2024. Május 12. - 06:56:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - saját ösztönzésre  (Megtekintve 25039 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 25. - 21:32:26
Válasz #30
Nem elérhető

FirstLady


Ja, hogy így! Nem tudtam, hogy rendszeresen rendeztek ilyen gangbang action-öket :) Én kicsit meghittebb, méltóságteljesebb, zártkörűbb fenekelésre gondoltam :D
Ez nem az a fórum 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 25. - 21:37:53
Válasz #31
Nem elérhető

amatőr


Máris hátrálsz :D

Na, lassan tolom az Endorush-t, aztán átöltözöm fenekelő egyenviseletbe, és letolom a képemet. Remélem, nem lesz lent senki, most magam lenne jó edzeni. Nem hiszem hogy nagyonnagyon kemény edzés lesz, de azért megpróbálom kihozni magamból, amit lehet. Majd beszámolok utána.

2009. Január 25. - 21:54:32
Válasz #32
Nem elérhető

George



2009. Január 25. - 21:56:55
Válasz #33
Nem elérhető

Gabe


Máris hátrálsz :D

Na, lassan tolom az Endorush-t, aztán átöltözöm fenekelő egyenviseletbe, és letolom a képemet. Remélem, nem lesz lent senki, most magam lenne jó edzeni. Nem hiszem hogy nagyonnagyon kemény edzés lesz, de azért megpróbálom kihozni magamból, amit lehet. Majd beszámolok utána.
ilyenkor még van nyitva terem?  ????... ????... ????... ????... :o
Naná, én is szoktam este 10-kor menni néha!
este 11-ig sok terem nyitva van!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 25. - 22:15:51
Válasz #34
Nem elérhető

Gabe


Máris hátrálsz :D

Na, lassan tolom az Endorush-t, aztán átöltözöm fenekelő egyenviseletbe, és letolom a képemet. Remélem, nem lesz lent senki, most magam lenne jó edzeni. Nem hiszem hogy nagyonnagyon kemény edzés lesz, de azért megpróbálom kihozni magamból, amit lehet. Majd beszámolok utána.
ilyenkor még van nyitva terem?  ????... ????... ????... ????... :o
Naná, én is szoktam este 10-kor menni néha!
este 11-ig sok terem nyitva van!
csak mert itt Kécskén 10kor zárnak... :P :)
az bizony orális szex!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 25. - 22:39:33
Válasz #35

Torony

Vendég
Máris hátrálsz :D

Na, lassan tolom az Endorush-t, aztán átöltözöm fenekelő egyenviseletbe, és letolom a képemet. Remélem, nem lesz lent senki, most magam lenne jó edzeni. Nem hiszem hogy nagyonnagyon kemény edzés lesz, de azért megpróbálom kihozni magamból, amit lehet. Majd beszámolok utána.
ilyenkor még van nyitva terem?  ????... ????... ????... ????... :o
Naná, én is szoktam este 10-kor menni néha!
este 11-ig sok terem nyitva van!
csak mert itt Kécskén 10kor zárnak... :P :)
az bizony orális szex!

és rossz végén vagy  ;D

2009. Január 25. - 22:42:36
Válasz #36
Nem elérhető

amatőr


Na, mostanra kezdem érezni az Endorush-t.

Most ezért meg fogtok ölni, de én havi 500 azaz ötszáz ft-ot fizetek a konditeremért. Igaz hogy nem nagy extra, de minden van, amire nekem szükségem van. Ráadásul ittvan a kollégium pincéjében, szóval csak leliftezek, kiveszem a kulcsot és kész. Éjfélig lehet menni, asszem reggel héttől, minden nap.
Úgyhogy én most megyek, kb másfél óra múlva esedékes a következő poszt, kiderül mi lesz, elég fingós kedvemben vagyok, remélem nem lesz lent senki... :)

 :-< =/+'

2009. Január 26. - 01:59:52
Válasz #37
Nem elérhető

amatőr


No, most jöttem az edzésről.
Először is, Endorush...
Az edzés alatt éreztem, viszont voltak mellékhatásai (avagy pusztán nem tudom még kezelni, amit nyújt, mert új). Szóval a bemelegítés során adtam egy jobbost a bokszzsáknak, mert annyi volt bennem az energia. Ezt nem kellett volna, mert a jobb csuklón állapotát az egész edzésre meghatározta. Amúgy nagyon jó volt, elsősorban most látom a hatását, egy óra alatt nyomtam le egy olyan edzést, amit általában másfél óra alatt szoktam. Ráadásul még azt sem vettem észre, hogy zene sincs, teljesen csend van a teremben (ami ugye kevésbé motiváló mint egy kis doom metal :D ), ezenkívül a sorozatok közt (a nyújtás után) faltól falig való intenzív, mármár kardióval felérő járkálást eredményezett. Szóval dob, tényleg. A BCAA ízét még mindig utálom. Végre mostmár jöhet a megérdemelt UP YOUR MASS, amit viszont szeretek.

Szóval akkor az edzés. Mivel kedd este hazamegyek (Pozsonyba), és vsz csak vasárnap este jövök vissza, és nem tudom előre, milyen lehetőségem lesz edzeni, szerettem volna biztosra menni. Ezért a hétfő-szerda-péntek edzéshetet most egy vasárnap-hétfő-kedd edzéshét váltja fel, így nem kell kihagynom edzést. Szóval ma a holnapi helyett edzettem, holnap fogok a szerdai helyett, és kedden a pénteki helyett. Ebből kifolyólag ma mell-tricepsz-has volt terítéken. A gyakorlatok, valamint az ismétlésszámok a következőképp alakultak: (mivel ez nem a rádiókabaré gálaestje, sem nem humorfesztivál, a súlyok firtatását mellőzöm)

Ahol az ismétlésszám után plusz van, az azt jelenti hogy emeltem a súlyon a sorozat UTÁN, így láthatjátok, hogy alakult a piramis.

Mell:

-fekvenyomás 25+, 15+, 12+, 10, 10, 8, 8  -volt egy kis gond, mivel egyedül voltam, és a csuklóm állapota miatt is, kétszer rajtam maradt a súly.
-tárogatás 10, 10, 9, 8
-szűknyomás 15+, 12, 10+, 8, 8


Tricepsz:

-csigás letolás 15+, 12, 10, 8, 8, 8
-homlokra engedés (ha így hívják) franciarúddal, mert így szoktam 15+, 10, 8, 8, 8, 8 -itt minden sorozat végén még szűknyomásban rápumpáltam izombukásig

Has:
-ez egy érdekes gyakorlat, nem tudom a nevét. A latin neve kb "Hasizmusz Nempiskótusz", gondolom, a műveltebbek a magyar nevét is tudják. Ha érdekel valakit, leírom, hogy néz ki. négy sorozat ment, 7+7 ismétlésszámmal (7 jobbra, 7 balra).


Szóval összességében elégedett vagyok az edzéssel. Sajnálom a fekvenyomást, de még így is korrektnek látom magamhoz, és főleg az elmúlt hetem alakulásához képest. Még mielőtt bárki azt írná, hogy kevés a tricepszre két gyakorlat, én mindig így szoktam, azért csinálok több sorozatot, mert ezeket a gyakorlatokat szeretem. Néha berakok még egy harmadikat, és akkor kevesebb sorozattal dolgozom, de ez épp az aktuális kedvemtől függ. Lehet fikázni :)

2009. Január 26. - 01:59:52
Válasz #38

peresaron

Vendég
szaftos pletyka lesz ebből  ;D
ez most nem talált torony ;) :D

tudom  ;) az a gyökér akkor sem tudna normálisan írni, ha fegyvert tartanának a fejéhez.


Erre csak most kaptam fel a fejem. Pozitív kritikának (értsd: dícséretnek) veszem, hogy arra utaltál, én normálisan írok :) Köszi. És még egyszer köszi hogy olvassátok, hogy írtok, meg hogy így fogadtatok, sokat számít a folytatásban. Várok minden konstruktív véleményt, ötletet, tippet, felajánlást, kocsit, vattacukrot, esetleg tapírt. Küldjetek nyugodtan bármit.

2009. Január 26. - 07:33:23
Válasz #39
Nem elérhető

amatőr


Na, nagyjából így néz ki az edzéstervem. A gyakorlatok egy része konyhanyelven van fogalmazva, ezért elnézést. Természetesen ez egy útmutató edzésterv, nem mindig sikerül mindent betartani, de ez az, ami felé próbálok konvergálni. Várok javaslatokat, ötleteket, kérdéseket, bármit.


2009. Január 26. - 07:42:54
Válasz #40
Nem elérhető

amatőr


Hát, bár csak mondhatnám hogy most keltem, de nem. Egész éjjel nem aludtam egy percet sem. Kettő körül tettem egy kísérletet az elalvásra, sikertelenül, felkeltem, visszaültem a gép elé, és öt körül egy újabb kísérlet következett. Egész éjjel izzadtam, pedig alsónadrágban, kitakarózva, ilyenkor, nem szokás. Ablakot is nyitottam, lekapcsoltam a fűtést teljesen, még mindig izzadtam. Háromnegyed hatkor úgy döntöttem, lezuhanyzom. A langyos vizet melegnek, a hideget langyosnak éreztem, szóval hidegben zuhanyoztam. Zuhany után ment minden tovább, izzadás azonnal. Nem tudom hogy ez (plusz az, hogy a vizeletem rikítós-zöldes-sárgás színű, kb mint a fényvisszaverő mellény) az Endorush-nak tudható-e be, de nagyon mérges vagyok. Tekintettel arra, hogy elég sok a dolgom mára, már nem kísérletezgethetek elalvással. Most eszem a reggeli zabpelyhemet, utána irány a vásárcsarnok, megyek 20 tojásért. Ma és holnap extranagy zabálás várható, háromnegyed kiló csirkém van, plusz lesz a 20 tojás, túró, ja meg Up Your Mass... Ezenkívül a CH is 350g körül várható. De tiszta kajából. Egy biztos, ezentúl Endorush = kib@szottul délelőtti edzés. Szépen indul a mai nap is, jó edzésnek nézek elébe, már látom...

2009. Január 26. - 07:45:03
Válasz #41
Nem elérhető

FirstLady


Ha este iszol Endorusht, akkor nem biztos, hogy lesz éjszaka az alvás...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 26. - 07:49:11
Válasz #42
Nem elérhető

amatőr


Hát de hogy 9-10 óráig úgy pörgessen, hogy ne tudjak aludni? Ráadásul volt közben egy edzés. Arról nem is beszélve, hogy én fél liter kávé benyakalása után is simán elalszom, és a Hydroxycut Hardcore sem jelentett semmiféle problémát ezen a téren, akkor sem, ha nem 6 órával lefekvés előtt vettem be... Nem értem  :-Đ

2009. Január 26. - 07:53:37
Válasz #43

Torony

Vendég
húúúú, van itt grafománia ;D

2009. Január 26. - 07:59:52
Válasz #44
Nem elérhető

amatőr


Az van bőven. Eléggé feszült vagyok az éjszaka miatt.
Azt hittem, arra is jó egy ilyen blog-napló, hogyha már én nem leszek olyan körültekintő, hogy gondolkodjak, a többiek kisegítenek, és valaki beírhatta volna, hogy nem biztos hogy este tíz óra tájt meg kéne innom az Endorush-t. Gabe, Torony, George? :(
Na, próbálok lehiggadni, jön a glutamin-bcaa, aztán a kreatin, aztán a vásárcsarnok, és végül az adóhivatal...