2024. Május 20. - 18:17:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kaja chat  (Megtekintve 155362 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 03. - 12:55:03
Válasz #75
Nem elérhető

csaba.r


na mai ebéd meg volt
5 kanál borsó leves
6 szem petrezselymes burgonya 4 harapás a rántott csirke combiból...fuu és most nagyon szarul vagyok  :-\ erre meglát a portás srác az elzöldült fejemmel a hasamat fogva...és csak ennyit mondott vigyorogva: na Tündike betalált a kisgyúrós?!
hulye kocsok  ***))))
Rencsi ma csak valami lightosat edzünk, ha lehet... :-[

Orvosnál voltál már, mert ha nem szerintem kéne ezen nem fog segíteni az étvágynövelő
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 03. - 12:56:42
Válasz #76
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Csaba!

A steak-et milyen pácba tennéd? Mennyi ideig kéne sütni?
Köszi  ;)

2010. Március 03. - 13:09:37
Válasz #77

Tündi-Bündi

Vendég
na mai ebéd meg volt
5 kanál borsó leves
6 szem petrezselymes burgonya 4 harapás a rántott csirke combiból...fuu és most nagyon szarul vagyok  :-\ erre meglát a portás srác az elzöldült fejemmel a hasamat fogva...és csak ennyit mondott vigyorogva: na Tündike betalált a kisgyúrós?!
hulye kocsok  ***))))
Rencsi ma csak valami lightosat edzünk, ha lehet... :-[

Orvosnál voltál már, mert ha nem szerintem kéne ezen nem fog segíteni az étvágynövelő

voltam elhajtott, hogy valami gyomorfertőzés lehet, egyek kímélő kajákat meg igyak gyulladáscsökkentő gyógyteákat és normafloret és kész...ez volt múlt hét közepén...azt mondta este mérjek lázat...ha van menjek vissza de nem volt... ????...

2010. Március 03. - 13:18:15
Válasz #78
Nem elérhető

csaba.r


Pedig ez nagyonnemnormális én megnézetném mással is.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 03. - 13:36:31
Válasz #79
Nem elérhető

Rencsi


Igaza van Csabának, nézesd meg mással is. Mondanám, hogy gyere el a dokimhoz, aki nagyon-nagyon jó, de ő Kiskunmajsán van.
Lightos lesz majd, nehogy nagyobb legyen a gond!
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Március 04. - 09:00:48
Válasz #80

Tündi-Bündi

Vendég
na srácok, tegnap megint voltam gyógyszertárban egy másikban...meg kérdeztem ezt a motiliumot vagy mit...és hát azt mondták, ez vény köteles...megkérdezte, hogy mire kéne...elmondtam a problémámat, erre azt mondta a csaj, hogy ez arra tuti nem jó, mert ez valami bélműködést/ürülést fokozó cucc, nem étvágy fokozó  :-\ szóval hashajtót akartatok velem szedetni  ***)))) jól van megjegyeztem öri hari van  ))=/ ő is azt mondta normaflore és teák... :-\ majd csak meggyógyulok...

2010. Március 04. - 09:46:45
Válasz #81
Nem elérhető

God Vazzeg


na srácok, tegnap megint voltam gyógyszertárban egy másikban...meg kérdeztem ezt a motiliumot vagy mit...és hát azt mondták, ez vény köteles...megkérdezte, hogy mire kéne...elmondtam a problémámat, erre azt mondta a csaj, hogy ez arra tuti nem jó, mert ez valami bélműködést/ürülést fokozó cucc, nem étvágy fokozó  :-\ szóval hashajtót akartatok velem szedetni  ***)))) jól van megjegyeztem öri hari van  ))=/ ő is azt mondta normaflore és teák... :-\ majd csak meggyógyulok...

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A MOTILIUM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?


Emésztési zavarok kezelésére, hányinger, hányás csillapítására adható gyógyszerkészítmény.
-gyomor-bélmozgási zavarok okozta tünetek, mint pl. teltségérzés, korai jóllakottságérzés, hasi puffadás, felböfögés,
-gyomortáji égő érzés és gyomortáji fájdalom,
-nyelőcsőbe visszajutó gyomorsav okozta nyelőcsőtáji égő érzés,
-émelygés, hányinger, hányás esetén alkalmazható.

Forrás: http://www.pirulapatika.hu/210071885/betegtajekoztato

Elolvastad egyáltalán mi is ez?  :-}

2010. Március 04. - 09:58:13
Válasz #82

Tündi-Bündi

Vendég
na srácok, tegnap megint voltam gyógyszertárban egy másikban...meg kérdeztem ezt a motiliumot vagy mit...és hát azt mondták, ez vény köteles...megkérdezte, hogy mire kéne...elmondtam a problémámat, erre azt mondta a csaj, hogy ez arra tuti nem jó, mert ez valami bélműködést/ürülést fokozó cucc, nem étvágy fokozó  :-\ szóval hashajtót akartatok velem szedetni  ***)))) jól van megjegyeztem öri hari van  ))=/ ő is azt mondta normaflore és teák... :-\ majd csak meggyógyulok...

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A MOTILIUM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?


Emésztési zavarok kezelésére, hányinger, hányás csillapítására adható gyógyszerkészítmény.
-gyomor-bélmozgási zavarok okozta tünetek, mint pl. teltségérzés, korai jóllakottságérzés, hasi puffadás, felböfögés,
-gyomortáji égő érzés és gyomortáji fájdalom,
-nyelőcsőbe visszajutó gyomorsav okozta nyelőcsőtáji égő érzés,
-émelygés, hányinger, hányás esetén alkalmazható.

Forrás: http://www.pirulapatika.hu/210071885/betegtajekoztato

Elolvastad egyáltalán mi is ez?  :-}
igen el ezért is akartam venni...de azt mondta a csaj ez nem jó  :-\ és amúgy sincs receptem...

2010. Március 04. - 11:36:36
Válasz #83
Nem elérhető

God Vazzeg


na srácok, tegnap megint voltam gyógyszertárban egy másikban...meg kérdeztem ezt a motiliumot vagy mit...és hát azt mondták, ez vény köteles...megkérdezte, hogy mire kéne...elmondtam a problémámat, erre azt mondta a csaj, hogy ez arra tuti nem jó, mert ez valami bélműködést/ürülést fokozó cucc, nem étvágy fokozó  :-\ szóval hashajtót akartatok velem szedetni  ***)))) jól van megjegyeztem öri hari van  ))=/ ő is azt mondta normaflore és teák... :-\ majd csak meggyógyulok...

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A MOTILIUM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?


Emésztési zavarok kezelésére, hányinger, hányás csillapítására adható gyógyszerkészítmény.
-gyomor-bélmozgási zavarok okozta tünetek, mint pl. teltségérzés, korai jóllakottságérzés, hasi puffadás, felböfögés,
-gyomortáji égő érzés és gyomortáji fájdalom,
-nyelőcsőbe visszajutó gyomorsav okozta nyelőcsőtáji égő érzés,
-émelygés, hányinger, hányás esetén alkalmazható.

Forrás: http://www.pirulapatika.hu/210071885/betegtajekoztato

Elolvastad egyáltalán mi is ez?  :-}
igen el ezért is akartam venni...de azt mondta a csaj ez nem jó  :-\ és amúgy sincs receptem...

Nekem is úgy ajánlották, és nekem nagyon bejött, sajnos nem jársz felém, mert megoldanánk egy dobozzal neked  ;)

2010. Március 04. - 12:31:45
Válasz #84

Tündi-Bündi

Vendég
na srácok, tegnap megint voltam gyógyszertárban egy másikban...meg kérdeztem ezt a motiliumot vagy mit...és hát azt mondták, ez vény köteles...megkérdezte, hogy mire kéne...elmondtam a problémámat, erre azt mondta a csaj, hogy ez arra tuti nem jó, mert ez valami bélműködést/ürülést fokozó cucc, nem étvágy fokozó  :-\ szóval hashajtót akartatok velem szedetni  ***)))) jól van megjegyeztem öri hari van  ))=/ ő is azt mondta normaflore és teák... :-\ majd csak meggyógyulok...

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A MOTILIUM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?


Emésztési zavarok kezelésére, hányinger, hányás csillapítására adható gyógyszerkészítmény.
-gyomor-bélmozgási zavarok okozta tünetek, mint pl. teltségérzés, korai jóllakottságérzés, hasi puffadás, felböfögés,
-gyomortáji égő érzés és gyomortáji fájdalom,
-nyelőcsőbe visszajutó gyomorsav okozta nyelőcsőtáji égő érzés,
-émelygés, hányinger, hányás esetén alkalmazható.

Forrás: http://www.pirulapatika.hu/210071885/betegtajekoztato

Elolvastad egyáltalán mi is ez?  :-}
igen el ezért is akartam venni...de azt mondta a csaj ez nem jó  :-\ és amúgy sincs receptem...

Nekem is úgy ajánlották, és nekem nagyon bejött, sajnos nem jársz felém, mert megoldanánk egy dobozzal neked  ;)
Merre is laksz pontosan? ;D Hétvégén elmegyünk Lalikával túrázni egyet...:)
Most ebédeltem és befért egy nagy adag sűrű frankfurti leves  :-! de a magvas bundás rántott brokkolira és a kukoricás rizsre még rá pihenek.. :-\ együtt a kettő sok...

2010. Március 04. - 12:50:01
Válasz #85
Nem elérhető

doncicco


Elég hülye ötletnek tartom egy rosszullét közeli állapotot tünetmentesíteni és úgy betömni az élelmet.Ha magától nem megy - márpedig a Te korodban mennie kell bármennyire is nem vagy nagy evő - annak oka van.Manapság sokan küzdenek hasonló pszihoszomatikus tünetekkel a stresz miatt.Ha az okot megfejted - hogy miért tiltakozik a szervezeted - és kiküszöbölöd megoldódik magától minden.De eröltetni..?? **:))))*

2010. Március 04. - 16:51:47
Válasz #86

Tündi-Bündi

Vendég
Elég hülye ötletnek tartom egy rosszullét közeli állapotot tünetmentesíteni és úgy betömni az élelmet.Ha magától nem megy - márpedig a Te korodban mennie kell bármennyire is nem vagy nagy evő - annak oka van.Manapság sokan küzdenek hasonló pszihoszomatikus tünetekkel a stresz miatt.Ha az okot megfejted - hogy miért tiltakozik a szervezeted - és kiküszöbölöd megoldódik magától minden.De eröltetni..?? **:))))*
értettem doktor úr...majd húsvétkor elmegyek valami rehabra... ;D lesz 4 napom a pihenésre...szerintem lehet hülyén fog hangzani, de megviselt az autóm eladása...azóta nem vagyok önmagam...tudom, hogy jól döntöttem, de akkor is nagyon szar... :-\ ahányszor meglátok egy smartot rossz érzés fog el valami hiányzik  :-\... plusz 2 hete rezgett a léc néhányunk alatt, de a régi főnök kiállt az emberi mellett, szar volt mindennap úgy bejönni, hogy lehet egy felmondás vár az asztalon...hitel a nyakadon...rájöttem, jobb volt gyereknek lenni...szar ez a felnőtté válásosdi...és akkor még Balu is lekorlátoz...áááá megyek is és a metro elé vetem magam...
(na jó annál azért beszaribb vagyok)  ;D  bocs az offért, de nem tudom, hogy kell átvinni máshova... :( ez is az én hibám tudom...

2010. Március 04. - 18:42:54
Válasz #87
Nem elérhető

doncicco


Na ugye, hogy bőven akad indok az idegeskedésre.. ))=/ autó miatt már nekem is nagyon fájt a szívem; Rover 820 ti sport akkor 3 példány gurult az utakon belőle magyarországon ebből az egyik az enyém. Sajnos 11 éves korára úgy döntöttem megválunk egymástól.. nehezen hevertem ki.

2010. Március 05. - 00:09:18
Válasz #88
Nem elérhető

Maszat


Na ugye, hogy bőven akad indok az idegeskedésre.. ))=/ autó miatt már nekem is nagyon fájt a szívem; Rover 820 ti sport akkor 3 példány gurult az utakon belőle magyarországon ebből az egyik az enyém. Sajnos 11 éves korára úgy döntöttem megválunk egymástól.. nehezen hevertem ki.

nekem amikor az előző autómat vitték el, azt hitte a szívem szakad meg.Ránéztem könnyes szemekkel barátnőmre, Neki már a tenyerébe volt az arca.Nagyon durva volt!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 07:03:01
Válasz #89
Nem elérhető

RAMBO.HU


Hali! fogd a főtt tojásokat(5) bele a turmixba mellé 25 dkg sovány turó  0.5 lityi viz,vagy tej, egy csomag boleró italpor(iz miatt) de lehet fél is elég 1perc turmx aztán tolhatod is(tehetsz mellé pufirizst is,v főtt rizsát) jó étvágyat!