2024. Április 29. - 18:03:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONA 2009. május 16. Millenáris Park  (Megtekintve 73987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 17. - 21:12:56
Válasz #30
Nem elérhető

fastor


indultam, majd meghaltam ;D
a nyomás szar volt, a futást elbasztam :D
valamiért azt gondoltam,hogy ha edzésen, 10 perc alatt ment, akkor, versenyen, beállítom, 8 percre, és jólessz ;D ;D ;D
a végén már sétáltam, annyira nem kaptam levegöt, és így is, pont 10perc lett :D

Én 3 perc után letekeredtem volna a futógépről  ;D
nem jártam messze töle...a végén már csak arra koncentráltam,hogy ne hányjam le a segítömet véletlen :-[ :D
mondták haverok, hogy már arra kezdtek el fogadni, mikor dobom ki a taccsot ;D

Ne bassz má, hogy nem bírsz ki 10 perc futást  ????... Valahogy belőled kinéztem  ;)
mondom, 1: gyorsabban futottam, mint terveztem, mert elragadott a hév
             2:nem volt levegö, szél, tehát, olyan léghiányom volt mint ATOM ;D
             3: nyomás után közvetlen, 2 perc pihenövel asszem, kicsit más, mint szépen bemelegítve, komótosan felvezetve ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 17. - 21:14:27
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


indultam, majd meghaltam ;D
a nyomás szar volt, a futást elbasztam :D
valamiért azt gondoltam,hogy ha edzésen, 10 perc alatt ment, akkor, versenyen, beállítom, 8 percre, és jólessz ;D ;D ;D
a végén már sétáltam, annyira nem kaptam levegöt, és így is, pont 10perc lett :D

Én 3 perc után letekeredtem volna a futógépről  ;D
nem jártam messze töle...a végén már csak arra koncentráltam,hogy ne hányjam le a segítömet véletlen :-[ :D
mondták haverok, hogy már arra kezdtek el fogadni, mikor dobom ki a taccsot ;D

Ne bassz má, hogy nem bírsz ki 10 perc futást  ????... Valahogy belőled kinéztem  ;)
mondom, 1: gyorsabban futottam, mint terveztem, mert elragadott a hév
             2:nem volt levegö, szél, tehát, olyan léghiányom volt mint ATOM ;D
             3: nyomás után közvetlen, 2 perc pihenövel asszem, kicsit más, mint szépen bemelegítve, komótosan felvezetve ;D

Jóvanna, vágom én  :-){

2009. Április 17. - 22:55:36
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 17. - 23:50:53
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 18. - 14:34:45
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


olyan léghiányom volt mint ATOM ;D
????...
magyarrul, nemvolt levegö, ugyanazt a levegöt szívtad mint a 3000 további ember, és futásnál nagonkijön ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 18. - 20:25:45
Válasz #35
Nem elérhető

Gabe


olyan léghiányom volt mint ATOM ;D
????...
magyarrul, nemvolt levegö, ugyanazt a levegöt szívtad mint a 3000 további ember, és futásnál nagonkijön ;D
Kezdesz hálacisodni, neked sem ment át!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 19. - 00:43:12
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


olyan léghiányom volt mint ATOM ;D
????...
magyarrul, nemvolt levegö, ugyanazt a levegöt szívtad mint a 3000 további ember, és futásnál nagonkijön ;D
Kezdesz hálacisodni, neked sem ment át!
nekd nem ment át, hogy mért ATOM ot írtam, azért magyaráztam, mint a tanárbácsi pistikének, a kisegítö suliban ****) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 19. - 11:39:35
Válasz #37
Nem elérhető

Gabe


OMG!
Akkor csak kicsit volt léghiányod!?  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 19. - 12:58:26
Válasz #38
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 19. - 17:36:35
Válasz #39
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)

Ez a zerge dolog azért nem így van!
Ha az előző szabály marad akkor az a nyomőknak túlontúl nagy előny!!!!
Na de ezt kompenzálja a Max Pump és a fekvenyomás verseny, készüljetek erre!

2009. Április 19. - 17:39:39
Válasz #40
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
Tudod jól, hogy a magamfajtának a régi szabály kedvezne  ;D Egyébként indulsz most?


Szia!


Gyere a Max Pump-ba! Ott kevesen vannak még!!

2009. Április 19. - 17:43:58
Válasz #41
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Laci!

Meddig lehet mérlegelni?Azért kérdezem mert akik vidékiek(és vannak egy páran ismerőseim) szeretnének jönni,nevezni de biztos hogy nem tudnak 9.00-ra odaérni... :-\

Meg még egy kérdésem lenne..van egy 50éves ismim,aki szeretne indulni fekvenyomásban,és hogy Ő melyik kategoriába menne?!

Előre is köszönöm! :-):-)::


Szia!

Kb mikor érnétek oda?
Kérlek jelezd nekem az időpontot, és rugalmas leszek!

Masters kategóri nem lesz, de a legfiatalabbat és a legidősebbet külon  díjazzuk a versenyen.

2009. Április 19. - 17:48:05
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
Tudod jól, hogy a magamfajtának a régi szabály kedvezne  ;D Egyébként indulsz most?


Szia!


Gyere a Max Pump-ba! Ott kevesen vannak még!!

Szia Laci

Max pumpba milyen a szabályos nyomás? Ki kell nyújtani a kart, vagy elég "hagyományosan" nyomni? Azért kérdem, mert tegnap voltam egy rendezvényen, és ott ki kellett nyújtani a kart...  ::)

2009. Április 19. - 17:54:54
Válasz #43
Nem elérhető

Johnnyx


Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
Tudod jól, hogy a magamfajtának a régi szabály kedvezne  ;D Egyébként indulsz most?


Szia!


Gyere a Max Pump-ba! Ott kevesen vannak még!!

Szia Laci

Max pumpba milyen a szabályos nyomás? Ki kell nyújtani a kart, vagy elég "hagyományosan" nyomni? Azért kérdem, mert tegnap voltam egy rendezvényen, és ott ki kellett nyújtani a kart...  ::)
Nekem is hasonló kérdésem van: érvényes-e a nyomás, ha nem teljesen szimmetrikus (magyarul az egyik kar hamarabb van kinyújtva, mint a másik)?
Egyetek zabot!

2009. Április 19. - 18:22:48
Válasz #44
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D


Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
Tudod jól, hogy a magamfajtának a régi szabály kedvezne  ;D Egyébként indulsz most?


Szia!


Gyere a Max Pump-ba! Ott kevesen vannak még!!

Szia Laci

Max pumpba milyen a szabályos nyomás? Ki kell nyújtani a kart, vagy elég "hagyományosan" nyomni? Azért kérdem, mert tegnap voltam egy rendezvényen, és ott ki kellett nyújtani a kart...  ::)


Ha teljesen kinyújtod, kiakasztod a könyokod, ezt tesszük mikor pihenni akarunk a nyomás közben! A gyekorlatban a félig kinyomott nem számít a sorozatos nyomásnál, de a kéthamadik kinyujtott ismétlés már el van fogadva egy ismétlésnek!!
 d:)