2024. Április 27. - 16:42:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akciós termékek, csak nálunk a Lurdy házban!  (Megtekintve 61747 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 21. - 12:46:42
Válasz #15
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
újabb Akciós termék !

Optimum Nutrition 100% WHEY Tropusi puncs ízben 2.273grammos kiszerelésben most 18700- helyett --------> 12715-.

2008. Március 21. - 13:57:24
Válasz #16
Nem elérhető

Kola


Linda!

van még a Pro Complex Gainerből 7500ft-os ???? ?:-/
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 21. - 15:08:36
Válasz #17
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Linda!

van még a Pro Complex Gainerből 7500ft-os ???? ?:-/


Sajnos már elfogyott  :-\.

2008. Március 21. - 19:17:53
Válasz #18
Nem elérhető

Kola


kérdezni szeretném hoyg a poros BCAA mien árban van ???és hogy Complete Whey van-e nálatok és ha igen mien árban??
ja és nincs valami jó kis tömegnövelőtök akciósan(HiProtein Gainert kivéve mert azt már beszereztem :-oD )??

előre is köszi ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 21. - 19:19:05
Válasz #19
Nem elérhető

Kola


bocsi a sok nyavajgásért de az oldalon(net) nincs fennt... 8-} :-/-(-:
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 26. - 18:05:06
Válasz #20
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
kérdezni szeretném hoyg a poros BCAA mien árban van ???és hogy Complete Whey van-e nálatok és ha igen mien árban??
ja és nincs valami jó kis tömegnövelőtök akciósan(HiProtein Gainert kivéve mert azt már beszereztem :-oD )??

előre is köszi ;-oo-;

Dymatyze 300grammos BCAA 6860-

Complete Whey ?  ::)

Tömegnövelőből több is van most akcióban!
 
  -Mass-tech 13500---->10126-
  -Optimum Serius Mass 9300- ---->7440-

2008. Március 26. - 18:41:43
Válasz #21
Nem elérhető

miki_nrg


A Mass-Tech az már régóta ennyi nem?

2008. Március 26. - 19:23:30
Válasz #22
Nem elérhető

Kola


A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Március 29. - 18:47:18
Válasz #23
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na most végre van vagy 5 percem írni. ;D Megragadom az alkalmat gyorsan, hogy bejelentsek 2 jó hírt.

1. Holnaptól és az elkövetkezendő napokban komoly kedvezmények indulnak, kb. 100 különböző termékre, és nem is lesz áprilisi tréfa!  :D Tehát ha valaki éppen egy stack-et készül megvenni, akkor várjon egy rövid időt, mert mégjobb árakat fog látni itt a bodybuilding.hu shopban és az extremefit -en!

2. Hamarosan indul egy újabb nagyszabású bodybuilding.hu fórum teszt, a szokásainknak megfelelően komolyabb összeállítással és termékekkel!

stay tuned folks!!!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 29. - 18:50:08
Válasz #24
Nem elérhető

fastor


Na most végre van vagy 5 percem írni. ;D Megragadom az alkalmat gyorsan, hogy bejelentsek 2 jó hírt.

1. Holnaptól és az elkövetkezendő napokban komoly kedvezmények indulnak, kb. 100 különböző termékre, és nem is lesz áprilisi tréfa!  :D Tehát ha valaki éppen egy stack-et készül megvenni, akkor várjon egy rövid időt, mert mégjobb árakat fog látni itt a bodybuilding.hu shopban és az extremefit -en!

2. Hamarosan indul egy újabb nagyszabású bodybuilding.hu fórum teszt, a szokásainknak megfelelően komolyabb összeállítással és termékekkel!

stay tuned folks!!!  :D

HÚHAHÚHAÚHAHÚHAHÚHAHÚHAHÚHAHÚHAHÚHA @-o
FIFIFIFIFIFGGYEEEELEEEEK [:-o] #:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 29. - 18:52:11
Válasz #25

Bandi

Vendég
Hopp,pont ma vásároltam be nálatok !+"%

2008. Március 29. - 19:19:21
Válasz #26
Nem elérhető

rajcipeti


Nekem már jelezték,h új árak lesznek,s várjak.:)
A héten én is rendelek.

2008. Március 30. - 00:54:06
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Na most végre van vagy 5 percem írni. ;D Megragadom az alkalmat gyorsan, hogy bejelentsek 2 jó hírt.

1. Holnaptól és az elkövetkezendő napokban komoly kedvezmények indulnak, kb. 100 különböző termékre, és nem is lesz áprilisi tréfa!  :D Tehát ha valaki éppen egy stack-et készül megvenni, akkor várjon egy rövid időt, mert mégjobb árakat fog látni itt a bodybuilding.hu shopban és az extremefit -en!

2. Hamarosan indul egy újabb nagyszabású bodybuilding.hu fórum teszt, a szokásainknak megfelelően komolyabb összeállítással és termékekkel!

stay tuned folks!!!  :D

Ha diétás teszt akkor épp jelentkeznék is  =/+'  @:-)

2008. Március 30. - 01:00:46
Válasz #28
Nem elérhető

tas


úgyis motivált vagyok de nagyon  =/+' =/+' =/+'

2008. Március 30. - 01:14:00
Válasz #29
Nem elérhető

N T

Adminisztrátor