2024. Április 29. - 01:55:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Utikalauz kezdőknek - Tizenéveseknek  (Megtekintve 74470 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 15. - 00:34:20
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A "Jó reggelt" gyakorlatot én nem végezném inkább. Helyette hipernyújtás. Előbbi nem biztonságos és igen sérülésveszélyes gyakorlat szvsz...

Ez is igaz.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 02. - 21:09:29
Válasz #16
Nem elérhető

KicsiJoe


Hello!
Új vagyok még itt a fórumon! Én végülis újra kezdő vook 1 évet kihagytam 1 motor baleset miatt! 175cm és 57kg vagyok ami naon akrcsú sztem! 2 hete kezdetem újra edzeni! Beszereztem 2kg-ot a Serious Mass nevű proteinből! Szeretnék tőletek segitséget kérni h mien étrendel tudok egy kis súlyt felszedni!! A tippeket előre is köszönöm!

2008. Március 31. - 13:30:40
Válasz #17
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv KicsiJoe!
erről itt most nagyon sokat lehetne írni,de nekem is iylen problémám volt régebben,hogy hoygan nőjek,mert bármit csináltam megállt a súlyom.Itt a fórumon segítettek,hogy mit tegyek a szteroidok/kezdő kúra topicban: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=243.0
Indult egy új topic nemrég a szénhidrátbevitelről ezt is olvasd el:
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=404.0
A legbővebben az étrendről találsz itt a fórumon leírást a Modern Sporttáplálkozásnál ezt is linkelem:
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?board=27.0

2008. Április 12. - 11:04:37
Válasz #18
Nem elérhető

akinho94


Hello még új vagyok itt.Az lenne a kérdésem hogy hány évesen lehet elkezdeni a testépítést?Előre is kössz a választ
Train with passion!

2008. Április 12. - 11:17:33
Válasz #19
Nem elérhető

L


Hello még új vagyok itt.Az lenne a kérdésem hogy hány évesen lehet elkezdeni a testépítést?Előre is kössz a választ

Súlyzós edzést csinálhatsz már 15-16 évesen, persze  AZ ÉLETKORNAK MEGFELELŐ SZINTEN.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 13. - 14:15:14
Válasz #20
Nem elérhető

akinho94


Most 14 éves vagyok és elkezdtem otthon edzeni van minden gép ami kellhet. Heti hány edzés lenne jó?
Train with passion!

2008. Április 13. - 15:18:52
Válasz #21
Nem elérhető

L


Most 14 éves vagyok és elkezdtem otthon edzeni van minden gép ami kellhet. Heti hány edzés lenne jó?

Kezdetnek heti három "teljes test" edzés szerintem elég, átmozgató jelleggel, edzésenként minden izomcsoportra egy-két gyakorlattal.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 15. - 14:38:57
Válasz #22
Nem elérhető

akinho94


Találtam egy edzés tervet 1.nap:mell,bicepsz 2.nap:váll,hát 3.nap:bicepsz,tricepsz azután egy pihenő nap és kezdődik előröl.Ezt csinálom már egy hete elég jónak tartom.Vagy ez túl sok?A haverokkal elintéztük hogy bemehessünk az iskolai konditerembe úgyhogy már bármilyen gyakorlathoz van gép. ;D
Train with passion!

2008. Április 18. - 23:58:25
Válasz #23
Nem elérhető

Jordan


Találtam egy edzés tervet 1.nap:mell,bicepsz 2.nap:váll,hát 3.nap:bicepsz,tricepsz azután egy pihenő nap és kezdődik előröl.Ezt csinálom már egy hete elég jónak tartom.Vagy ez túl sok?A haverokkal elintéztük hogy bemehessünk az iskolai konditerembe úgyhogy már bármilyen gyakorlathoz van gép. ;D


Láb? ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 19. - 10:06:47
Válasz #24
Nem elérhető

akinho94


Láb és has a pihenő napokon =/+'
Train with passion!

2008. Április 23. - 13:04:35
Válasz #25

Pain

Vendég
Láb és has a pihenő napokon =/+'

Az jó.  ;)
Nem is kell edzeni a lábat, kinek kell a "küllő".  ;D

2008. Május 05. - 18:17:12
Válasz #26

Pain

Vendég
Lábazz!!!
Szentelj neki egy teljes edzésnapot, ne foszd meg magad egy csomó izomtól.
Ezt jószándékból mondom, becsüld meg, mert ilyet nem nagyon szoktam.  ;D

2008. Május 08. - 16:27:39
Válasz #27
Nem elérhető

akinho94


Train with passion!

2008. Május 08. - 16:58:14
Válasz #28

Pain

Vendég

2008. Szeptember 18. - 23:37:28
Válasz #29
Nem elérhető

lkasza


Sziasztok! 17 éves leszek 1éve edzem és az lenne  kérdésem, nem-e álítja meg a növekedésemet (magasság) az ha keményeket edzek, pl 90-100al fekvenyomás szériába gugolás csak 70el:D! Előre is köszi ha válaszoltok