2024. Május 11. - 08:54:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 468842 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 02. - 20:25:22
Válasz #45
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Április 02. - 20:25:33
Válasz #46
Nem elérhető

Cressler


Egy haverom a gimiben nekem adta a Slayer kazettáját, mert volt rajta egy fordított pentagram, és ő nem akart a pokolra jutni   >:D >:D >:D ****:))) ;D

http://www.youtube.com/watch?v=481ba-SO0Zc&feature=channel
Jófej haverjaid vannak  ;D slayerrel a walkmanedben mentél kerszteket fejreállítani  ;D
Ez volt a lightosabb, Deicide volt az alap, aztán később Dark Throne, Marduk, Gorgoroth, Dark Funeral, stb... Akkor még de nagy szám volt egy CD ;D
****:))) azok a '90-es évek  ****:))) Nekem a németektől hoztak egy Thrash the wall cd-t huh azt mennyit hallgattam , motorhead, helloween, running wild, sodom és hasonló finomságok vannak rajta ;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 02. - 21:15:48
Válasz #47
Nem elérhető

George


Egy haverom a gimiben nekem adta a Slayer kazettáját, mert volt rajta egy fordított pentagram, és ő nem akart a pokolra jutni   >:D >:D >:D ****:))) ;D

http://www.youtube.com/watch?v=481ba-SO0Zc&feature=channel
Jófej haverjaid vannak  ;D slayerrel a walkmanedben mentél kerszteket fejreállítani  ;D
Ez volt a lightosabb, Deicide volt az alap, aztán később Dark Throne, Marduk, Gorgoroth, Dark Funeral, stb... Akkor még de nagy szám volt egy CD ;D
****:))) azok a '90-es évek  ****:))) Nekem a németektől hoztak egy Thrash the wall cd-t huh azt mennyit hallgattam , motorhead, helloween, running wild, sodom és hasonló finomságok vannak rajta ;-oo-;
Ja Sodom koncerten voltam, Cannibal Corpse előtt voltak ;D Kicsit öregek voltak a srácok, zokon vették, hogy nem tudta a közönség a német szövegeket :D

2009. Április 02. - 23:30:14
Válasz #48

SheHulk

Vendég

2009. Április 02. - 23:48:26
Válasz #49
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Chill Out compilations! Cafe Mambo Ibiza! Hed Kandi and so on...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 02. - 23:49:49
Válasz #50
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 03. - 08:33:43
Válasz #51
Nem elérhető

lue



2009. Április 03. - 08:39:46
Válasz #52
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Chicane. ****:)))))) Blank & Jones - Relax. Atb, Trance...
Na és persze Barry White ;D

2009. Április 03. - 09:13:13
Válasz #53
Nem elérhető

lue



2009. Április 03. - 13:58:48
Válasz #54
Nem elérhető

AtisFace


Armin bácsi State of trance sorozata vagy az Airwave-től a  Trilogue sem utolsó. ;)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Április 03. - 14:03:31
Válasz #55
Nem elérhető

lue



2009. Április 03. - 14:11:25
Válasz #56
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Armin bácsi State of trance sorozata vagy az Airwave-től a  Trilogue sem utolsó. ;)

Nem rossz  ****:))))))

De ez sem, Above and Beyond - Trance Around the World


2009. Április 03. - 14:22:45
Válasz #57
Nem elérhető

AtisFace


Mostanában a Marcus Schulz Global Dj Broadcastjei is jók szoktak lenni, a kellemes meglepetés nekem még Shane54 okozta, a  teremben rádió ment és ő volt a roxy dj.... Nagyon durva mixet tolt le olyan 3 hete egy keddi napon  ****:))))))

Trance Around the World-ből a 200-as 249 és 252 volt mostanában igen jó, Armin is szerintem tartogatja a jó muzsikákat a 400-as Asotra, mert haloványabb mixeket tol.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Április 04. - 11:36:36
Válasz #58

csery

Vendég
Most hallgatom a tankcsapda konnektor című lemezét kazettáról. magnókazettáról Jujj... Akkor most mindenki meséljen kicsit, mivel kezdte a zenehallgatást, mert voltak, akik már irtak ilyet is. Tehát, hölgyek, urak, Ki mit hallgatott, mikor nem akkora és annyi idős volt mint most? természetesen a régi idők zenéihez is nyomjátok a linkeket ezerrrel!!!!! Kíváncsian várom a fejleményeket! :-}

2009. Április 04. - 11:53:38
Válasz #59

csery

Vendég