2024. Május 19. - 15:32:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: powerlifting  (Megtekintve 85361 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 19. - 12:12:28
Válasz #60
Nem elérhető

blade


Norbi!
Igen Norbi a 10- 8- 6 az csak bemelegítés. Nyugottan kérdezz!Azért vagyunk, hogy segítsünk egymásnak
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 19. - 12:39:57
Válasz #61
Nem elérhető

Norbert002


Köszi szépen mégegyszer! A Egerben lévő regionális verseny időpontját sikerült megtudnod?

2008. Január 19. - 17:59:28
Válasz #62
Nem elérhető

blade


Norbi
Bocs elfelejtettem írni a megtartvanyomást. Leengeded a súlyt és elszámolsz 3-ig és a negyedikre indítod a nyomást. Lényeges, hogy ne lazuljon el az izom tehát nem a melleden tartod, hanem érintve a mellet izomból tartod.
A verseny időpontját még nem tudom,. amint megvan felrakom.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 20. - 12:08:27
Válasz #63
Nem elérhető

Norbert002



2008. Január 20. - 20:10:52
Válasz #64
Nem elérhető

Norbert002


Blade, te edzéseken hogy nyomsz fekve?? Behuzod a könyököd hogy tricepszből is minnél jobban bele tudjál nyomni vagy simán hogy a könyököd a rúd alatt van?? Csak azért kérdem hogy hogy csinaljam mert így nagyobbat tudok nyomni,de utána ugye még padló nyomás meg stb... és ott is kap atric. rendesen(mondjuk úgy hallotam hogy ez jobban kíméli a könyököt). Holnap lesz az első edzésem abban a rendszerben amit ajánlottál már alig várom @:-) @:-) @:-) Annyi hogy felcseréltem a sorrendet hétfőn fekvenyomással kedzek és kedden gugg mert nekem valahogy hétfőn soha sem megy úgy guggolás. Jah negatív nyomást úgy fogom  megoldani hogy a római padra fekszek rá és úgy fogok nyomni mivel a fekpadnak a külső oldalán vannak ilyen kis tartók bicepszhez vagy bármilyen evező gyakorlathoz  =/+'

2008. Január 21. - 23:09:28
Válasz #65
Nem elérhető

blade


NORBI
Én mindig behúzom a könyököm és úgy nyomok, hogy a tricepszemet is teljesen beletudjam adni.Kivéve pihenőidöszakban, mert akkor a rúd alatt tartom. Úgy tudom ÓNOZÓ úgy készül, hogy ő is a verseny előtt már behúzza a könyökét. Szerintem csináld te is úgy, hogy behúzod a könyököd.A negatív myomásnál fogjál egy picit szűkebben és magadtól elfelé told a súlyt.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 22. - 18:54:41
Válasz #66
Nem elérhető

Norbert002


Okés köszi! Akkor befogom huzni a könyököm. Nah tegnap végig csináltam egy fekvenyomó amit adtál a szerint durva volt  van is izomláz a melleben vállamban meg a tricepszben de nagyon @:-) @:-)

2008. Január 22. - 18:54:41
Válasz #67
Nem elérhető

Norbert002


Blade milyen versenyeken indulsz az idén?

2008. Január 22. - 23:25:36
Válasz #68
Nem elérhető

blade


Norbert!
Most a Magyar bajnokságra készülök megpróbálom a legjobb formámat hozni. És, ha sikerül kijutnom az EB.-re akkor nagyon boldog leszek! :-OO
Ősszel pedig már90%, hogy megyek Angliába a Rendvédelmiek Világbajnokságára.
 =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 23. - 16:34:53
Válasz #69
Nem elérhető

Norbert002


Az nem lesz semmi ha kijutsz az EB-re, most mennyi megy összetettbe?

2008. Január 24. - 00:08:10
Válasz #70
Nem elérhető

blade


Most kezdem a keményebb edzéseket kb. 700.-nál tartok most.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 24. - 20:58:04
Válasz #71
Nem elérhető

blade


Minden érdeklődőnek!! A tavaszi regionális erőemelő és fekvenyomó valamint testépítő verseny előreláthatólag Március utólsó Szombatján lessz Egerben vagy Gödöllőn. Amint biztosat tudok szólok. (:-)
Norbi hogy megy az edzés? =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Január 25. - 15:49:29
Válasz #72
Nem elérhető

Norbert002


Hello Blade!

Először is kösz az infot. Hát a mai edzés elég gányul ment, de szerintem azt annak tudhatom be hogy mostanába nem nagyon mentem alacsony ismétlésre most pedig ugye arra megyek és még szokatlan, de lehet más oka van. Minden esetre nem keseredek el mert ugy is a legjobb formámat fogom hozni versenyre akármi legyen @:-) @:-)

2008. Január 25. - 17:28:13
Válasz #73
Nem elérhető

Norbert002


Blade asszem rájöttem mitől nem ment ma a felhuzás. Én ugye felcseréltem a sorrendet és fekvenyomó nappal kezdek és tegnap edzés végén döntött törzsű evezést csinaltam kétkezes ruddal ami igénybe veszi a derekat  és ma meg huztam valszeg ez lehetett a gond :-\ Nah majd legközelebb jobb lesz. Fiatalság=lámaság ;D ;D De legalább megint szereztem egy új tapasztalatot :) Majd berakok helyette vlmi mondjuk egykezes döntött törzsű vagy gépen evezést?

2008. Január 26. - 09:50:02
Válasz #74
Nem elérhető

blade


Az lehet, mert a rendszer ugy van összállítva, hogy nehéz gugolás után könnyű felhúzás és segédizmok elsőnap utánna mell és segédizmok majd pihi utánna viszont könnyű gugolás nehéz felhúzés mell majd megint pihi. Így viszont az evezés után soha nem jön pihenő nélkül felhúzás.És még valami, azért kezdjük gugolással a rendszert, mert a verseny is ezzel kezdődik.Amúgy, ha valami gyengébben megy vagy mosott szarnak érzed magad az természetes ennél a rendszernél, nagy a terhelés, de verseny előtt 5-6 héttel, mikor átálsz a formában tartásra heti egy láb és mell és felhúzás akkor fog igazán kijönni az erő.Az Amerikaiak nem álnak át formábantartásra, de szerintem nekünk kell, mert nem úgy pihenünk eszünk,mint ők. A WESSIDESEK egész évben szinte mindig ugyanúgy edzenek, amúgy a rendszer az övék másolata csak kicsit változtattam rajta.Eddig müködik
AZ ERŐ LEGYEN VELED!! :-):-)::
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!