2024. Május 20. - 21:47:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 10. - 22:54:46
Válasz #840
Nem elérhető

God Vazzeg


agresszív köcsög vagyok
Tudtam!!! --)

Áldásos adatszerző tevékenységedre se volt szükség hozzá  ****)  ***  ****:)))

2009. Március 10. - 22:57:25
Válasz #841
Nem elérhető

George


agresszív köcsög vagyok
Tudtam!!! --)

Áldásos adatszerző tevékenységedre se volt szükség hozzá  ****)  ***  ****:)))
Vannak megérzéseim is! ***))) ;D

2009. Március 10. - 23:04:06
Válasz #842
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 11. - 06:22:32
Válasz #843

Torony

Vendég
Jó megközelítés God,egyébként sajnos az utcán vonulók többsége is nagyrészt a kocsmában tüzelődik fel mielött bebaszdosná a kirakatokat, vagy felgyújtana ezt-azt. Jellemzően mikor először voltak a zavargások, a Blahán volt Mdf sátor, és a tömeg egy része(jeelzem nem általánosítok)felvágta a sátrat, lenyúlták ami benn volt sör(inni ,majd dobni)meg elloptak egy plazmatévéz, nem tudom hogy. Szóval az a baj, hogy nyakig ér a szar, és néha a magyarmég igyekszik is lejjebb merülni, mintha azt hinnék, arra kell kifelé menni belőle.

Na ezért mondom én, hogy az alkoholos befolyásoltságot nem enyhítő körülménynek venném bűncselekmény elkövetésekor, hanem pont súlyosbító körülménynek. Bazze, ha tudom, hogy agresszív köcsög vagyok akkor nem iszok és nincs baj nem? Ha meg mégis, akkor számítson minősítő tényezőként  :-/-(-:

az a helyzet, hogy az alkoholos befolyásoltság rég nem enyhítő körülmény... kivéve az ún. patológiás részegséget, de az is csak akkor, ha az illető nincs tisztában azzal, hogy patológiás részeg.

Valahol azonban a jogalkotó favorizálja ezt az állapotot, mert jogos védelmi helyzetben a piás/belőtt állatokkal szemben elvileg kitérési kötelezettség áll fenn - bár hétfőn volt a kezemben a Btk módosítás tervezete, remélem átmegy...

2009. Március 11. - 08:27:16
Válasz #844
Nem elérhető

madinorbi


Az árpád sávos "barmokat" pedig ne mossuk már össze a csuklyás arctalan lúzerekkel, ha már a te logikád szerint gondolkodunk.
Kicsit helyezzük előtérbe a nemzeti értékek tiszteletét, minimum kezdjük azzal, hogy nem említjük egy lapon buzikkal!

Sokan nem arra használják az árpád sávost, amit jelent. Szerintem erre céloz..  ;-oo-;
Sokan meg azt is baromnak nézik, aki csak a nemzeti értékeket élteti!

Én boldog lennék ha a nemzeti értékeink a megfelelő rangon lennének kezelve, de az, hogy egyesek a nemzeti ünnepeinket kődobálós, mindent szétverős, felgyújtós őrjöngéssé teszik, az nekem kicsit sok. A "nekem"-en a hangsúly  ;)
Nem, mintha egyetértenék a stílusukkal, de szerinted mindez ok nélkül tör elő az emberekből? Mert nem csak olyanok csinálják, akik csak a hecc miatt vannak ott! Persze Elqro és Drazsé bánatos kiskutya tekintettel tudja magyarázni, micsoda rongálások történtek, miközben mindenki tudja, hogy a valódi rongálás kiknek a nevéhez fűződik! Akik mellesleg nem is bűnhődnek mindezért!
1.Aki hisz még a felgyújtós,rongálós mesékben, az jöjjön ki vasárnap mindenképpen, aztán majd nézhet jobbra-balra, hogy mijazz, hogy nincs rongálás.
2.Szorítkozzunk a tényekre a párizsi lázongások alatt 11.000db autót gyújtottak fel, tavaly Athénban 2000-et (itt megjegyezném ezt bizony direkt, anarchisták), nálunk mennyi ilyen volt ??? 20db, lehet, hogy túloztam, itt nálunk hány boltot gyújtottak fel ??? ja hogy nulla, értem... Párizsban üzletek százai égtek... Athénban még a főtér karácsonyfáját is felgyújtották...ami szerintem végképp gyalázatos.
Akkor vajh a 3 nemzet közül melyik tud kulturáltabban lázadni??? Egyébként is egy forradalomnak miért kellene békésnek lennie, ez nem teadélután.
Tehát mindenki kijön vasárnap, a vidékiek is feljönnek+ levered a háztetőről az antennát, hogy nehogy megvuduzzák a telaviv2, retek klub és m1-sek az agyad.
Látni saját szemmel !!!
3.Úgy veszem észre, hogy sok az identitás, ill. nemi zavaros és tudatlan itt is, mint mindenhol. Árpád sávos zászló: a mítosz, a gyurcsányi vudulegenda...
Az identitás zavar könnyen orvosolható, ámde kötődik hozzá két olyan tevékenységi forma, amely napjainkban tabu, az egyik az olvasás, pföjj ki az a hülye aki olvasna, a másik az utánnajárás. Tehát mindenki a lakókörnyezetében elmegy a legközelebbi levéltárba és lenyomozza a családfáját, én is elég meglepő dolgokra bukkantam a sajátommal kapcsolatosan.
Van rengeteg olyan amitől bárkinek leesne az álla, de nem ez a lényeg, lehet a te őseid sokkal ismertebbek voltak, meg kell tudni. Szóval volt nekem egy olyan ükükükükük nagyapám, bezony akit Fejes Istvánnak hívtak és életét vesztette a nándorfehérvári csatában gyengébbek kedvéért több mint 500 éve, az is kiderült róla, hogy nem volt képzett katona, viszont menni kellett, így hát ment, mégpedig az árpádsávos zászló alatt. Merthogy az árpádsávos zászló a királyi lobogó volt sokáig, mai napig benne található gyönyörű szép címerünkben is és még sok egyébb, nem kívánok történelem órát tartani. Tehát a lényeg amire ki akarok lyukadni, az az, hogy egy csőrös, izraeli-magyar kettős állampolgár "miniszter" egy kalap alá meri venni az én üküknagyapámat és persze a tiédet is, (akit valószínűleg nem megmérgeztek a törökök hanem kegyetlenül levágták a hazáért), azért, hogy mi a leszármazottak és egy nemzetből valóak fennmaradhassunk és békében élhessünk, ez számomra felfoghatatlan és megbocsáthatatlan. Buzikkal egy sorban említeni egy nemzeti ereklyét, meg belekeverni a futbal huligános szarságokat is... gusztustalan.
20.századból is vannak családi vonatkozások (sokkal brutálisabbak mint a fenn említett csak inkább hagyom)a történelem egy-egy híresebb eseményével kapcsolatosan, mint gondolom mindenkinek csak éppen utánna kellene járni, amihez már nem füllik a foga a nagytöbbségnek. Tv híradó az megy szóról szóra, meg azaktív.
Nem tűrhető, hogy a politikai elit a jelenlegi, akik nem magyarok ez a kisebb baj, a nagyobb az az, hogy abszolúte nem lojálisak az országunkhoz, mocskolják a történelmünket, minden rokonunkat, a családunkat és még a véleményt is a szádba adják.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 11. - 09:39:28
Válasz #845
Nem elérhető

madinorbi


Torony !

"A rendőri felszólításnak ellenszegülő, menekülő terepjáróra lőttek rendőrök a főváros III. kerületében - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese az MTI-vel.

Na, alakul ? Legalább már lőnnek!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 11. - 09:40:21
Válasz #846
Nem elérhető

mushroom


Na majd figyeld meg mit kapnak érte  :(

2009. Március 11. - 09:40:52
Válasz #847
Nem elérhető

FirstLady


Torony !

"A rendőri felszólításnak ellenszegülő, menekülő terepjáróra lőttek rendőrök a főváros III. kerületében - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese az MTI-vel.

Na, alakul ? Legalább már lőnnek!
Na okéj, de azért előtte az a terepjáró nekikoccant a rendőrautónak... szóval annyira mégse örülünk :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 09:49:19
Válasz #848

Torony

Vendég
Torony !

"A rendőri felszólításnak ellenszegülő, menekülő terepjáróra lőttek rendőrök a főváros III. kerületében - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese az MTI-vel.

Na, alakul ? Legalább már lőnnek!
Na okéj, de azért előtte az a terepjáró nekikoccant a rendőrautónak... szóval annyira mégse örülünk :D :D :D :D


de, örülünk, mer enyhe túlzással a rendőrnek eddig inkább attól kellett félnie, hogy a kocsi sérülése miatt a testület kártérítési eljárást indít ellene :P zúzni kell ezeket, másnak nincs visszatartó ereje...

... kiegészíteném annyival, hogy nem is itt van a baj, hanem ha a lőszer beleakad a zsiványba oszt meghal, akkor az van, mint nemrég, hogy 3 évig járkál szerencsétlen rendőr a kibaszott katonai ügyészségre, oszt megtippelni sem tudja, hogy jogosnak ítélik-e a fegyverhasználatot, avagy nem. Na ez siralmas.

2009. Március 11. - 09:53:42
Válasz #849
Nem elérhető

mushroom


Nameg gondolom olyanokat is kitalálhatnak, hogy ő a fegyverhasználatával valójában ártatlan civileket veszélyeztetett. Nem hiszem, hogy a fegyvert használó rendőrre nyugodt éjszakák várnak.

2009. Március 11. - 09:56:55
Válasz #850

Torony

Vendég
Még annyit fűznék hozzá, hogy normális fegyvert a rendőrnek! PA63... lőttem már vele 3as sorozatot... ezeréves P9R és társai, röhej. És minden járőrkocsiba valami pump-action shotgunt! Vagy automatát, Benelli rulez, de mégjobb lenne az AA12  ;D

2009. Március 11. - 10:01:08
Válasz #851
Nem elérhető

FirstLady


ezt nemrég kaptam, gondoltam ideillik  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 10:53:20
Válasz #852

Torony

Vendég
MP5 sem rossz :) az összes HK rulez amúgy ;D

2009. Március 11. - 20:55:26
Válasz #853
Nem elérhető

Gabe


http://www.kuruc.info/r/20/36806/ érdekes eszmefuttatás a magyar sarcolás hibáiról, és a szlovákiai adózásról, ahol virágzik a gazdaság!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 11. - 23:32:28
Válasz #854
Nem elérhető

God Vazzeg