2024. Április 28. - 10:51:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akciós termékek, csak nálunk a Lurdy házban!  (Megtekintve 61769 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 30. - 01:15:35
Válasz #30
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 30. - 03:26:24
Válasz #31
Nem elérhető

ViCtor


Gyerekek, Anátor... ár/érték abszolút bajnok! pf, és szinte senki sem tudja. Muszklitek legjobb terméke. by(e)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 30. - 09:21:29
Válasz #32
Nem elérhető

Lalika85


Na ezt is kiváncsian várom!!!  Remélem szálkásítós teszt lesz, mert arra szívesen jelentkeznék.
(a vásárlással még várok egy kicsit)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 30. - 09:59:36
Válasz #33
Nem elérhető

moszad


Pont tegnap vásároltam be, hát ez  :-)-  ˝=/

Jelentkezek én is, bár én nem vagyok nyalós típus... ;D
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 30. - 10:41:30
Válasz #34
Nem elérhető

NaturalBoy


Én is kíváncsian várom,hogy milyen teszt lesz,biztos dúrva lesz.Múlthéten rendeltem cuccokat,de nem voltak raktáron szerdán jönnek,úgyhogy épp elkaptam az akciókat  Łł=

2008. Március 30. - 11:49:08
Válasz #35
Nem elérhető

Johnnyx


Megkérdezhetem, hogy az akció a készlet erejéig tart vagy egész áprilisra vonatkozik?
Az Anator tényleg nagyon csábító  @:-)
Egyetek zabot!

2008. Március 30. - 13:04:30
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


Megkérdezhetem, hogy az akció a készlet erejéig tart vagy egész áprilisra vonatkozik?
Az Anator tényleg nagyon csábító  @:-)

Anadrox is!  :-O  :-)!

2008. Március 30. - 14:40:34
Válasz #37
Nem elérhető

miki_nrg


Jó lenne ha április után is megmaradnának ezek az árak. Mint anno sok terméknél hogy megmaradt az akciós ár tovább is!

2008. Március 30. - 15:39:53
Válasz #38
Nem elérhető

NaturalBoy


Jó lenne ha április után is megmaradnának ezek az árak. Mint anno sok terméknél hogy megmaradt az akciós ár tovább is!

Ennek én is örülnék de azért a biztonság kedvéért most bevásárolok  8-)

2008. Március 30. - 16:40:04
Válasz #39
Nem elérhető

parrre


Jó lenne ha április után is megmaradnának ezek az árak. Mint anno sok terméknél hogy megmaradt az akciós ár tovább is!

Ennek én is örülnék de azért a biztonság kedvéért most bevásárolok  8-)

Yep !  Most szálkásításra én is bevásárolok egy kis tömegnövelőt !  @:-)

2008. Március 30. - 17:34:01
Válasz #40
Nem elérhető

NaturalBoy


Az AnabolicXtreme-es cuccokra látom nagy kedvezmények vannak.Az lenne a kérdésem,hogy a Hyperdrol X2 és Retain2 is akciós vagy az árak a régi tipusokra vonatkoznak csak?

2008. Március 30. - 18:19:32
Válasz #41
Nem elérhető

sany80


Húha, egy újabb teszt, ha tömegnövelő akkor máris jelentkezem rá!  @-o
Kinél kell benyalni,hogy beválasszatok?  ????...  ;D  !+"%  :-)-

Hat ekora paraszt vagy?MI az hogy kinek kell benyalni?Remelem teged akkor se valasztanak be hogy ha te leszel az egyeduli jelentkezu!!Te egy nagy tusko vagy!!

2008. Március 30. - 18:27:37
Válasz #42
Nem elérhető

NaturalBoy


Húha, egy újabb teszt, ha tömegnövelő akkor máris jelentkezem rá!  @-o
Kinél kell benyalni,hogy beválasszatok?  ????...  ;D  !+"%  :-)-

Hat ekora paraszt vagy?MI az hogy kinek kell benyalni?Remelem teged akkor se valasztanak be hogy ha te leszel az egyeduli jelentkezu!!Te egy nagy tusko vagy!!

Hogy lehet ilyen hülye valaki hát Steve-nél meg efitnél ;D
na jó csak vicceltem.Én értettem a humoros szándékot annio amikor írtad,de azért kicsit szerintem is erős volt.Ezek a tesztek nem ezen múlnak.Ülős poén volt csak az a baj hogy rossz helyre ült.de gondolom Te se gondoltad komoylan ezt a kérdést Izommenő,de azért Parra reakciója is érthető volt,attól pedig ne félj Parre,hogy ha ő lesz az egyedüli jelentkező.....Ketten akkor is leszünk az tuti,mert én szerintem fogok jelenkezni bár még azért megvárom,hogy miből lesz a teszt.Már oylan izgatott vagyok /7%  Łł=

2008. Március 30. - 18:32:58
Válasz #43
Nem elérhető

NaturalBoy


Gyorsan írtam,most látom, hogy pár betű itt-ott hibádzik.Egyik helyen véletlenül elírtam a neved Parre bocsi ezt most vedd utólagos módosításnak.

2008. Március 30. - 18:46:14
Válasz #44
Nem elérhető

tas


"bár még azért megvárom,hogy miből lesz a teszt"

milyen jófej vagy Naturalboy  ;D, ez tetszett