2024. Május 16. - 19:49:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: POWERZONA 2009. május 16. Millenáris Park  (Megtekintve 74788 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 19. - 18:27:30
Válasz #45
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Laci!

vszínű ott lesz a csapat, bár a legutóbbi szabályok a zergéknek kedveznek pump and run -ban. Azé' viszem a vasembereket, ha Gordonkáék másképp nem gondolják................. d:)
Nekem is szimpatikusabb volt a korábbi szabály ;) ;D
Jhonny, te ellenem vagy? :-p ;D
így, is majd meg haltam, ottvoltál O0
Tudod jól, hogy a magamfajtának a régi szabály kedvezne  ;D Egyébként indulsz most?


Szia!


Gyere a Max Pump-ba! Ott kevesen vannak még!!

Szia Laci

Max pumpba milyen a szabályos nyomás? Ki kell nyújtani a kart, vagy elég "hagyományosan" nyomni? Azért kérdem, mert tegnap voltam egy rendezvényen, és ott ki kellett nyújtani a kart...  ::)
Nekem is hasonló kérdésem van: érvényes-e a nyomás, ha nem teljesen szimmetrikus (magyarul az egyik kar hamarabb van kinyújtva, mint a másik)?

Ha nem szimetrikus akkor az nem jó!!!

A fenéknek a válladnak nem szabad elemelkedni és a lábadnak is a talajon kell maradni!  A versenyt megelőző technikai értekezteten ezt be fogom mutatni a versenyzőknek!
 d:)

2009. Április 19. - 18:39:53
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 19. - 18:42:31
Válasz #47
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 19. - 18:44:20
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg


Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D

2009. Április 19. - 23:48:46
Válasz #49
Nem elérhető

Cressler


Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 20. - 00:00:02
Válasz #50
Nem elérhető

fastor


Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D
ahol én kezdtem el edzeni, sokszor olyan jó hangulat volt, hogy nemegyszer volt oylan hogy valaki magára ejtette a súlyt, a röhögéstöl ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 20. - 00:13:14
Válasz #51

csery

Vendég
Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D
ahol én kezdtem el edzeni, sokszor olyan jó hangulat volt, hogy nemegyszer volt oylan hogy valaki magára ejtette a súlyt, a röhögéstöl ;D


Máűr említettem, de most leírom, tehát:

Atomnyomi haverom fekvenyom, max súly 70-80 kiló fekvenyomásba, 80 az már szteroid alatt.

Lábak felhúzva nyakig, két kar mármár szűknyomás szerű tartásba,totál féloldalas már mikor kiveszi, majd hirtelen leengedi félig,iszonyat üvöltés, ez még nyolcszor, közbe kiáltás sikítás, aztánfutkározás, nagyon fáj nagyon fáj fonéma ismételgetése.. Jókat edzettünk, nem hátráltatott.Edzőpartner volt kb. két hétig, aztán hát, más időpontba edzett már.

2009. Április 20. - 06:45:19
Válasz #52
Nem elérhető

George


Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D
Cressler a spártai :D Aki felemeli a fejét, annak rálépnek a torkára >:D

2009. Április 20. - 08:15:26
Válasz #53
Nem elérhető

AtomAnti


Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D
ahol én kezdtem el edzeni, sokszor olyan jó hangulat volt, hogy nemegyszer volt oylan hogy valaki magára ejtette a súlyt, a röhögéstöl ;D


Máűr említettem, de most leírom, tehát:

Atomnyomi :( haverom fekvenyom, max súly 70-80 kiló fekvenyomásba, 80 az már szteroid alatt.

Lábak felhúzva nyakig, két kar mármár szűknyomás szerű tartásba,totál féloldalas már mikor kiveszi, majd hirtelen leengedi félig,iszonyat üvöltés, ez még nyolcszor, közbe kiáltás sikítás, aztánfutkározás, nagyon fáj nagyon fáj fonéma ismételgetése.. Jókat edzettünk, nem hátráltatott.Edzőpartner volt kb. két hétig, aztán hát, más időpontba edzett már.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Április 20. - 08:28:17
Válasz #54

csery

Vendég
Ne haragudj kedeves Atom,természetesen semmilyen módon nem állt szándékomban belevenni téged.Tehát a mondatn helyesen:"teljesen reménytelenül hülye haverom" ;D

2009. Április 20. - 11:18:36
Válasz #55
Nem elérhető

Cressler


Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D
Cressler a spártai :D Aki felemeli a fejét, annak rálépnek a torkára >:D
Áhh csak verbális terror volt nem fizikai ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 20. - 15:13:40
Válasz #56
Nem elérhető

God Vazzeg


Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D

Nálunk le se szarják hogy hogy edzel, már ha épp van bent valaki  ;D Régen meg nem engedtem le a súlyt teljesen, aztán láttam Steve egyik videóját, hogy hogyan is kellene, meg miért nem kell kiakasztani a könyököt, azóta így csinálom. Ja és azóta erősödtem is rengeteget  8)

Mikor kezdtem edzeni, nálunk is a Fastor féle "befosunk a röhögéstől" feeling volt, meg amikor csúcsot nyomtál, odajött egy haver, és rábaszott egyet a hasad aljára mintha a tökeidet akarná lepaccsolni, és üvöltött hogy "diótörő!!!"  :D Na így aztán megtanulod gyorsan kinyomni a súlyt!  >:D

2009. Április 20. - 17:33:37
Válasz #57
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Fej elemelkedhet?  --)
igen ;)

Az jóó  <3! Két bengám van nyomásban: nem nyújtom soha ki a karom, és sokszor elemelkedik a fejem, valahogy úgy érzem, úgy erősebb vagyok  ;D
ilyenkor érzem milyen jó helyen kezdtem edzeni  ;D

Ha elemelte valaki a fejét, vagy a lábát, vagy csavargatta magát nyomás közben azt a többiek "kedves" utasításokkal mondhatni fenyegetésekkel jutalmazták  ;D
ahol én kezdtem el edzeni, sokszor olyan jó hangulat volt, hogy nemegyszer volt oylan hogy valaki magára ejtette a súlyt, a röhögéstöl ;D


Máűr említettem, de most leírom, tehát:

Atomnyomi haverom fekvenyom, max súly 70-80 kiló fekvenyomásba, 80 az már szteroid alatt.

Lábak felhúzva nyakig, két kar mármár szűknyomás szerű tartásba,totál féloldalas már mikor kiveszi, majd hirtelen leengedi félig,iszonyat üvöltés, ez még nyolcszor, közbe kiáltás sikítás, aztánfutkározás, nagyon fáj nagyon fáj fonéma ismételgetése.. Jókat edzettünk, nem hátráltatott.Edzőpartner volt kb. két hétig, aztán hát, más időpontba edzett már.


Ne ijesztegessetek!
Amúgy a halálom, ha valaki nem engedi le a mellkasára a súlyt a teremben! Amúgy nem érdekel ki hogy bénáz, de ezt nem állom meg szó nélkül.
 d:)

2009. Április 20. - 17:35:31
Válasz #58
Nem elérhető

George


Amúgy a halálom, ha valaki nem engedi le a mellkasára a súlyt a teremben! Amúgy nem érdekel ki hogy bénáz, de ezt nem állom meg szó nélkül.
Ezaz! Legalább haljon meg férfiként ****:))) ;-oo-;

2009. Április 20. - 17:37:59
Válasz #59
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Amúgy a halálom, ha valaki nem engedi le a mellkasára a súlyt a teremben! Amúgy nem érdekel ki hogy bénáz, de ezt nem állom meg szó nélkül.
Ezaz! Legalább haljon meg férfiként ****:))) ;-oo-;


Pontosan!    ;-oo-;