2024. Május 10. - 04:14:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Star & Cars  (Megtekintve 14650 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 15. - 18:24:29
Válasz #30
Nem elérhető

NaturalBoy


Ryan Howard szintén profi baseball játkos Escalade-je:

2009. Január 15. - 18:46:51
Válasz #31
Nem elérhető

bender


Geroge W. Bush-t egy lesifotós egy kevésbé monumentális ám így is figyelemreméltó járművön is megörökítette  ;D

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

2009. Január 16. - 18:02:19
Válasz #32
Nem elérhető

H. Laci


nekem a hummer h1ek jönnek még be  <3!
az f650 olya mint egy kamion  <3!

2009. Január 16. - 22:51:43
Válasz #33
Nem elérhető

NaturalBoy


nekem a hummer h1ek jönnek még be  <3!
az f650 olya mint egy kamion  <3!

Eredetileg teherautónak készült a Ford F-650

2009. Január 16. - 22:54:08
Válasz #34
Nem elérhető

NaturalBoy


Csak aztán oylan jól sikerült a külső design,hogy végül személy autót akarom mondani személy kamiont sőt még limuzint is csináltak belőle:

2009. Január 16. - 22:59:45
Válasz #35
Nem elérhető

fastor


az elsö képen a hölgy vajon Lady méret, vagy egy normális felnöttéri fel ennyre a kocsit? @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 17. - 01:05:47
Válasz #36
Nem elérhető

NaturalBoy


Érdekesség képpen megnéztem egy iylen szörnyeteg árát.

178.200 $ ami a mai árfolyam szerint 37.568.127 Ft.  :-O :-O :-O :-O :-O :-O

Ami nem is sok érte ha azt veszsük,hogy a hasznaltauto.hu-n egy 2007-es Rolls Royce Phantom 99.990.000Ft.


A második képen egy átlagos méretű nő áll előtte viszonyításnak.
Azon  aképen amit te kérdezel fastor meg van emelve a kocsi,szóval alapból nincs ennyire magasan a földtől.A kép a SEMA shown készült.

2009. Január 17. - 07:49:12
Válasz #37
Nem elérhető

FirstLady


az elsö képen a hölgy vajon Lady méret, vagy egy normális felnöttéri fel ennyre a kocsit? @-o
A szemtelenségedet felfogom a fiatalságodnak...  ****)
Egyébként meg ha megnézd a többi képet, ez az autó nem akkora, amihez hozzá vagy szokva  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 17. - 10:16:17
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


az elsö képen a hölgy vajon Lady méret, vagy egy normális felnöttéri fel ennyre a kocsit? @-o

neked szerintem a 3. képen szereplő úr méreteiben kellene gondolkodnod 8-) :D :D :D ;D ;-oo-;
:-}
talán ebben ki tudnám nyújtani a lábam rendesen? ***))) !+"% ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 17. - 10:33:46
Válasz #39
Nem elérhető

NaturalBoy


az elsö képen a hölgy vajon Lady méret, vagy egy normális felnöttéri fel ennyre a kocsit? @-o

neked szerintem a 3. képen szereplő úr méreteiben kellene gondolkodnod 8-) :D :D :D ;D ;-oo-;
:-}
talán ebben ki tudnám nyújtani a lábam rendesen? ***))) !+"% ;D ;D ;D ;D

Ebbe mindened ki tudnád nyújtani... 8-)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Január 17. - 10:36:58
Válasz #40
Nem elérhető

fastor


az elsö képen a hölgy vajon Lady méret, vagy egy normális felnöttéri fel ennyre a kocsit? @-o

neked szerintem a 3. képen szereplő úr méreteiben kellene gondolkodnod 8-) :D :D :D ;D ;-oo-;
:-}
talán ebben ki tudnám nyújtani a lábam rendesen? ***))) !+"% ;D ;D ;D ;D

Ebbe mindened ki tudnád nyújtani... 8-)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
már csak egy kérdés, kedves PR os kollega ;D mennyit eszik ez a monstrum? ;D
van belöle hibrid? ;D ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 17. - 11:14:08
Válasz #41
Nem elérhető

NaturalBoy


az elsö képen a hölgy vajon Lady méret, vagy egy normális felnöttéri fel ennyre a kocsit? @-o

neked szerintem a 3. képen szereplő úr méreteiben kellene gondolkodnod 8-) :D :D :D ;D ;-oo-;
:-}
talán ebben ki tudnám nyújtani a lábam rendesen? ***))) !+"% ;D ;D ;D ;D

Ebbe mindened ki tudnád nyújtani... 8-)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
már csak egy kérdés, kedves PR os kollega ;D mennyit eszik ez a monstrum? ;D
van belöle hibrid? ;D ***))))

Szélesség 2,46, a magasság 2,24, a hossz 7,13, a tengelytáv pedig 4,93 méteres. Családi kempingezéshez, kiránduláshoz ideális a Ford, mert 13.680 kiló a pakolhatósága, s 8391 kilós utánfutót lehet vele vontatni. A 4082 kilós önsúllyal rendelkező masina két üzemanyagtartálya 454 liter gázolajat nyel el.A kerekeken 300 lóerőt ad le.Végsebessége 180km/h.

Mit is kérdeztél fastor??Ja igen!Hogy mennyit fogyaszt........

városban 29l városon kívül 22l viszont a parkolással nincs gond.Bárhol megállhatsz vele.Erre tegyenek kerékbilincset vagy vontassák el ha tudják  ;D

2009. Január 17. - 11:28:11
Válasz #42
Nem elérhető

fastor


TEccik ****:)))
megvesszük !+"%
amúgy, ahhoz képest, hogy a LAda 1500 ös, is 15 körül fogyaszt, még nem is sok ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 17. - 11:41:20
Válasz #43
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Érdekesség képpen megnéztem egy iylen szörnyeteg árát.

178.200 $ ami a mai árfolyam szerint 37.568.127 Ft.  :-O :-O :-O :-O :-O :-O

Ami nem is sok érte ha azt veszsük,hogy a hasznaltauto.hu-n egy 2007-es Rolls Royce Phantom 99.990.000Ft.


A második képen egy átlagos méretű nő áll előtte viszonyításnak.
Azon  aképen amit te kérdezel fastor meg van emelve a kocsi,szóval alapból nincs ennyire magasan a földtől.A kép a SEMA shown készült.
Egész biztonságosnak néz ki,meg nem is feltűnő,akkor veszek egyet ;D.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 17. - 17:39:09
Válasz #44
Nem elérhető

H. Laci


faszák a képek  ****:))))))  thank you