2024. Május 20. - 16:29:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kaja chat  (Megtekintve 155360 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Június 02. - 12:01:57
Válasz #225
Nem elérhető

Suncity


SPAR fél órával ez előtt ***))))

2010. Június 02. - 12:06:45
Válasz #226
Nem elérhető

Gabe


SPAR fél órával ez előtt ***))))
Személyit is kérnek, vagy mi? :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 02. - 12:13:16
Válasz #227
Nem elérhető

Suncity


SPAR fél órával ez előtt ***))))
Személyit is kérnek, vagy mi? :D
:laugh:
most szerelik fel a "retina vizsgálót" ;D

2010. Június 02. - 15:54:54
Válasz #228
Nem elérhető

endre66


Holnap reggel mész szakállasan, délben körszakállal, este meg frissen borotválva. Remélem van 3 váltásnyi ruhád.  ;D Plusz viszed hugit, nagyit, meg a szomszédokat. Találd fel magad Pítör.  :D

2010. Június 02. - 18:39:50
Válasz #229
Nem elérhető

NM


A legjobb annak aki tanyán él és csirkefarmja van. Régebben sosem írigykedtem rájuk....
Mondjuk a vízparti népeknek is frankó, kimegy osz' fog tonhalat.

2010. Június 02. - 22:39:52
Válasz #230
Nem elérhető

rr


 :----

uhh kérlek ne  ;D

2010. Június 02. - 22:54:56
Válasz #231
Nem elérhető

NM


:----

uhh kérlek ne  ;D

A csirke vagy a tonhal? ..or both...

2010. Június 02. - 23:05:38
Válasz #232
Nem elérhető

rr


BOTH!!
 :-X

2010. Június 03. - 09:28:09
Válasz #233
Nem elérhető

Rencsi


A legjobb annak aki tanyán él és csirkefarmja van. Régebben sosem írigykedtem rájuk....
Mondjuk a vízparti népeknek is frankó, kimegy osz' fog tonhalat.
Én a kettőt egy kicsit szétválasztanám, mert nem mindegy hogy vki tanyán él és saját részre vannak csirkék, vagy nagyüzemben csinálja és abból is él. Nagyüzemi tápos csirkeneveléstől felfordul a gyomrom, mikor legalább 5000 csirke egy kis helyen összezárva tapossa egymást a tápért és az a szag sem mindennapi. :)
Megnéznélek csibi tollazás és bontás közben, lehet, hogy a kényelmesebb "leugrok a henteshez" módit választanád. :D Csak azért tudom, mert otthon vannak pipik és sok előnye van (tojás, hús, reggeli ébresztés), de hátránya is. Pl.: nyaraláskor nem mondhatod nekik, hogy egy hétig nincs kaja és víz. :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Június 03. - 09:46:51
Válasz #234
Nem elérhető

NM


A legjobb annak aki tanyán él és csirkefarmja van. Régebben sosem írigykedtem rájuk....
Mondjuk a vízparti népeknek is frankó, kimegy osz' fog tonhalat.
Én a kettőt egy kicsit szétválasztanám, mert nem mindegy hogy vki tanyán él és saját részre vannak csirkék, vagy nagyüzemben csinálja és abból is él. Nagyüzemi tápos csirkeneveléstől felfordul a gyomrom, mikor legalább 5000 csirke egy kis helyen összezárva tapossa egymást a tápért és az a szag sem mindennapi. :)
Megnéznélek csibi tollazás és bontás közben, lehet, hogy a kényelmesebb "leugrok a henteshez" módit választanád. :D Csak azért tudom, mert otthon vannak pipik és sok előnye van (tojás, hús, reggeli ébresztés), de hátránya is. Pl.: nyaraláskor nem mondhatod nekik, hogy egy hétig nincs kaja és víz. :D

Falun éltem 24 évig  ;)  (tyúk, pulyka, gyöngytyúk, kecske, ló, tehén, stb.)

2010. Június 03. - 12:52:35
Válasz #235

Tündi-Bündi

Vendég
Kalória kalkulátor, kinek mennyire van szüksége a jelenlegi súlyának a megtartásához. Elég hozzávetőleges, de lehet vele szórakozni. :)

http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/kalkulatorok/kaloria-kalkulator/index.html


Na megnéztem a BMI kalkulátort ... 46 kg-al A testtömegindexed 17,97 -
alultáplált vagy  :-\ pedig nincs óra, hogy ne ennék... na de majd a tuti hizlaló receptekkel talán..  /7% ha 50 kg lennék akkor A testtömegindexed 19,53 -
normál testsúlyú vagy  :D

2010. Június 03. - 13:02:05
Válasz #236
Nem elérhető

NosztalNiga


Kalória kalkulátor, kinek mennyire van szüksége a jelenlegi súlyának a megtartásához. Elég hozzávetőleges, de lehet vele szórakozni. :)

http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/kalkulatorok/kaloria-kalkulator/index.html


Na megnéztem a BMI kalkulátort ... 46 kg-al A testtömegindexed 17,97 -
alultáplált vagy  :-\ pedig nincs óra, hogy ne ennék... na de majd a tuti hizlaló receptekkel talán..  /7% ha 50 kg lennék akkor A testtömegindexed 19,53 -
normál testsúlyú vagy  :D
Hallod Tündi ne írj már ilyen fájdalmasan hülyeségeket  :-X
Ez a BMI egy faszság!!!! Ennyi erővel én túl súlyos vagyok, George meg pl korosan elhízott  ;D
De talán hiába is írom ezt neked...
Ez nem a nők lapja baszod  :-\
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Június 03. - 13:15:10
Válasz #237
Nem elérhető

God Vazzeg


Kalória kalkulátor, kinek mennyire van szüksége a jelenlegi súlyának a megtartásához. Elég hozzávetőleges, de lehet vele szórakozni. :)

http://www.lifenetwork.hu/lifenetwork/kalkulatorok/kaloria-kalkulator/index.html


Na megnéztem a BMI kalkulátort ... 46 kg-al A testtömegindexed 17,97 -
alultáplált vagy  :-\ pedig nincs óra, hogy ne ennék... na de majd a tuti hizlaló receptekkel talán..  /7% ha 50 kg lennék akkor A testtömegindexed 19,53 -
normál testsúlyú vagy  :D
Hallod Tündi ne írj már ilyen fájdalmasan hülyeségeket  :-X
Ez a BMI egy faszság!!!! Ennyi erővel én túl súlyos vagyok, George meg pl korosan elhízott  ;D
De talán hiába is írom ezt neked...
Ez nem a nők lapja baszod  :-\

31,07 a BMI-m  ;D

2010. Június 03. - 13:25:28
Válasz #238
Nem elérhető

Gababoy


A testtömegindex eredménye: ELHÍZOTT!!! :'( :'(

Pedig azt hittem ha rendesen szedem a fújatóporokat és kajám is rendbe van akkor egészséges leszek.... :-\

Asszem új sport után kell néznem.. ::)

 >:D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Június 03. - 13:37:13
Válasz #239
Nem elérhető

mack


A testtömegindex eredménye: ELHÍZOTT!!! :'( :'(

Pedig azt hittem ha rendesen szedem a fújatóporokat és kajám is rendbe van akkor egészséges leszek.... :-\

Asszem új sport után kell néznem.. ::)

 >:D

próbádd meg a szumót  ;D

29,98....túlsúlyos! Éreztemén az izületeimbe  ;D