2024. Május 11. - 14:20:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: erő-állóképesség edzés  (Megtekintve 25481 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 29. - 12:02:16
Válasz #60
Nem elérhető

K.F.



2009. Május 08. - 19:23:12
Válasz #61
Nem elérhető

cigler


másfél év.... ****:)))))) Jól néztem ki.... ****:)))
Na pont ez a szitu nálam is,csak én még dagi vagyok!Gratula én is így szeretnék legalább kinézni mint Te. :-)! :-)!

2009. Május 15. - 12:10:05
Válasz #62
Nem elérhető

K.F.


jó ideje nem jelentkeztem..
hátha érint valakit: napi tápkieg adagom a következő volt:
reggel 50g Whey 2 lipo6 1 kávé
délben 1 lipo6, 1 kávé
délután 2 lipo6
edzés elött: 2kanéé Xplode, 3000ml Lcarnitin, 1 kávé
után:50g Whey

7főn edzés közben az utolsó szériában pattanás a halántékomnál....aztán migrénes fájdalom 2 napig. 1 napra elmúlt, majd újra..
Egy kicsit beszartam elmentem az orvosshoz. Koponya Ct.. szerencsére nem pattant el az ér, és nincs vérrög..de a sok koffein,+Xplode miatt kitágúlt egy ér a fejemben...--> migrén...
A héten nem edzettem semmit, de azért holnap ott leszek ;)
jótanács mindnekinek, hogy a koffeinnel óvatosan.....

2009. Május 24. - 13:27:25
Válasz #63
Nem elérhető

K.F.


Sziasztok!
Egy darabig most nem fogok jelentkezni...Hétvégi focimeccs eredménye: vádliszakadás,kéz-fej csont törés. Most balékéz, balláb gipsz... :-[


2009. Május 24. - 14:17:40
Válasz #64

Grizzly79

Vendég
Sziasztok!
Egy darabig most nem fogok jelentkezni...Hétvégi focimeccs eredménye: vádliszakadás,kéz-fej csont törés. Most balékéz, balláb gipsz... :-[


Basszus!!! Ez durva!
Mi történt pontosan?

Nekem anno mikor még kapus voltam sikerült egy srácnak eltörnöm mindkét kezét. Természetesen nem direkt csináltam, hanem mikor felugrottam a labdáért a srác kisodorta a lábaimat, majd Ő esett a földre először és megtámaszkodott én pedig ráestem a támaszkodó kezeire. A reccsenést, amit akkor hallottam semmivel nem lehetett összetéveszteni, pedig nem hallottam még olyan hangot azaddig.

Bármikor megtörténhet a baj!

2009. Június 03. - 11:55:45
Válasz #65
Nem elérhető

K.F.


Sziasztok!
Egy darabig most nem fogok jelentkezni...Hétvégi focimeccs eredménye: vádliszakadás,kéz-fej csont törés. Most balékéz, balláb gipsz... :-[


Basszus!!! Ez durva!
Mi történt pontosan?

Nekem anno mikor még kapus voltam sikerült egy srácnak eltörnöm mindkét kezét. Természetesen nem direkt csináltam, hanem mikor felugrottam a labdáért a srác kisodorta a lábaimat, majd Ő esett a földre először és megtámaszkodott én pedig ráestem a támaszkodó kezeire. A reccsenést, amit akkor hallottam semmivel nem lehetett összetéveszteni, pedig nem hallottam még olyan hangot azaddig.

Bármikor megtörténhet a baj!

Focimeccs volt miskolcon...elmentem..megnéztem..így jártam..
Hiába, mindig rájövök, hogy nekem már nem való ez a "fiatalosmindentbevállalok" filling

2 hét kihagyás +4,5 kg... ˝=/ Kezdhetem a szobabiciklit...

2009. Június 03. - 17:50:18
Válasz #66
Nem elérhető

xinitrc


Ózon Wellness,ha nem tévedek.
Ami először feltűnt az edzéstervedet illetően, hogy nem edzel lábat. Szerintem az erőnöveléshez (már ha egyáltalán ennyi ch mellett beszélhetünk erről) be kell iktatni néhány alapgyakorlatot, mint pl. a guggolás. Sőt a hátedzéshez sem árt odacsapni a felhúzást, és a szabad súlyos evezéseket is (sima és T-rudas -->Ózonban is össze lehet építeni). Megj.:[A csigás dolgok hátnál szerintem nem szabad, hogy túlsúlyban legyenek.]
Ezekkel a gyakorlatokkal jelentősen lehet növelni az erőt, és megkockáztatom, hogy akár az állóképességet is.
Mert ugye már maga a topik címe is kontradiktórius.
Minden jót!

2009. Június 11. - 13:29:26
Válasz #67
Nem elérhető

K.F.


jaja Ózon..szintén?
Lábat sohasem edzettem, mivel elég kötött az izomzatom..Többen is mondták már hogy kellene..Talán egy hónapug edzettem egyszer, de futásnál nem volt előnyös..Derekam szar..Pisti(vele edzek) -prevetiv gerinctréner is,- szerint bassza a hátat a felhúzás.
Ch? Nah ez jó kérdés..mindenkinek változó..én 0 ch melett is tudok edzeni, ugy hogy nem sokat vesztek az erőmből. Probáltam már 450gr ch/nap de nem éreztem jelentős erőnövekedést..Annál inkább az xplode-tól ****:)))
Állóképességet leginkább az növelné ha a kibaszott cigit le tudnám tenni végleg, és nem csak időszakosan :D

2009. Június 11. - 13:33:48
Válasz #68
Nem elérhető

K.F.


a héten elkezdtem kajálni normálisan..A 3 hét pihenő alatt +5kg ˝=/ A kezfejcsontom még nem forrt össze teljesen., ezért csak minimális súlyokkal 30as ismétlésszámmal tolom az alapgyakorlatokat...

2009. Június 11. - 14:10:53
Válasz #69
Nem elérhető

K.F.


Ózon Wellness,ha nem tévedek.
Ami először feltűnt az edzéstervedet illetően, hogy nem edzel lábat. Szerintem az erőnöveléshez (már ha egyáltalán ennyi ch mellett beszélhetünk erről) be kell iktatni néhány alapgyakorlatot, mint pl. a guggolás. Sőt a hátedzéshez sem árt odacsapni a felhúzást, és a szabad súlyos evezéseket is (sima és T-rudas -->Ózonban is össze lehet építeni). Megj.:[A csigás dolgok hátnál szerintem nem szabad, hogy túlsúlyban legyenek.]
Ezekkel a gyakorlatokkal jelentősen lehet növelni az erőt, és megkockáztatom, hogy akár az állóképességet is.
Mert ugye már maga a topik címe is kontradiktórius.
Minden jót!

nyugodtan használj magyar szavakat!
nem gondolom hogy ellentmondásos lenne a topic címe. Én nem nagyon értek hozzá, vannak olyanok itt akik értenek,de ha kérdésed lenne akkor kérdezd meg szerintem Berkes Lacit, mert az Ő tollából származik ez a szóösszetétel... ;)

2009. Június 28. - 13:42:37
Válasz #70
Nem elérhető

K.F.


Vettem egy doboz arsont.a legjobb zsírègetõ amiy valaha hasznaltam.3nap alatt is latvanyos. :D

2009. Július 07. - 15:20:03
Válasz #71
Nem elérhető

K.F.


1,5 hét arson után a lábam elég jól leszálkásodott... ;D