2024. Április 28. - 09:35:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 773938 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2007. Szeptember 11. - 12:22:12
Válasz #15
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
 :D Elég fura módon lehet így elismerésekhez jutni. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 11. - 13:53:28
Válasz #16
Nem elérhető

Bubee


Hi Andro!
*Mik a kilátások a BSN-es Atro-Phex-el kapcs? Mikor lesz stb?
*Alri-féle Lypolytic Whey protennel, mi újság? Már nincs nálatok?


BSN-AtroPhex még kb két hét. Nagyon állat termék lesz! (zsírégetés/energia)

A lypolytic Wheyt kb 7 hónapja nem gyártják sajnos az alapanyag költségek brutál emelkedése miatt.

(na ezekre nem válaszoltam gyorsan, de volt pár fontosabb momentum is az előző napokban.) ;D



És kb. mennyibe fog kerülni?
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 11. - 17:03:18
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mivel a BSN AtroPhex abszolut bestseller lesz az USA-ban a következő hetekben(több százezer doboz eladás az első gyártásnál, és ráadásul 1 éve megy a reklámja mielőtt most kijön, ezért az ára nem lesz olcsó, de olyan túl drága sem. Még én sem tudom sajnos.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 11. - 19:01:39
Válasz #18
Nem elérhető

tomi


jaja, épp kérdezni akartam, hogy miért nem lehet még kapni, az usában sem. Nekem ugyanis van olyan 2005ös flex-em amiben már reklámozták. ronnie bicepszével, hehe
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 15. - 12:00:20
Válasz #19
Nem elérhető

ViCtor


Hi!

MuscleTech, Jay Cutler-féle MASS-STACK mikorra várható és árban, h fog kinézni?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 15. - 12:35:00
Válasz #20
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez most kicsit vicces lesz, ahhoz képest... ;D
Csak néhány dobozzal jön, mivel tényleg nagyon drága elvileg, de mi, úgy is mondhatnám, "reklámáron" fogjuk adni, ahhoz képest amennyibe kerülne, mivel tényleg csak reklámképpen hozzuk most először. Kb. 30 ezer ft lesz és csak pár doboz.

A tartalma:

Aplodan
NanoX9
Gakic
Creakic
AnatorP70

1 hónapos ciklus

Ja és ingyenesen benne van még a dobozban angolul csak sajnos:

5db 100 oldalas könyv
1 óriás poszter
13 különleges diéta terv
7 egyedülálló edzésprogram
és egy 6 oldalas izomépító utmutató

Amint látjátok, ez a MuscleTech egyik jól sikerült reklámterméke...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 15. - 12:38:44
Válasz #21
Nem elérhető

ViCtor


Eléggé "jó" ár! ...
1 hónapos ciklusra? Ezek szerint, Gakic-Creakicből egy teljes doboz van? Szerintem, nem! :)Valószínűleg itt is arról van szó,h egy hétig ezt használod következő héten bekapcsolódik az xy stb..
Anatorból is kicsi az a dobozka egy hónapra...  @-o
Nem így van?
Olvasom,h adnak hozzá olvasnivalókat, meg posztert.  :D Szerintem jó stack lesz, arra is kiváló,h újabb cuccokat próbáljon ki az ember kicsiben aztán meglássa,h befektessen e nagyba. Véleményem még az,h ez sem csak egy reklám stack. Aplodan+NAnox+Gakic odab@sz6 rendesen. I guess.
Aplodan annyira karaj cucc, h lehet,h nálam év terméke lesz, bár még nincs év vége.  :)

Ezek a "reklám" dobozok,mindig klasszúl össze vannak téve. Nekem abszolút bejött a Musclebuilding és a Shredded Stack is. Mindkettő csúcs. Szimpatikus az is, h teli van manuállal. Sztem, abszolút kihagyhatatlan.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 15. - 12:39:56
Válasz #22
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Valami ilyesmi. Az egész cucc egy hónapig tart. Még én sem láttam személyesen.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 15. - 18:16:38
Válasz #23
Nem elérhető

Kola


hello mindenki!

Efitmaster ha lehetséges akkor én ezúton is szeretném "lefoglalni" a pár doboz 1ikét :--: :-!
majd lécci dobj 1 e-mailt ha ez megoldható hogy mégi mikor fog megérkezni a STACK bevenném a kis STACKembe ami így nézne ki:JAY CUTLER MASS STACK
            True mass+ Mass tech
            Elite whey+casein

válaszodat előre is köszönöm

kolarovszki01@hotmail.com
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 16. - 18:08:02
Válasz #24
Nem elérhető

parrre


Hi

Én is bejelentkeznék egy körre.

Köszi.

2007. Szeptember 16. - 23:22:00
Válasz #25
Nem elérhető

axell


Hi!
Segítségre lenne szükségem!!!
Szerintetek melyik a jobb választás:(a 4 -ből csak egyre van lehetőségem - melyik éri meg jobban -bár tudom hogy egyéntől függ,mégis tanácstalan vagyok )

1.ALRI - B.A.M. vs. AX - Mass FX
2.ALRI - J.W.    vs. AX - HyperDrol X2
3.haggyam ezeket és creatine + glutamine + BCAA + Whey Protein + minőségi étrend???

Elöre is köszi!

2007. Szeptember 16. - 23:44:42
Válasz #26
Nem elérhető

ViCtor


JAY Cutler a videójában bemutatja részletesen a Mass-Stacket. Akit érdekel,az lessen be a B.B. -féle videoba, ezen az oldalon is fel van rakva, @:-) Tetszik,ahogy bemutatja. Mindenki döntse el.  @:-)

http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2007olympia/oseries/2007oseries12.htm

..mintha a creakic egyhónapos kiszerelésű volna.  /:-) Jó kis doboz.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 17. - 00:04:03
Válasz #27
Nem elérhető

ViCtor


Hi!
Segítségre lenne szükségem!!!
Szerintetek melyik a jobb választás:(a 4 -ből csak egyre van lehetőségem - melyik éri meg jobban -bár tudom hogy egyéntől függ,mégis tanácstalan vagyok )

1.ALRI - B.A.M. vs. AX - Mass FX
2.ALRI - J.W.    vs. AX - HyperDrol X2
3.haggyam ezeket és creatine + glutamine + BCAA + Whey Protein + minőségi étrend???

Elöre is köszi!

Hi,
A Maszefiksz egymagában nem annyira jó ,mint egymagában a Hájperdrolkettő. Ha nem kell speciális kúra neked,akkor ne a massfxet válaszd,mert lehet,h csalódsz majd. Neked a Hyperdroll2 vagy a dzsungelláz való. Én ezt a kettőt vágnám hozzád.
Ja, és persze minőségi zabahegyek. De, ez az én véleményem. Glutamin , bécéááá , protkó is jól állna neked a stckhez. Mit szólsz? Ugye, semmit? Elláll a lélegzeted. Én , megnyomnám a kettest!
Legjobbakat.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 17. - 12:34:17
Válasz #28
Nem elérhető

axell


Hi!
Köszi a segítséget - szerintem jungle warfare lesz akkor a nyerő...

2007. Szeptember 17. - 19:00:30
Válasz #29
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a török gyereksereg időnként beszól.  ;D...lehet haragszanak az MHP cégre. Érdemes megnézni mi az első találat a gugliban az MHP-re : http://www.google.hu/search?hl=hu&q=MHP&meta=

 @-o ;D :-/-

Lehet nekik is van van valami Mega Glüytük 2000 termékük.  @-o ;D