14. - 21:04:05
Válasz #324
Nem elérhető

God Vazzeg


Bocs a linkért de nem akarom kivágni, másolni stb,
http://kuruc.info/r/35/35290/
Kötelező !!!

 :-O  :-/--

2009. Február 14. - 21:07:32
Válasz #325
Nem elérhető

endre66


Bocs a linkért de nem akarom kivágni, másolni stb,
http://kuruc.info/r/35/35290/
Kötelező !!!
Csupa durva, nagyon nem szalonképes dolog jut az eszembe... :-}

2009. Február 14. - 21:08:43
Válasz #326

nyunyuka2

Vendég
Bocs a linkért de nem akarom kivágni, másolni stb,
http://kuruc.info/r/35/35290/
Kötelező !!!

Borzasztóan durva!!  :-/- :-/- :-/-

2009. Február 14. - 21:09:08
Válasz #327
Nem elérhető

Gabe


Épp nézegettem én is, javaslom az illetékeseknek is, hogy tekintsék meg, mennyi bodzatermesztő foglalkozású van köztük!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 14. - 21:14:02
Válasz #328
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Most nem értem mit csodálkoztok, ezt akarta a nép. Jó tudom Gabe nem meg még jó néhányan  ;D


2009. Február 14. - 22:34:46
Válasz #329
Nem elérhető

Gabe


Most nem értem mit csodálkoztok, ezt akarta a nép. Jó tudom Gabe nem meg még jó néhányan  ;D
Messze van még 2010 tavasza, csak sajnos nem tudom ki merne radikális döntéseket hozni!
Aki be is jut a parlamentbe...
"Yeah buddy, light weight baby!"