2024. Április 27. - 17:15:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: My journey begins...  (Megtekintve 92270 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 02. - 01:03:52
Válasz #15
Nem elérhető

pwz


Sziasztok!

Ma volt egy igazi elbaszott hatedzesem. Nagy osszevisszasag volt az egesz. Probalgattam par szamomra uj gyakorlatot, tobb-kevesebb sikerrel.

Valahogy igy nezett ki:

Felhuzas 40kg x15, 60kg x15, 70kgx10, 80kg 2x10, 90kg 2x8
Dontott torzsu evezes: na ezt tuti elszartam, nem mellkashoz huztam a rudat, kevesebb sullyal kellett volna csinalnom: 60kg 4x8
Huzodzkodas: 4x6
Mellhez huzas csigan szeles fogassal (kb 2szeres vallszelesseg): 3x8
Mellhez huzas csigan egyenes ruddal also fogassal (nemtudom, hogy jo-e ha ki akar torni a csuklom. Gondolom nem): 3x8
Evezes melltamaszos gepen (na itt az ules magassagatt allitgattam egyfolytaban, mert valami sosem volt okes): 3x8

haspres: 4x30
hasazas felsocsigan kotellel: 4x15

Lenne par hulye kerdesem   ?:-/ nem akarok mas topikot ezekkel teleirni ugyhogy ide irom.
Felhuzasnal, hogy fogjatok a rudat? Mindket tenyer a test fele nez, vagy az egyik belefe a masik kifele? Mert neten lattam mar mindkettot.
Merev labu felhuzasnal le kell tenni a rudat a foldre az ismetlesek kozott vagy csak addig kell lehajolni, hogy majdnem leerjen?
Tarogatasnal el kell forditani a sulyzot amikor szetnyitot a karod, hogy meroleges legyen a testre, vagy maradjon parhuzamosan, hogy a tenyer a test fele nez?

Most ennyi, remelem valaszol valaki  :)
Az a baj, hogy a terembe ahova jarok egyetlen embertol sem mernem megkerdezni ezeket, mert nem adok a szavukra (neha le kene filmezni miket csinalnak), es en meg nem akarom leutanozni a hulyeseguket. Amugy is kb 2 ember van aki eleg komoly felsotesttel rendelkezik, de a hatalmas hathoz hurkapalicka lab tarsul, szoval eleg viccesek. Szerintem ha elvinnek a labgepeket az az emberek 90%-anak fel sem tunne, itt nem divat labazni.
Tervezem ha hazamegyek elmegyek edzohoz, hogy tisztazzunk par dolgot, most ugy nez ki, hogy januarban tuti 3 hetig otthon leszek, es ezen kivul novemberben is eleg valoszinu, hogy 2 hetet otthon toltok.

A kajamon valtoztatok picit:
2x fel adag serious mass helyett, csak egyszer iszok fel adagot du 4:30kor.
Edzes utan 1 adag True Mass megy majd(sutikremes izben erkezik holnaputan), a Serious Mass-szal az a bajom, hogy ha megiszom utanna inkabb a hanyinger kerulget es arra kell figyelnem, hogy nehogy kifele jojjon az egesz, es akkor meg probaljak utanna enni is...
Illetve a reggeli muzli melle megy majd 1 kanal dymatize elite whey (toffie izben).

A tobbiek tomegelos topikjabol meg majd lopom az otleteket  ;D

Lemeregettem magam, illetve csak kar, vadli, comb es has meretet. Valtozast inkabb alakra latok, a centi majdnem ugyan azt mutatja, most meg nem irok adatokat, majd par honap mulva, addig is meregetek majd, es csinalok kepeket is folyamatosan.

Jo hosszura sikerult, remelem azert elolvassatok, es valaszoltok a hulye kerdeseimre is.
Elore is koszi!

2009. Szeptember 02. - 01:20:40
Válasz #16
Nem elérhető

Jordan


Az evezest nem mellhez kell huzni, probalkozz inkabb a hasad iranyaba, a konyokod meg tartsd minel kozelebb a testedhez, es koncentralj arra hogy a hatizmaid osszehuzodjanak, majd teljesen kinyuljanak.
A felhuzast ugy fogd ahogy neked jolesik. Ha hevedert hasznalsz akkor jobb a normal madarfogas, ha nem akor meg a felemas fogassal erosebb a szoritasod, nagyobb sulyt tudsz megmozgatni. Ha ramhalgatsz az ismetlesek alatt vegig erintse a rud a labadat.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 02. - 09:19:24
Válasz #17
Nem elérhető

pwz


Az evezest nem mellhez kell huzni, probalkozz inkabb a hasad iranyaba, a konyokod meg tartsd minel kozelebb a testedhez, es koncentralj arra hogy a hatizmaid osszehuzodjanak, majd teljesen kinyuljanak.
A felhuzast ugy fogd ahogy neked jolesik. Ha hevedert hasznalsz akkor jobb a normal madarfogas, ha nem akor meg a felemas fogassal erosebb a szoritasod, nagyobb sulyt tudsz megmozgatni. Ha ramhalgatsz az ismetlesek alatt vegig erintse a rud a labadat.

Az evezes igy konyokkel a test mellett mar egeszen mas lesz, erre nem is figyeltem.

Koszonom a segitseget.

2009. Szeptember 02. - 09:27:17
Válasz #18
Nem elérhető

George


Merev lábú felhúzásnál ha tudod, akkor érintsd meg a súllyal a talajt. Ha túl könnyen megy, akkor állj fel valamire, és csináld úgy, hogy minél jobban nyúljon a hajlítód ;)

2009. Szeptember 03. - 23:15:18
Válasz #19
Nem elérhető

pwz


Koszi a valaszokat!

Vall volt a mai menu.

Mellrol nyomas: rud x20, 30kg x15, 40kg 2x10, 42.5kg 1x8, 45kg 1x7
Nyakbol nyomas egykezesekkel: 16kg 2x10, 1x9, 1x8
Oldalemeles: 6kg 2x12, 8kg 2x8 majd egybol 4kg 1x10
Allig huzas egyenes ruddal: 30kg 1x10, 32.5kg 1x10, 35kg, 2x8
Hatsovall hasonfekve: 6kg x8 majd egybol 4kg x8 ezt 4szer.
hatsovall csigan felvaltott kezzel pihenes nelkul: 4x8

Megittam az elso adag True Mass-om. Sutikremes izben van, hat az epres serious mass utan ilyet inni teljes kielegules.
A reggeli turmixombol meg sikeresen csinaltam proteinhabot  !+"% Majd holnap megprobalom nem razni, hanem elkeverni.

Szombaton jelentkezem.

2009. Szeptember 03. - 23:41:49
Válasz #20
Nem elérhető

zotja


"Majd holnap megprobalom nem razni, hanem elkeverni."

mint James Bond  8-)  ;D

2009. Szeptember 06. - 21:15:05
Válasz #21
Nem elérhető

pwz


Hali!

Szombati labazas:
Labtolo gep fenti szeles labbal: 35kg x20, 55kg x15, 85kg x10, 115kg 2x8, 135kg 2x8
Labfeszito: 65kg 2x8, 70kg 1x8 1x6
Labtolo szuk labbal: 105 4x8
Merev labu felhuzas: 70kg 4x8
Kitores: ruddal a nyakban 4x 16

Vadli labtolon: 45kg 5x15
Vadli lepcson rovid pihenovel: 4x15

Mai mell+kar:
Fekvenyomas egyenes padon: rud x20, 40kg x15, 65kg x10, 70kg x8, 80kg 2x4
Fekvenyomas ferdepadon: 55kg 2x8, 60kg 2x8
Tarogatas egyenes padon: 10kg 2x8, 12kg 2x8

Homlokra engedes: franciarud + 10kg 3x8
Franciarudas bicepsz: rud+20kg 3x8

Letolas csigan ruddal: 3x8
Kalapacs bic: 10kg 3x8

Szuknyomas: 3x8
scott pad: 3x8

Holnap pihi es kajalas ezerrel, kedden jovok!

2009. Szeptember 09. - 00:01:19
Válasz #22
Nem elérhető

pwz


Hello!

Mai hat:

Lehuzas gepen bemelegites celjabol
Huzodzkodas: 4x6
Mellhez huzas V fogantyuval csigan: 48.75kg 4x8
Dontott torzsu evezes: 50kg 2x10, 60kg 2x8
Also csigas evezes: 3x8
Merev karu letolas: 3x8
Felhuzas: 60kg 1x10, 70kg 1x10, 90kg 3x8, 100kg 1x4
Hiperhajlitas: 4x20 rovid pihenovel

Elfogyott az M-stak, illetve a piros (energizalo)  pirulak megvannak, majd valamikor jo lesz, de ezek helyett most ezt nyomom edzes elott: http://www.youtube.com/watch?v=M-9rkNcZaiA  ***))))
Lehet, hogy veszek valami hasonlot, majd korulnezek.
Most elkezdem nezni a Pumping Iron-t  =/+', aztan alvas.

2009. Szeptember 09. - 09:13:22
Válasz #23
Nem elérhető

Gababoy


Nem tudom hogy mit akarsz most venni,de ha tanácsolhatom akkor nyomj le egy Animal Stak-et!Mellé ha tudsz venni Animal Nitro-t az még egy picit megturbosítaná a fejlődésedet!Sokan hosszú szüneteket tartanak a Animal szedésénél,pedig nem kell,MAX. 5-6nap..!

További jó fejlődést!

(A piros kapszulákat pedig küld el nekem ;D ;D )
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. Szeptember 10. - 15:40:31
Válasz #24
Nem elérhető

pwz


Nem tudom hogy mit akarsz most venni,de ha tanácsolhatom akkor nyomj le egy Animal Stak-et!Mellé ha tudsz venni Animal Nitro-t az még egy picit megturbosítaná a fejlődésedet!Sokan hosszú szüneteket tartanak a Animal szedésénél,pedig nem kell,MAX. 5-6nap..!

További jó fejlődést!

(A piros kapszulákat pedig küld el nekem ;D ;D )

Jelentem megrendeltem a Stak-et. Nitro-t nem vettem, mert jelenleg van 2 fele tomegnovelom es 1 feherje porom es akkor meg 4.-nek lenne egy amino, de vettem egy MHP glutamin SR-t.
A sulyom lof@szt sem akar noni, de eroben jobb vagyok. Turelem kilokat terem. :D

Este vallazok, majd jelentkezem.

 ****:))))))

2009. Szeptember 10. - 15:52:14
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tudom hogy mit akarsz most venni,de ha tanácsolhatom akkor nyomj le egy Animal Stak-et!Mellé ha tudsz venni Animal Nitro-t az még egy picit megturbosítaná a fejlődésedet!Sokan hosszú szüneteket tartanak a Animal szedésénél,pedig nem kell,MAX. 5-6nap..!

További jó fejlődést!

(A piros kapszulákat pedig küld el nekem ;D ;D )

Jelentem megrendeltem a Stak-et. Nitro-t nem vettem, mert jelenleg van 2 fele tomegnovelom es 1 feherje porom es akkor meg 4.-nek lenne egy amino, de vettem egy MHP glutamin SR-t.
A sulyom lof@szt sem akar noni, de eroben jobb vagyok. Turelem kilokat terem. :D

Este vallazok, majd jelentkezem.

 ****:))))))

Picit emelj a ch-n és jön a súly is  ****:))))))

2009. Szeptember 12. - 00:07:05
Válasz #26
Nem elérhető

pwz


Picit emelj a ch-n és jön a súly is  ****:))))))

Ezzel jatszanom kell meg egy kicsit, mert amikor megemeltem a ch-t egybol a belem nott, ugyhogy visszavettem, de igy most nem tortenik semmi...

Megtortent a vallazas, szivem szerint inkabb hazamentem volna amikor meglattam, hogy mennyien vannak a teremben...

Elore emeles: 4kg x15, 7kg 3x10, 9kg 1x8
nyakbol nyomas egykezessel: 14kg 4x8
oldalemeles: 7kg 2x10 2x8
allighuzas 22.5kg 4x12
dontott torzsu  oldalemeles: 5kg 4x10

 /:-)

2009. Szeptember 12. - 00:30:14
Válasz #27
Nem elérhető

Jordan




Megtortent a vallazas, szivem szerint inkabb hazamentem volna amikor meglattam, hogy mennyien vannak a teremben...


Ez erdekes, mert nalunk az a jellemzo, hogy penteken mar csak nagyon-nagyon kevesen jonnek le edzeni. Penteken 12:00 utan itt mar illik reszegnek lenni  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 12. - 07:25:39
Válasz #28
Nem elérhető

Norbert002


De legalább üres a terem nem ;D

2009. Szeptember 12. - 16:19:27
Válasz #29
Nem elérhető

pwz


Ma ures volt a terem, labaztam, de sietnem kellett.

Labtolon bemelegites
Guggolas: 40kg 1x15, 60kg 1x10, 80kg 2x8, 2x6. Ez utan ossze kellett szednem magam, mert eleg szarul lettem, de szerencsere elmult.
Labfeszites: 65kg 1x12, 67,5kg 1x10, 70kg 1x8, 75kg 1x6
Labhajlitas ulve: 65kg 1x12, 70kg 1x10, 75kg 1x8, 80kg 1x7
Vadli labtolon: 45kg 4x15, egybol utanna 25kg 1x20

Holnap pihi, hetfon mell.
 /:-) /:-)