2024. Április 28. - 16:52:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kaja chat  (Megtekintve 154908 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 26. - 11:54:02
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt egy haverom csinálta....nagyon ügyes!:D és finom is volt /7%

 ;D  /7%

2010. Február 26. - 16:37:08
Válasz #31
Nem elérhető

Jordan


ha már reformok és kaja chat...azért remélem ez nem csak az erotikáról és szexről fog szólni..arra ott a másik...szerintem... ))=/ itt a kaják miatt csorogjon a nyálatok!!!  ;D

Remelem ez engem nem eredekel  :-}

Rencsi vette a lapot, te nem  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 26. - 16:43:48
Válasz #32
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Február 26. - 17:17:05
Válasz #33
Nem elérhető

csaba.r


Azért egy kettőbe beleharapnék, de a legtöbbet nem lenne szívem megenni.
Arról nem is beszélve hogy mivan akkor ha összekeverem az igazival  ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 26. - 18:03:12
Válasz #34

Tündi-Bündi

Vendég
ha már reformok és kaja chat...azért remélem ez nem csak az erotikáról és szexről fog szólni..arra ott a másik...szerintem... ))=/ itt a kaják miatt csorogjon a nyálatok!!!  ;D

Remelem ez engem nem eredekel  :-}

Rencsi vette a lapot, te nem  ;D
Én már inkább nem mondok semmit....

2010. Február 26. - 23:30:15
Válasz #35
Nem elérhető

Rencsi


ha már reformok és kaja chat...azért remélem ez nem csak az erotikáról és szexről fog szólni..arra ott a másik...szerintem... ))=/ itt a kaják miatt csorogjon a nyálatok!!!  ;D

Remelem ez engem nem eredekel  :-}

Rencsi vette a lapot, te nem  ;D

Ilyen Hangyaboly tortát sem láttam még! Hogy menekülnek!   ;D ;D ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 27. - 18:16:33
Válasz #36
Nem elérhető

csaba.r


Ma valahogy megkívántam az egybesült fasírtot
Volt is hozzá minden megkeverem a fasírtot, beteszem a sütőbe, várok fél órát megnézem.
óóóó mondom ez fasza lessz a lakást belepte a fokhagyma, meg a feketebors illata.
Köréöntök zöldségkeveréket visszateszem, 20 perc kimegyek minden szép minden finom, KÉSZ!!!!!
Valamilyen indokból kifolyólag visszaraktam az "elzárt sütőbe, teszek veszek naggyából 2,5 óra múlva elkezdek érezni olyan érdekes illatot, olyan pecsenyéset.
Kimegyek és meglátom hogy bekapcsolva hagytam a sütőt  @-o
Szerintetek hogy nézet ki......
De sebaj most kigondoltam egy új receptet, káposztával töltött csirkemell, mustárosan majorannával megsütve. <:-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 27. - 18:59:22
Válasz #37
Nem elérhető

Rencsi


Ma valahogy megkívántam az egybesült fasírtot
Volt is hozzá minden megkeverem a fasírtot, beteszem a sütőbe, várok fél órát megnézem.
óóóó mondom ez fasza lessz a lakást belepte a fokhagyma, meg a feketebors illata.
Köréöntök zöldségkeveréket visszateszem, 20 perc kimegyek minden szép minden finom, KÉSZ!!!!!
Valamilyen indokból kifolyólag visszaraktam az "elzárt sütőbe, teszek veszek naggyából 2,5 óra múlva elkezdek érezni olyan érdekes illatot, olyan pecsenyéset.
Kimegyek és meglátom hogy bekapcsolva hagytam a sütőt  @-o
Szerintetek hogy nézet ki......
De sebaj most kigondoltam egy új receptet, káposztával töltött csirkemell, mustárosan majorannával megsütve. <:-)
Uh...ezt nagyon megjártad!  :-\
A káposztával töltöttet már én is meg akarom csinálni egy jó ideje, csak mire odajutok, a káposztám mindig "elpárolog" :D
Ma egész jól ment itthon a kajamegtartóztatásom, Pesten nincs gond ezzel szerencsére. Semmi édesség, semmi szemét kaja, erre most kaptam egy almás zserbó tortát, gyönyörű díszítés és még nagyon finom is, de rossz is nekem!  :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 27. - 19:06:52
Válasz #38
Nem elérhető

Maszat


már lassan 3hónapja szinte minden nap eszem tojást(talán 3hónap alatt 4-5 nap volt,h nem).
Főtt tojást,lágy tojást, rántottát, tükör tojást...eljutottam odáig,h már a szagától hányok.
Olyan ázott tyúk szaga van, undorító ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 27. - 19:11:56
Válasz #39
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kedves Csaba!

Tudnál ajánlani valami nagyon spéci otthoni steaksütőt?  Esetleg otthoni elkészítésre valami tippet.


2010. Február 27. - 19:14:39
Válasz #40
Nem elérhető

Rencsi


már lassan 3hónapja szinte minden nap eszem tojást(talán 3hónap alatt 4-5 nap volt,h nem).
Főtt tojást,lágy tojást, rántottát, tükör tojást...eljutottam odáig,h már a szagától hányok.
Olyan ázott tyúk szaga van, undorító ;D
Akkor sem megy le, ha valami extrát teszel bele? Sonkát, bazsalikomot... vagy mondjuk édesítővel és kókusszal kikevered a fehérjét és megsütöd? Na, annak már tuti nem kellene ázott tyúk szagának lennie! :D (Hol szagolgatsz te ázott tyúkokkal?  ;D )
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 27. - 19:19:07
Válasz #41
Nem elérhető

csaba.r


Ha rám halgatsz akkor betervezed a közeljövőben mert nagyon jó, most eszem és nagyon finom.

Savanyúkáposztát megmostam és csináltam belőle rétestölteléket
Megtömtem a csirkemelleket bele tepsibe. és rászortam majorannát meg egy kis mustárt vizet alá.
Alufóliát rá fél órára be a sütőbe utánna leszedem az alufóliát és 15 percre visszarakom.
Kész....

Gyors és nagyon finom a köret meg benne van a csirkébe ;D

Prod:

Én a steak-et mindig öntött vas serpenyőben sütöm, ez azért jó mert egyenletesem adja le a meleget.Mindkét oldalát odasütöm így bezáródnak a hús pórusai és puább lessz.Pácold mindig 1-2 napig. Steaksütőt meg mindjárt nézek, mert hallotam már rólla.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 27. - 19:20:01
Válasz #42
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor


Prod:

Én a steak-et mindig öntött vas serpenyőben sütöm, ez azért jó mert egyenletesem adja le a meleget.Mindkét oldalát odasütöm így bezáródnak a hús pórusai és puább lessz.Pácold mindig 1-2 napig. Steaksütőt meg mindjárt nézek, mert hallotam már rólla.

Oké köszönöm  ;)

2010. Február 27. - 19:20:16
Válasz #43
Nem elérhető

Maszat


már lassan 3hónapja szinte minden nap eszem tojást(talán 3hónap alatt 4-5 nap volt,h nem).
Főtt tojást,lágy tojást, rántottát, tükör tojást...eljutottam odáig,h már a szagától hányok.
Olyan ázott tyúk szaga van, undorító ;D
Akkor sem megy le, ha valami extrát teszel bele? Sonkát, bazsalikomot... vagy mondjuk édesítővel és kókusszal kikevered a fehérjét és megsütöd? Na, annak már tuti nem kellene ázott tyúk szagának lennie! :D (Hol szagolgatsz te ázott tyúkokkal?  ;D )

sok ízről beugrik valami hülye szag, de most,h kérded, nem tudom pontosan honnan tudom milyen az ázott tyúk szag  ;D

Édesítő és kókusz  :o wow  ;D Sokat fogom olvasgatni ezeket a topicokat, mert néha a kajálás már kín, főleg tömegnőveléskor.Nagyban megkönnyíti az ember életét,hogy ha amit meg kell ennie, az legalább ízletes.

Úgy tuszkolom le a napi tojás adagom,h szinte ugyan akkora kupac majonézt nyomok rá, vagy más szószt ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 27. - 19:43:30
Válasz #44
Nem elérhető

Rencsi


már lassan 3hónapja szinte minden nap eszem tojást(talán 3hónap alatt 4-5 nap volt,h nem).
Főtt tojást,lágy tojást, rántottát, tükör tojást...eljutottam odáig,h már a szagától hányok.
Olyan ázott tyúk szaga van, undorító ;D
Akkor sem megy le, ha valami extrát teszel bele? Sonkát, bazsalikomot... vagy mondjuk édesítővel és kókusszal kikevered a fehérjét és megsütöd? Na, annak már tuti nem kellene ázott tyúk szagának lennie! :D (Hol szagolgatsz te ázott tyúkokkal?  ;D )

sok ízről beugrik valami hülye szag, de most,h kérded, nem tudom pontosan honnan tudom milyen az ázott tyúk szag  ;D

Édesítő és kókusz  :o wow  ;D Sokat fogom olvasgatni ezeket a topicokat, mert néha a kajálás már kín, főleg tömegnőveléskor.Nagyban megkönnyíti az ember életét,hogy ha amit meg kell ennie, az legalább ízletes.

Úgy tuszkolom le a napi tojás adagom,h szinte ugyan akkora kupac majonézt nyomok rá, vagy más szószt ;D

Elég sok tyúkot megkopasztottam már és annak a szaga az rosszabb, mint a tojás. :D

Majd akkor körbenézek neked tojásos kaják között, és feldobálom őket. :)

A kókuszos borzas kis sütiről a képet megtaláltam, de a receptem eltűnt.  :-\ Ha jól emlékszem, akkor 5 keményre felvert tojásfehérjéhez tettem folyékony édesítőszert, majd kb. 10 dkg kókuszt. Ennek is utánajárok és az édességkehez felteszem. ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/