2024. Május 11. - 21:03:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HELP DESK  (Megtekintve 776893 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 21. - 17:33:45
Válasz #45
Nem elérhető

parrre


Alri nagyon jó választás. Bár én még a Pro-Anabol nélküli stack-et nyomtam, egyértelműen megérte kipróbálni.
Jungle Warfare od@b@sz erőben. Bad Ass Mass meg tömeget hoz ha jól és sokat eszel is mellé.  :-!

2007. Szeptember 21. - 19:47:13
Válasz #46
Nem elérhető

Kola


andro elküldted a Jay stack-et?kb.mikorra jön és mennyivel leszek rövidebb? Łł=
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 22. - 13:08:10
Válasz #47
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Zoli,

Csak hétfőn érkezik és kb. kedden válik szabaddá, úgyhogy ha minden jól megy azon a napon indul el hozzád.

Az info@extremefit.hu -ra kellene küldened egy emailt a következő adatokkal.

Itten felhasználóneved:
Neved:
Címed:
Tel. számod:
Üzenet: JCutler Mass Kit

Így ér ki a leggyorsabban hozzád. A pontos árat még nem tudom, de valahol 30-35 körül lesz, nem több.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 22. - 13:23:00
Válasz #48
Nem elérhető

Kola


elküldtem és hétfőig izzítom a vasakat :-/-- =/+' @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 23. - 19:42:15
Válasz #49
Nem elérhető

darknight



Szimpla érdeklődés:

Elképzelhető, hogy a prohormonok betiltását követően elég hosszú idővel egy "magyar testépítő outlet" Gaspari Halodrol 50-et árul? Amúgy ha annak idején kipróbálta valaki, írjon már arról, milyen eredményeket hozott, és mik voltak a mellékhatásai? Tavaszra van tervezve egy Gaspari Maximus-stack, érdekelne, hogy milyen pozitív/negatív hatásai voltak a kombóban lévő Halodrol Liquigels elődjének.

Ahogy nézem, kezdenek visszatérni a prohormonok: pl. Anabolic Xtreme:SuperDrol NG, illetve 3-AD. Hallott valaki már infót ezekről? (Azt tudom, hogy a SuperDrol NG már kapható kinnt, a 3-AD coming soon-on van egy ideje). A SuperDrol NG klassznak tűnik, bár írnak kevésbe pozitív lehetséges mellékhatásokat pl. akné ( ki nem sz...a le?), hajhullás (ez már érdekesebb, de jól nézek ki kopaszon) vagy megemelkedett ösztogén szint ( na, ez már nem annyira szimpi).

És valakinek infó  a BSN NCG-CR-jéről? Nyárra ígérték, még nem találtam róla semmit, a honlapja sem indult be. Kipróbáltam nyáron a gyártó Mass Stack-jét (N.O.-Xplode, Nitrix, CellMass, plussz egy kis Lean Dessert Protein), nekem bejöttek a termékek. Ígéretes a cég új reklámarca is, Trey Brewer is..."Talán" lesz belőle valami...
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Szeptember 23. - 19:47:29
Válasz #50
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem képzelhető el. ;D

Az a testépítő outletet mi hagytuk úgy véletlenül, tehát nincs updatelve.

A Superdrol NG kurv@ jó termék lesz és mellékhatások tekintetében egyáltalán nem veszélyes. Pár hét és itt van.

Az új BSN termék még nem jött ki.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 23:02:01
Válasz #51
Nem elérhető

axell


Hello!
Segítsére lenne szükségem bárkitől aki edzésben otthon van!!!
Érdemes-e egy izomcsoportot heti 2x edzeni persze könnyű és nehéznap pontásban?????????
Pl.melledzés:
1.edzés (nehéznap)
Fekvenyomás Kézisúlyzóval 45-60°on 4*15/12/10/8
Tárogatás Neg padon ks. 3*12-15
Tolódzkodás 3*12-15
Fekvenyomás egyenes padon ks. 3*12-15
Áthúzás 2*15

2.edzés(könnyűnap)
Tárogatás egy padon  3*15-20
Fekvenyomás neg padon ks.  3*15-20
Tárogatás ferdepadon 3*15-20
Tárogatás neg ferdepadon 3*15-30


Ilyesmit gondolok a hátra is heti 2 edzés ..... ja és felváltva :A hét 2 hátedzés a többi izomcsop 1edzés B héten pedig ue. csak mellre 2 edzés
Sok ez így vagy milyen....???
Maradjak a sztandard heti egy edzés izomcsoportonként???

2007. Szeptember 23. - 23:32:12
Válasz #52
Nem elérhető

Bubee


Ezzel jó eséllyel építed lefele majd a melledet, nameg persze szépen túl is edzed. Abszolút felesleges, főleg kezdőnek és főleg tisztán. Mindkét esetben túl sok gyakorlat van. Miért akarod egyébként kétszer edzeni?

Most nézem h hetente váltanád... Úgy már kissé más. Próbáld meg, de ne ilyen sok gyakorlattal. Válassz jó gyakorlatot és ne vidd túlzásba.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 26. - 10:23:28
Válasz #53
Nem elérhető

Kola


andro mikor jön i az új újság? @-o
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 26. - 17:05:32
Válasz #54
Nem elérhető

Kola


efi!
az lehetséges hoyg valami bibi van a szállítással? :-Đ mert még mindig nem kaptam meg Jay mass stak-jét ami  elvileg már tegnap meg kellett volna jönnie...
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 26. - 17:24:38
Válasz #55
Nem elérhető

ViCtor


vlszeg, este 8-9ig megkaphatod, addig ne fürgyéé' le!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 26. - 20:30:31
Válasz #56
Nem elérhető

Kola


thx for ?:-/
csak már nagyon várom @-o :-):-)::
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 27. - 14:31:38
Válasz #57
Nem elérhető

ViCtor


Andro, a Mass Stack-ben ,hogy van a dózis protokol? Leírnád, hogy ajánlja szedni az egy hónapos dózist? Köszee
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 27. - 16:30:37
Válasz #58
Nem elérhető

Kola


hello victor én ma kaptam meg a stacket Łł= mit is mondjak elég jól vizsgázott esztétikából... 8-)
1.hét  creakic reggel 1 adag illetve edzsés után vs. napközben(edzés nélküli napokon) amúgy a creakic végigkíséri az egész stacket szóval 30napig on-cycle @:-)
naNox9 szintén az első héten kell magadba adagolni napi 1 adagot(5caplets) edzés előtt vs. 1ik kajálásod előtt

2.hét
creakic
gakic(edzés előtt és csak edzés napokon)
aplodan (egész héten napi 3x2 caplets felkelés után edzés előtt vs. napközben illetve lefekvés előtt)

3.hét
creakic
aplodan(napi 3x1 caplets a fenti adagolásnak megfelelően)
gakic(fenti adagolásnak megfelelően)

4.hét
creakic
nanox9(fenti adagolásnak megfelelően)
anator p70(edzés után 1 adag)

A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 27. - 16:37:05
Válasz #59
Nem elérhető

szv


Hajrá Zoli ! @:-) :-oD