2024. Április 28. - 17:17:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 773948 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 17. - 20:04:56
Válasz #30
Nem elérhető

parrre


Épp akartam  mondani hogy török gyereket megvágom, oszt majd magyar gyerek gyógyíthatja ..  :--: ;D

2007. Szeptember 19. - 00:27:14
Válasz #31
Nem elérhető

darknight


Efitmaster!

Szintén beneveznék egy Jay Cutler nevével fémjelzett Mass Stack-re, ha lehetséges. Azaz előrendelném az érkező dobozok egyikét.

Elérhetőségem:csicsela@vipmail.hu

Remélem még benne lehetek a kiváltságosok között  :-!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Szeptember 20. - 12:09:59
Válasz #32
Nem elérhető

darknight



Fórumozók!

Mit ajánlanátok, melyik hoz többet erőben, illetve tömegben? MuscleTech: Aplodan vagy Anabolic Xtreme:Hyperdrol X2? Vagy esetleg Gaspari:Orastan-A vagy Halodrol Liquigels?

Fontos lenne a mielőbbi információ!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Szeptember 20. - 14:36:04
Válasz #33
Nem elérhető

Kola


szega!

az Aplodantól inkább erőnövekedésre számíthatsz ami viszont később elég jól beindítja a kis szervezeted növekedését /7%
a Hyperdrol x2 1 nagyon faja cucc ezt minden fórumon megmondják neked heti kb. fél kilót nyom rád (persze mindennek stimmelnie kell) ;-oo-;
az Orastan-A ról meg a Halodrol luquigels ről csak annyit hoyg nyomdd be őket 1 stackbe amit a Novedexel vezetsz le és írj nekünk 1 jó kis témát :-):-):: :-!
szerintem a Gasparis cuccok a világ legjobbjai között vannak, mondjuk én még nem szedtem tesztoszteront stimuláló cuccokat(17éves vok) és szerintem sokan meghalnának érte (én legalábbis) hogy olvashassan a nagy "GASPI-STACK" et (:-)
na meg az se rossz ha valaki teszteli ezeket mert akkor mások nem félnek belevágni az ismeretlenbe(itt nem bubeee ra gondolok) ;-oo-; 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 20. - 14:36:04
Válasz #34
Nem elérhető

Kola


andro mi a helyzet JAY mass stackjével? pls infót ::) @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 20. - 14:38:26
Válasz #35
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok,

A Jay Cutler Special Mass Stack ma jön ki a vámról, úgyhogy holnap már elérhető. Regisztráltalak benneteket egy-egy dobozra. ;)

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 20. - 16:35:43
Válasz #36
Nem elérhető

Kola


andro akkor árban mennyibe fog kijönni?tudom azok a mocskos anyagiak... :-Đ :-!
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 20. - 19:55:25
Válasz #37
Nem elérhető

tomi


Én is szívesen olvasnék egy komplett Gaspari stack tesztet, de úgy mindennel... /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 21. - 11:42:17
Válasz #38
Nem elérhető

darknight


Szasztok!

Még mindig vacillálok, hogy két doboz Aplodan-ra vagy két doboz Hyperdrol X2-re fizessek be, tömeg+erő viszonylatban melyik hozna többet. A Hyperdrol-t tényleg dícsérik mindenhol, de Victor elég jókat írt az Aplodan-ról is, az év termékét is lehet nála. A nyáron bevitt BSN Mass Stack által felhozott tömegből 4 kiló tartósan megmaradt, és az erőben sincs visszaesés, sőt lassan, de biztosan azóta is növekszik.

Most Aplodan vagy Hyperdrol jönne fehérjével, glutaminnal , vitaminnal meg korrekt kajálással (ami kb. két-három hét múlva realizálódhat a rohadt munka miatt, a barátnőm is belement egy jófajta, odafigyelős kajálásba, így mégiscsak könnyebb:), pihenéssel, most a jelenlegi 87-ről szeretnék továbbmenni, legalább 4 kiló plussz a kitűzött cél, és további erőnövelés. Úgyhogy továbbra is várom a véleményeket és a segítséget.

Ezt követi majd év végén egy komplett Alri-kúra (persze ha rendben lesznek az anyagiak), Jungle Warfare, Bad Ass Mass, Pro-Anabol és Restore. Tavasszal pedig be szeretném indítani az úthengert, induljon a Gaspari Maximus-stack (Orastan-A, Halodrol Liquigels, Novedex XT)+SizeOn. Ha a terveim szerint összejön, akkor mindenképpen lesz teszt, képpel, kajálással, edzéssel. És valahol menetközben majd ki szeretném próbálni a BSN féle Atro-Phex-et.

Addig is várom a kezdéshez a további észrevételeket!!!

Train hard or go home!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Szeptember 21. - 11:46:15
Válasz #39
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hey guy,

Ne vacilálj. A Hyperdrol2 jobb mint az Aplodan, főleg ha önmagában használnád őket. Együtt a kettő lenne a legjobb, de ha egy, akkor Hyperdrol2!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 21. - 11:47:29
Válasz #40
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja, és az ALRI Stack is nagyon jó választás!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 21. - 12:13:07
Válasz #41
Nem elérhető

darknight



Thanks az infót Efitmester, így viszont sorry, de valószínűleg le kell mondjak a Jay "Mr. Olympia" Cutler-féle Mass Stack-ről, amire igényt jelentettem be. Maradna a Hyperdrol, de mivel lenne jobb stack-ben, Mass FX-el vagy Aplodan-nal? Tudom, hogy a Mass FX kimondottan a Hyperdrol-hoz készült, de elég extrém lehet egy ilyen Hyperdrol/Aplodan kombó is, nem? Bocsi, hogy így csapongok a termékek között, de annyi ígéretes termék van a palettátokon.

Előre is kösz a segítséget
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Szeptember 21. - 12:18:03
Válasz #42
Nem elérhető

Bubee



Thanks az infót Efitmester, így viszont sorry, de valószínűleg le kell mondjak a Jay "Mr. Olympia" Cutler-féle Mass Stack-ről, amire igényt jelentettem be. Maradna a Hyperdrol, de mivel lenne jobb stack-ben, Mass FX-el vagy Aplodan-nal? Tudom, hogy a Mass FX kimondottan a Hyperdrol-hoz készült, de elég extrém lehet egy ilyen Hyperdrol/Aplodan kombó is, nem? Bocsi, hogy így csapongok a termékek között, de annyi ígéretes termék van a palettátokon.

Előre is kösz a segítséget

Én a Mass-FX-el tenném össze a helyedben.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 21. - 12:22:43
Válasz #43
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hyperdrol2 Mass FX a tuti stack, ezt nálad okosabb emberek találták ki, believe me, és utána jöhetne mondjuk az Aplodan, Leukic,Gakic, Creacik egy hónapig és utána az ALRI stack.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 21. - 13:53:29
Válasz #44
Nem elérhető

darknight



Köszi az infókat!

Megszültem a végső döntést: a kezdés ALRI-stack.Sajnos anyagi okok motiváltak, most sokkal jobban jövök ki egy 10 hetes Evolution Bad Ass-stack-kel, mint egy 8 hetes Anabolic Xtreme: HyperdrolX2+Mass FX+Retain2 kombóval.

Amúgy a kettő között van jelentősebb hatásbeli (tömeg-erő) különbség? Általában a vélemények alapján egyenrangúnak sorolják őket, ha jól tudom.
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."