2024. Április 29. - 16:50:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONA 2009. május 16. Millenáris Park  (Megtekintve 73986 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 16. - 09:11:32
Válasz #15
Nem elérhető

Johnnyx


Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
Tudod jól, hogy a magamfajtának a régi szabály kedvezne  ;D Egyébként indulsz most?
Egyetek zabot!

2009. Április 16. - 09:20:13
Válasz #16
Nem elérhető

K.F.


Igen, annyival lehete kiegyensúlyozottabb hogy egy nyomásért 10mp jár..

2009. Április 16. - 11:07:16
Válasz #17
Nem elérhető

Gababoy


Én biztos hogy megyek >:D!!!!Mindjárt el is küldöm a nevezésemet!  /:-)
 =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Április 16. - 21:45:46
Válasz #18
Nem elérhető

Gababoy


Szia Laci!

Meddig lehet mérlegelni?Azért kérdezem mert akik vidékiek(és vannak egy páran ismerőseim) szeretnének jönni,nevezni de biztos hogy nem tudnak 9.00-ra odaérni... :-\

Meg még egy kérdésem lenne..van egy 50éves ismim,aki szeretne indulni fekvenyomásban,és hogy Ő melyik kategoriába menne?!

Előre is köszönöm! :-):-)::
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Április 16. - 23:12:22
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
Tudod jól, hogy a magamfajtának a régi szabály kedvezne  ;D Egyébként indulsz most?
neeem, ha minden igaz, segítö leszek O0
köszönöm a lehetöséget, ezúton is LAci! ;-oo-; @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 17. - 08:47:35
Válasz #20
Nem elérhető

Misi24


Fastor,úgy emlékszem,tavaly tervezted,hogy indulsz nem?

2009. Április 17. - 13:51:42
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Fastor,úgy emlékszem,tavaly tervezted,hogy indulsz nem?

Tervezte  >:D

2009. Április 17. - 13:52:52
Válasz #22
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. Április 17. - 13:56:58
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 17. - 14:14:09
Válasz #24
Nem elérhető

Johnnyx


Ne bántsátok Fastort, tavaly tényleg indult, itt vannak a videók: http://www.youtube.com/watch?v=PiC0X9K5yck
Egyetek zabot!

2009. Április 17. - 15:48:12
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne bántsátok Fastort, tavaly tényleg indult, itt vannak a videók: http://www.youtube.com/watch?v=PiC0X9K5yck

Nem bántjuk, ő legalább elindult valahol...  ****:))))))

2009. Április 17. - 16:42:54
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


indultam, majd meghaltam ;D
a nyomás szar volt, a futást elbasztam :D
valamiért azt gondoltam,hogy ha edzésen, 10 perc alatt ment, akkor, versenyen, beállítom, 8 percre, és jólessz ;D ;D ;D
a végén már sétáltam, annyira nem kaptam levegöt, és így is, pont 10perc lett :D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 17. - 17:58:25
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


indultam, majd meghaltam ;D
a nyomás szar volt, a futást elbasztam :D
valamiért azt gondoltam,hogy ha edzésen, 10 perc alatt ment, akkor, versenyen, beállítom, 8 percre, és jólessz ;D ;D ;D
a végén már sétáltam, annyira nem kaptam levegöt, és így is, pont 10perc lett :D

Én 3 perc után letekeredtem volna a futógépről  ;D

2009. Április 17. - 21:05:20
Válasz #28
Nem elérhető

fastor


indultam, majd meghaltam ;D
a nyomás szar volt, a futást elbasztam :D
valamiért azt gondoltam,hogy ha edzésen, 10 perc alatt ment, akkor, versenyen, beállítom, 8 percre, és jólessz ;D ;D ;D
a végén már sétáltam, annyira nem kaptam levegöt, és így is, pont 10perc lett :D

Én 3 perc után letekeredtem volna a futógépről  ;D
nem jártam messze töle...a végén már csak arra koncentráltam,hogy ne hányjam le a segítömet véletlen :-[ :D
mondták haverok, hogy már arra kezdtek el fogadni, mikor dobom ki a taccsot ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 17. - 21:09:44
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


indultam, majd meghaltam ;D
a nyomás szar volt, a futást elbasztam :D
valamiért azt gondoltam,hogy ha edzésen, 10 perc alatt ment, akkor, versenyen, beállítom, 8 percre, és jólessz ;D ;D ;D
a végén már sétáltam, annyira nem kaptam levegöt, és így is, pont 10perc lett :D

Én 3 perc után letekeredtem volna a futógépről  ;D
nem jártam messze töle...a végén már csak arra koncentráltam,hogy ne hányjam le a segítömet véletlen :-[ :D
mondták haverok, hogy már arra kezdtek el fogadni, mikor dobom ki a taccsot ;D

Ne bassz má, hogy nem bírsz ki 10 perc futást  ????... Valahogy belőled kinéztem  ;)