2024. Április 29. - 12:28:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONA 2009. május 16. Millenáris Park  (Megtekintve 73985 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 12. - 15:59:01
Megtekintve 73985 alkalommal
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
FITBALANCE
EGÉSZSÉG ÉS FITNESS FESZTIVÁL
2009. május 16. szombat 9:00-tól
Budapest Millenáris Park

A tavasz legnagyobb egészség- és mozgásfesztiválja!
 Közeledik a nyár, ki ne gondolna, arra, milyen jó lenne kimenni a szabadba, mozogni, felfrissülni a téli sötét napok után! Mi is így érezzük, ezért Buda szívében, a Millenáris Parkban várunk egy igazi, kötetlen, családi programra! 4 helyszínen több mint 20 fitness-, spinning-, és jógaoktató vár!

A szabadtéri színpadon 40 spinning kerékpár kerül kihelyezésre. A parkban ingyenesen látogatható egészségügyi szűrések, táplálkozási és mozgástanácsadás, tánc- és fitnessbemutatók, valamint Pump&Run verseny várnak.

A rendezvényen a legnevesebb oktatók tartanak órákat: Borsodi Balázs, Tatarek Rezső, Lencsés Rita, Kiss Gábor, stb.

Hozd el gyermekeidet is, amíg te kikapcsolódsz, rájuk szakképzett felügyelőink vigyáznak. Ha pedig a mozgás után egy kellemes koncertre vágysz, 20:30-tól a Millenáris Teátrumban várunk Kozma Orsi „Hide &Seek” lemezbemutató koncertjére! Ne feledd: a karszalagod minden program látogatására feljogosít!
Egészség - Mozgás - Zene, ez a Fitbalance!

Minden regisztrált résztvevő ingyenes ajándékcsomagot és ebédet kap a
FITBALANCE EGÉSZSÉGKONYHA
jóvoltából!


A parkban elhelyezett egészségügyi szűrések, tanácsadások, díjmentesen látogathatóak!

Az órákra a belépő ára: 3.000 Ft, ami tartalmazza az ebédet, az ásványvíz- és gyümölcsfogyasztást, valamint egy meglepetés támogatói ajándékcsomagot!


09.00- Power Zóna regisztráció
10:00-Pump&Run versenykezdés
13:00-Fekvenyomás versenykezdés
15:00-Max Pump versenykezdés

Pump&Run:
Mint a neve is mutatja, nyomás és futás. A versenyzők először fekvenyomnak (a fiúk a testsúlyuk 80%, lányok 40%-ával) maximum ismétlést. Ezután futógépen teljesítenek (a fiúk 2500m-ert, a lányok 1500m-ert). A futóidőt átváltjuk másodpercbe és nyomásonként 5mp-t levonunk az időből és természetesen a legrövidebb idő nyer. Az USA-ban az  Arnold Classic-on kezdték el ezt a versenyt megrendezni. Főleg azok a nem hivatásos sportolók remekeltek rajta, akik a munkájuk miatt kell hogy kitartóak és erősek legyenek. Tengerészgyalogosok, rendőrök, tűzoltók vitték a prímet.

Fekvenyomás:
 Azt hiszem ezt nem kell magyarázni, hiszen aki edzőterembe jár az nyomott fekve. A cél az amatőrök felkarolása volt, akik nem profik de tehetségesek ebben a sportágban, nincs drága nyomóruhájuk de, keményen edzenek, és motivációt tudunk adni az edzéseiknek a felkészüléssel!

Férfi kategóriák

75kg
82.5kg
 90kg
100kg
 110kg
+110kg
 
Abszolút kategória(Wilks pontrendszer)

Női kategóriák:

Abszolút(wilks pontrendszer)
 



Max Pump:
 Ez a sport az én újításom a zónában, mert azokat is meg akartam mozgatni, akik nem max. erejükkel tünnek ki nyomásban, hanem az erő-állóképességükkel! Mindenkinek a saját súlyába kell nyomni maximális ismétlést!

Nevezés:
powerzona@gmail.com



2009. Április 12. - 16:44:03
Válasz #1

csery

Vendég
LAci, nagyon jónak hangzik, én szerény eredményemn mellett is indulni fogok a fekvenyomásban, tuti jó kis rendezvény lesz ez...ALig várom!!!!!

2009. Április 13. - 16:22:44
Válasz #2
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia!

Én is nagyon várom a versenyt, hisz mindig nagyon jó a hangulat. Gyertek el minél tőbben a versenyre, és nevezzetek és kérdezzetek ha valami nem tiszta.
Az előnevezés alapján a helyszinen a regisztrációs, nevezési díj 1500ft amiért kaját és italt biztosítunk a versenyzőknek.
Ha nem nevezel előre az e-mail cimen a helyszinen 3000ft, tehát érdemes egy nevezést átdobni.
Senki sem megy haza üres kézzel vagy üres hassal azt garantáom!

2009. Április 13. - 17:26:42
Válasz #3
Nem elérhető

K.F.


Szia Laci!

Akkor most futópad vagy szabadtéri futás?

2009. Április 13. - 19:10:29
Válasz #4

csery

Vendég
Reggel megy az e-mail. Be vagyok sózódva. =/+'

2009. Április 14. - 08:23:46
Válasz #5
Nem elérhető

ati75


Szia
Meddig lehet előnevezni?
Mert addig gondolkodhatok, hogy max pump vagy fekvenyomó... !+"%

2009. Április 14. - 12:38:23
Válasz #6
Nem elérhető

Johnnyx


Laci, Push-Pull-t már nem is rendeztek vagy csak ezen a rendezvényen marad ki?
Egyetek zabot!

2009. Április 14. - 12:43:35
Válasz #7
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia!


Nevezz előre mindkettőre, majd ott a helyszinen is eldöntheted hova regisztrálsz véglegesen.
Várom a nevezéseket a P&R-ra is! Remélem sok 3 fős csapat is indul majd, Esztinek már 2 lánycsapata is összeállt.
Úgy néz ki, a futás szabadtéren lesz a parkban!
Mindenkinek jó készülést!
Az előnevezett csapatoknak 3500Ft lesz, a halyszinen nevezve 5000Ft.
Ezért mindenki hideg kaját kap a Khell-Food jóvoltából, és meleg kaját is!
 d:)

2009. Április 14. - 12:45:29
Válasz #8
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Laci, Push-Pull-t már nem is rendeztek vagy csak ezen a rendezvényen marad ki?



Csak ezen marad el sajnos!
 d:)

2009. Április 14. - 18:38:56
Válasz #9
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Hajrá vasgyúrók!

Ha valakinek tanács kell az írjon a topikomba v. privát.
Remélem Gababoyhoz megérkezett amit kb. 1 hete küldtem neki?!?

Nyomjátok! Ha Laci meghív akkor ott leszek bíróként. Megtisztelő!

2009. Április 15. - 11:48:11
Válasz #10
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Hajrá vasgyúrók!

Ha valakinek tanács kell az írjon a topikomba v. privát.
Remélem Gababoyhoz megérkezett amit kb. 1 hete küldtem neki?!?

Nyomjátok! Ha Laci meghív akkor ott leszek bíróként. Megtisztelő!


Nekem megtisztelő ha jössz!

2009. Április 15. - 12:33:49
Válasz #11
Nem elérhető

Misi24


Reméljük, nem mossa el az eső az eredményhirdetést. :laugh:

2009. Április 15. - 20:00:02
Válasz #12
Nem elérhető

Rauschenberger Gábor


Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)

2009. Április 15. - 20:14:46
Válasz #13
Nem elérhető

Johnnyx


Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Egyetek zabot!

2009. Április 15. - 23:11:57
Válasz #14
Nem elérhető

fastor


Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó