2024. Május 18. - 10:43:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 189181 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 11. - 21:42:29
Válasz #45
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve!
Most végülis az Atlantic City Pro-ra időzítesz?Ott lehet tudni milyen mezőnyre számíthatsz?Vagy zeek is csak kérdőjelek?
A napokban mintha azt olvastam volna,hogy mégis lesz Spanyol Grand Prix...
Jövő héten intézem a kanadai vízumomat...és ha minden jól megy akkor már a Montreal Pro-n ott leszek szeptember 8-án...

A mezőny tökmindegy mert én csak magamra koncentrálok! Reális vagyok és ez nem egy Superbody mezőny, örülök ha ott lehetek a színpadon, elvileg abszolúte nem hagynak majd érvényesülni akárhogy is nézek ki és erre fel is vagyok készülve. Egyáltalán nem érdekel, sőt imádni fogom!!! Végre újra érezhetem majd azt amit 2002-ben a Magyar Bajnokságon... Én voltam a kis hülyegyerek akit senki sem ismert, ha ráköszöntem az akkori "nagyokra" vissza sem köszöntek, az abszolút választásnál fél óra alatt 1x hívtak ki összevetésre, a versenybeszámolókban egy sor sem volt rólam stb... Aztán 2 évvel később játszi könnyedséggel én lettem az Abszolút Magyar Bajnok. Mert tele voltam motivációval! Végre újra beindulhat ez a remek mentális folyamat...mert az utóbbi 2 évben egyre kevesebb volt belőle. Idén remélem végre rákerülök egy vágányra amiről le sem jövök majd az elkövetkező 10 évben! A mezőny meg állítólag: Johnnie Jackson, Darrem Charles, Quincy Taylor, Dennis Wolf, Chris Cormier...ilyesmik... :D

A spanyol GP (Santa Susanna) nem is volt kérdéses, hogy lesz-e... De mivel én elvileg október elejéig kint leszek California-ban...nos...ha valaki kifizeti ezt a (negyedik) repülőjegyet (Los Angeles-Barcelona-Los Angeles)...akkor megígérem, hogy ott is elindulok!!! Van jelentkező?  ;) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 11. - 22:27:40
Válasz #46
Nem elérhető

szv



2007. Július 12. - 13:27:20
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg


Steve!

Csak gratulálni tudok a felfogásodhoz, ezért vagy (leszel!) több, mint mások! A mezőny tényleg durva lesz, de fantasztikus érzés lehet a "nagyokkal" egy színpadon állni! Hajrá, mindent bele  8)

2007. Július 14. - 08:33:13
Válasz #48
Nem elérhető

BrianB


A tegnap látott forma alapján, most már tessék képeket felrakni, hogy a többiek is lássák, "milyen ronda vagy és mekkora hasad van" ;D ;D :P

2007. Július 14. - 15:10:21
Válasz #49
Nem elérhető

pókerarc


Vagyis csupa ismeretlen lesz a színpadon.... ;D
 Sok sikert majd később kívánok! 8)Egyelőre néhány képet szeretné(n)k látni,hogy tudjuk miről is van szó.. ::) :)

2007. Július 14. - 15:14:24
Válasz #50
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Áhh, nem lesz még kép... :P :D

Majd amik a kinti felkészülés alatt készülnek azokból párat folyamatosan feltöltök ide is a Milos Fórumról...

Brian csak szerencsés volt, mert éppen elcsípte ahogy a kötelező pózokat gyakorlom a Lurdy-ban... ;D ;D

Majd elmeséli mit látott... :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 14. - 15:52:33
Válasz #51
Nem elérhető

BrianB


Állítólag a tegnapi kissrác rokona valami Jim Manion-nak.... ;D ;D ;)

2007. Július 14. - 16:12:27
Válasz #52
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Állítólag a tegnapi kissrác rokona valami Jim Manion-nak.... ;D ;D ;)
Na jó akkor ezt már elmesélem... :)

Tegnap mikor pózoltam beszabadult oda 5-6 vadidegen 10-12 éves gyerek. Fiúk, lányok. Előtte ujjatlan póló volt rajtam...aztán ugye lekerült az is. Persze ment a kiabálás, sikítozás mikor megláttak, fotóztak a telefonokkal stb...aztán mikor végeztem és kezdtem öltözni, láttam hogy a legkisebb "enyhén" pufók kissrác furán néz rám. Megkérdeztem mi van...
Erre: "Ne haragudjon már meg, hogy ezt mondom, de amikor pólóban volt és csak a karja látszott ki akkor kurvajól nézett ki...de így levetkőzve szerintem már nagyon csúnya... De ugye nem haragszik meg? Csak szerintem ez már nem normális..."

 ;D ;D ;D


OK, az elődöntő már megvolt... :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 14. - 16:22:42
Válasz #53
Nem elérhető

szv


le vagy pontozva  ;D :D

2007. Július 14. - 17:44:04
Válasz #54
Nem elérhető

pókerarc


Montrealban valószínűleg azért nem fognak lepontozni,mert ez már túl nagy és undorító. ;D Na,majd talán a csúnya Johnnie meg Darremet.. ::)

2007. Július 14. - 20:21:40
Válasz #55
Nem elérhető

BrianB


Azt lehagytad, hogy "miért olyan nagy a hasa?......Biztosan terhes." :D

2007. Július 17. - 02:34:31
Válasz #56
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Angolul tudóknak...

Két mp3-as rádiófelvétel a 'Pro Bodybuilding Weekly' adásaiból (július 2.-ai és július 9.-ei adások)...Milos Sarcev-vel.

Sok mindent megtudhatsz a tömegnövelésről, versenyfelkészülésről, táplálékkiegészítésről, az edzésről, Milos új tápkieg. termékcsaládjáról stb.

1. adás: http://a1703.g.akamai.net/7/1703/21836/v0001/voiceamerica.download.akamai.com/27302/wm.na-central/Solomon/Solomon070207.wma

2. adás: http://a1703.g.akamai.net/7/1703/21836/v0001/voiceamerica.download.akamai.com/27302/wm.na-central/Solomon/Solomon070907.wma
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 19. - 10:09:56
Válasz #57
Nem elérhető

BrianB


Állítólag a Troy Alves is indul...mondjuk hátulról agyonvered.
De azért jól megvastagodott

2007. Július 19. - 10:57:05
Válasz #58
Nem elérhető

BrianB


És itt a címvédő. Hát ne is haragudj Steve ,de ennél te jobban egybe vagy. Az a k nagy mellét meg ki nem szarja le. Combba simán sokkal jobb vagy, vádliba meg még én is ))=/ ;D

2007. Július 19. - 12:43:08
Válasz #59
Nem elérhető

tomi


jóóó egyértelmű, hogy nem ez a nutellás-bukta fog nyerni, de a verseny nagyon nehéz lesz kétségtelen. Ritka az ilyen hozzállás Pisti, főleg az olyan embereknél akik már belekóstoltak a sikerbe, de épp ezért is lesz belőled ritka nagy testépítő.
Up the dose, lift the most!