2024. Június 01. - 22:56:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 458980 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2021. Június 10. - 13:02:27
Válasz #1995
Nem elérhető

Gábor77


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o


Akkor a srác valamit nem jól csinál mert szerintem jó cucc volt a swiss.
Igen! Szerintem is! Nekem ahogy elkezdett dolgozni a boldi és a susta. A súlyom alig ment lefele pedig dieta megy ellenben egyre kerekebb lettem. Látványosan vastagodtam. Az izomkötegek lassan elkülönülnek. Szóval ha üres lett volna akkor is fogyok de hogy nem erősödök,meg izmosodok ennyire látványosan ,az biztos. Még van vissza meló,de jövő ilyenkorra készen lesz az eltervezett forma. 120kg és 15% testzsír. 45 évesen nem vágyom többre.
Az összes Swisses maradékot ami volt a forrásomnál felvásároltam. Jövő évre betárazva. Már csak a növit kell gyűlytögetnem🙂

2021. Június 10. - 18:46:54
Válasz #1996
Nem elérhető

Mirco


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o


Akkor a srác valamit nem jól csinál mert szerintem jó cucc volt a swiss.
Igen! Szerintem is! Nekem ahogy elkezdett dolgozni a boldi és a susta. A súlyom alig ment lefele pedig dieta megy ellenben egyre kerekebb lettem. Látványosan vastagodtam. Az izomkötegek lassan elkülönülnek. Szóval ha üres lett volna akkor is fogyok de hogy nem erősödök,meg izmosodok ennyire látványosan ,az biztos. Még van vissza meló,de jövő ilyenkorra készen lesz az eltervezett forma. 120kg és 15% testzsír. 45 évesen nem vágyom többre.
Az összes Swisses maradékot ami volt a forrásomnál felvásároltam. Jövő évre betárazva. Már csak a növit kell gyűlytögetnem🙂


Na azt most tudod hogy jó sok ember irigyel cseszdmeg legalább te már tuti jóval fogsz kezdeni.

2021. Június 11. - 18:04:08
Válasz #1997
Nem elérhető

Gábor77



2021. Június 11. - 18:10:59
Válasz #1998
Nem elérhető

Gábor77


Omega propi max 5, Omega sus max 7
10amp értem!!

Melyik megye?
Lehet annyi is benne a ható anyag.  @-o
Haverom most vett olcsón Swiss cuccot 1 hónapja tolja a susta boldi kombót és kb semmi.  @-o


Akkor a srác valamit nem jól csinál mert szerintem jó cucc volt a swiss.
Igen! Szerintem is! Nekem ahogy elkezdett dolgozni a boldi és a susta. A súlyom alig ment lefele pedig dieta megy ellenben egyre kerekebb lettem. Látványosan vastagodtam. Az izomkötegek lassan elkülönülnek. Szóval ha üres lett volna akkor is fogyok de hogy nem erősödök,meg izmosodok ennyire látványosan ,az biztos. Még van vissza meló,de jövő ilyenkorra készen lesz az eltervezett forma. 120kg és 15% testzsír. 45 évesen nem vágyom többre.
Az összes Swisses maradékot ami volt a forrásomnál felvásároltam. Jövő évre betárazva. Már csak a növit kell gyűlytögetnem🙂


Na azt most tudod hogy jó sok ember irigyel cseszdmeg legalább te már tuti jóval fogsz kezdeni.

Ezért is léptem még időben. Mert a Swiss magasan eddig a leg jobb volt . Meggyőző teljesítményt ad.

Még ide tartozik hogy amit használok most Hyge biztosan jó. Abba is bele nyúltam. Ujjvégeim folyamat zsibbadnak. Nem veszélyesen de jól érezhetően. (3 hónap után kezdett zsibbadni) Egyenlőre szerencsém volt ezekkel.

2021. Június 12. - 01:09:03
Válasz #1999
Nem elérhető

rchrd


Sziasztok! Érdeklne hogyan produkál most a Master propija illetva tren acetateja, aki mostanság használt/használt ?

2021. Június 12. - 10:31:02
Válasz #2000
Nem elérhető

pittta92


Sziasztok! Érdeklne hogyan produkál most a Master propija illetva tren acetateja, aki mostanság használt/használt ?

Szia barátom most kezdi hétfőn majd írok!
Omega trend ace megy neki most az elég jól
Master ena és boldi is hozzá amit kell
Master testi mix is dolgozik szépen de viszont beadás után eléggé fáj pár napig de viszont erőt hozzá szépen

2021. Június 12. - 15:17:04
Válasz #2001
Nem elérhető

MS35


Sziasztok!
Nemrég ért véget egy Omega meds propi+stana kúrám, teljesen elégedett vagyok vele, ezért arra gondoltam, hogy betárazok a márkából amíg vissza nem esik ez a gyártó is.
Abban segítsetek hogyan tároljam? Elég egy fiók aljában, vagy tegyem hűtőbe?

2021. Június 12. - 15:32:37
Válasz #2002
Nem elérhető

Martin0204


Sziasztok. Matrix propirol véleményt valaki tudna mondani.

2021. Június 12. - 18:20:44
Válasz #2003
Nem elérhető

kappl


Genesis pcts cuccok hozzák az elvartat? Nem tudok patikait szerezni egyáltalán és leszarni az utokurat nem akarom es nem is fogom. Anastrozol és a tamoxi érdekelne, hogy van e aki használja és jók e lettek az eredményei tőle, esetleg a clomid is erdekel genesises, ez nagyon jó áron van. Vagy tamoxi a sandoztol esetleg jobb? Ilyen kekes S betu van a feher dobozon.

2021. Június 12. - 19:00:45
Válasz #2004
Nem elérhető

Kamagraking


Genesis pcts cuccok hozzák az elvartat? Nem tudok patikait szerezni egyáltalán és leszarni az utokurat nem akarom es nem is fogom. Anastrozol és a tamoxi érdekelne, hogy van e aki használja és jók e lettek az eredményei tőle, esetleg a clomid is erdekel genesises, ez nagyon jó áron van. Vagy tamoxi a sandoztol esetleg jobb? Ilyen kekes S betu van a feher dobozon.

Genesis pct-nek?Na ne viccelj

Egy jó pct többe kerül mint a kúrád!
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Június 12. - 20:11:35
Válasz #2005
Nem elérhető

Küklopsz


https://kepkuldes.com/image/9nnw2P

Megérkezett az utánpótlás🙂

A master mixek mikori lejaratúak?
Az üvegcsén mi van? (nekem pl eltérő ami a dobozon van és ami az üvegcsén azért emeltem ki)

2021. Június 12. - 21:01:28
Válasz #2006
Nem elérhető

kalmanka


Genesis pcts cuccok hozzák az elvartat? Nem tudok patikait szerezni egyáltalán és leszarni az utokurat nem akarom es nem is fogom. Anastrozol és a tamoxi érdekelne, hogy van e aki használja és jók e lettek az eredményei tőle, esetleg a clomid is erdekel genesises, ez nagyon jó áron van. Vagy tamoxi a sandoztol esetleg jobb? Ilyen kekes S betu van a feher dobozon.

Genesis pct-nek?Na ne viccelj

Egy jó pct többe kerül mint a kúrád!

Van itt egy termék nem olyan régen találtam, kiváncsi vagyok a véleményetekre! Összetétele:

Tamoxi C. 20mg
Clomifene 50mg
Masterolone 25mg
Tadalafil 7,5 mg

esetleg használta már valaki?


2021. Június 12. - 21:14:29
Válasz #2007
Nem elérhető

kappl


Genesis pcts cuccok hozzák az elvartat? Nem tudok patikait szerezni egyáltalán és leszarni az utokurat nem akarom es nem is fogom. Anastrozol és a tamoxi érdekelne, hogy van e aki használja és jók e lettek az eredményei tőle, esetleg a clomid is erdekel genesises, ez nagyon jó áron van. Vagy tamoxi a sandoztol esetleg jobb? Ilyen kekes S betu van a feher dobozon.

Genesis pct-nek?Na ne viccelj

Egy jó pct többe kerül mint a kúrád!

Van itt egy termék nem olyan régen találtam, kiváncsi vagyok a véleményetekre! Összetétele:

Tamoxi C. 20mg
Clomifene 50mg
Masterolone 25mg
Tadalafil 7,5 mg

esetleg használta már valaki?

Ez nem a basicsteron van, vagy mégis?

2021. Június 12. - 22:00:02
Válasz #2008
Nem elérhető

G


Genesis pcts cuccok hozzák az elvartat? Nem tudok patikait szerezni egyáltalán és leszarni az utokurat nem akarom es nem is fogom. Anastrozol és a tamoxi érdekelne, hogy van e aki használja és jók e lettek az eredményei tőle, esetleg a clomid is erdekel genesises, ez nagyon jó áron van. Vagy tamoxi a sandoztol esetleg jobb? Ilyen kekes S betu van a feher dobozon.

Genesis pct-nek?Na ne viccelj

Egy jó pct többe kerül mint a kúrád!

Van itt egy termék nem olyan régen találtam, kiváncsi vagyok a véleményetekre! Összetétele:

Tamoxi C. 20mg
Clomifene 50mg
Masterolone 25mg
Tadalafil 7,5 mg

esetleg használta már valaki?

PCT-re hogyne... max szex előtt de amúgy értelmetlen semmit érő.

2021. Június 12. - 22:28:39
Válasz #2009
Nem elérhető

Gábor77


https://kepkuldes.com/image/9nnw2P

Megérkezett az utánpótlás🙂


A master mixek mikori lejaratúak?
Az üvegcsén mi van? (nekem pl eltérő ami a dobozon van és ami az üvegcsén azért emeltem ki)
Megnézem neked. Nem szoktam nézegetni. Működik,nem gyullad,leszarom mi van ráírva😄😉