2024. Április 27. - 22:27:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kaja chat  (Megtekintve 154895 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 25. - 21:42:44
Megtekintve 154895 alkalommal
Nem elérhető

Rencsi


"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 25. - 21:47:20
Válasz #1
Nem elérhető

atleeta


Ez mekkora ötlet Rencsi  /7% Én eléggé édességfüggő vagyok sajnos, mivel most diéta van kitalálok egy csomó marhaságot. Utolsó kajára sovány túrót majszolok.Egy kis csokis myofusiont hozzáadagolok és finom el lehet kanalazgatni  :violinplay3:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 25. - 21:59:00
Válasz #2
Nem elérhető

zotja


Ide mit kell írni ? :D

2010. Február 25. - 21:59:59
Válasz #3
Nem elérhető

Rencsi


Sziasztok!

A keverem-kavarom topic átalakult, sokkal részletesebb és áttekinthetőbb lesz!  :-):-)::

A kaja chat rész arra hívatott, hogy minden kajálással kapcsolatos tapasztalataitokat, élményeiteket megbeszéljétek egymással. Mindent, ami a kajálással kapcsolatos! Több más topic is foglalkozik ezekkel, de szeretnék egy teljesen áttekinthető rendszert, hogy egy helyen mindenki megtalálhassa a számára épp szükségeset. ;)

"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 25. - 22:03:04
Válasz #4

Tündi-Bündi

Vendég
Ide mit kell írni ? :D
hajrá Rencsi!!!  /7%  ;)

2010. Február 25. - 22:07:24
Válasz #5
Nem elérhető

doncicco


Örülök az ötletnek!Komplett étrendi változatokat is megosztotok itt? @-o jó volna mert néha egyhangú a "tiszta" étkezés..

2010. Február 25. - 22:10:01
Válasz #6
Nem elérhető

Jordan


Itt lessz erotika? Pl: valami erotikus kaja?  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 25. - 22:12:55
Válasz #7
Nem elérhető

Rencsi


Itt lessz erotika? Pl: valami erotikus kaja?  :D
Ha minden kívánságod így teljesülne!  ***)))  :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 25. - 22:14:08
Válasz #8

Tündi-Bündi

Vendég
Itt lessz erotika? Pl: valami erotikus kaja?  :D
Ha minden kívánságod így teljesülne!  ***)))  :D
Łł= ****:))) ez szép volt hehe

2010. Február 25. - 22:16:05
Válasz #9
Nem elérhető

Jordan


Itt lessz erotika? Pl: valami erotikus kaja?  :D
Ha minden kívánságod így teljesülne!  ***)))  :D

 !+"% (Ez a Rencsi nagyon betyar  ;D ****:)))))) )
Mas nincs?  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 25. - 22:19:51
Válasz #10
Nem elérhető

atleeta


juj Rencsi  :( Egy ksi zsírszegény tejszínhab, egy barna női testen tálalva ... ?  :P
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 25. - 22:24:25
Válasz #11
Nem elérhető

csaba.r


juj Rencsi  :( Egy ksi zsírszegény tejszínhab, egy barna női testen tálalva ... ?  :P

Neked azt nem lehet, max kis citromlé, persze a barna nő maradhat.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 25. - 22:26:16
Válasz #12
Nem elérhető

atleeta


juj Rencsi  :( Egy ksi zsírszegény tejszínhab, egy barna női testen tálalva ... ?  :P

Neked azt nem lehet, max kis citromlé, persze a barna nő maradhat.
Egy hétvégés kardió után, fel kell tölteni a raktárakat  ;D Az a kis zsír belefér  ***)))  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 25. - 22:53:40
Válasz #13
Nem elérhető

zotja


Pangasius halfilét életemben először ettem vagy 3 napja,,poénbol vettem egy zacskóval,mert láttam,hogy 2 ezer ftról van leárazva 999-re.(aldi 2% zsír) Utálom a halat,minden téren..de ez vmi isteni,nincs hal szaga,majdnem mint egy mellfilé...

Ha vki szokott ilyet venni,hol veszi? és mennyiért?

2010. Február 25. - 23:08:16
Válasz #14
Nem elérhető

Rencsi


Pangasius halfilét életemben először ettem vagy 3 napja,,poénbol vettem egy zacskóval,mert láttam,hogy 2 ezer ftról van leárazva 999-re.(aldi 2% zsír) Utálom a halat,minden téren..de ez vmi isteni,nincs hal szaga,majdnem mint egy mellfilé...

Ha vki szokott ilyet venni,hol veszi? és mennyiért?
Én is nagyon szeretem, mert nagyon egyszerűen el lehet készíteni. :) Az ára efelé mozog, néha van pár nagyobb akció, akkor 800 HUF körül is hozzá lehet jutni. :) Tanács, nehogy hekktörzset vegyél! Egyszer megszívtam vele és "motyózhattam",többet soha!! :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/