2024. Május 22. - 00:52:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 139935 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 13:05:04
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Igen, itt vannak a kepek!

Meghallgatnám szívesen, hogy milyen lehet a Zoli szemszögéből egy ilyen szeminárium  ;D

Ez tuti h emlekezetes volt, mert beceneven hivtuk egymast es volt egy-ket erdekes becenev, amit meg utana is emlegetett @-o

Az őszi fényképezkedésnél havernak a nevét úgy értette hogy: Rambo  :o Vissza is kérdezett 2x, haver meg azóta is sír a röhögéstől, mikor felhozzuk a témát  @:-)

2008. Április 27. - 13:48:03
Válasz #61
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 28. - 20:17:24
Válasz #62
Nem elérhető

hummerdikk


Halee all!

Megvolt a mell edzes!

Mell: Szokasos volt, kiveve azt, hogy csigas tarogatas helyett csinaltam egy Zoli fele felso mellre valo fekvenyomast, amely abbol all, hogy elorejossz egy sima padon, mintha rendes fekvenyomast akarnal, de felemeled a labad szepen es a gegedhez engeded le a sulyt. Hat mitnemondjak sztem nem fogom surun ezt csinalni, mivel a vallamat eleg kellemesen b@ssz@...

Has: Szokasos szuperszettbe alsohattal.

2008. Április 29. - 20:33:49
Válasz #63
Nem elérhető

hummerdikk


Megvolt a hat es has. Minden a szokasos rendben zajlott, azon kivul h kiprobaltam egy adag Ultimate Horse Powert az edzoterem tulajanak jovoltabol! :-oD @:-)

2008. Április 29. - 20:37:37
Válasz #64
Nem elérhető

madinorbi


Megvolt a hat es has. Minden a szokasos rendben zajlott, azon kivul h kiprobaltam egy adag Ultimate Horse Powert az edzoterem tulajanak jovoltabol! :-oD @:-)
Vélemény ? Nekem az volt a nagy kedvencem anno 2 dobozzal lenyeltem belőle !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 29. - 20:57:49
Válasz #65
Nem elérhető

hummerdikk


Megvolt a hat es has. Minden a szokasos rendben zajlott, azon kivul h kiprobaltam egy adag Ultimate Horse Powert az edzoterem tulajanak jovoltabol! :-oD @:-)
Vélemény ? Nekem az volt a nagy kedvencem anno 2 dobozzal lenyeltem belőle !

Nem rossz cucc, de ez a hulye viszketes mint mellekhatas edzes kozben az vmi oltari zavaro. Meg rendeltem mar Stormot a nyarra, de meg nem jott meg.... ugyanugy nem lehet most kapni nagykerben mint ahogy az animal flexet se...

2008. Április 30. - 18:29:50
Válasz #66
Nem elérhető

hummerdikk


Lab es vall megvolt ma, igaz a terdem rosszalkodott, tehat kicsit ovatosabb voltam es meg beiktattam egy labtolot is az elejen kisebb sulyokkal h rendesen bemelegedjen a terdem!
Has is a szokasos volt, csak a vegere beiktattam meg egy sima hasprest is.

2008. Május 03. - 16:13:42
Válasz #67
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Tegnapi edzesemnek lottek... Sajnos zarva volt a terem... Hetfoi edzesemnek is asszem lottek, mert dolgozat dolgozat hatan... kedd tuti biztos...

2008. Május 03. - 19:34:03
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


Szevasztok!

Tegnapi edzesemnek lottek... Sajnos zarva volt a terem... Hetfoi edzesemnek is asszem lottek, mert dolgozat dolgozat hatan... kedd tuti biztos...

Ja, fákk, én is potyára mentem a terem zárva volt  &5*  :-Đ

2008. Május 05. - 18:59:15
Válasz #69
Nem elérhető

hummerdikk


Hali!

Nah ma behajtott a lelkiismeret egy hasazas erejeig a terembe, holnap es holnap utan nem tudok menni, penteken se... Majd otthon behozom szunetbe  @:-)

2008. Május 08. - 20:49:52
Válasz #70
Nem elérhető

hummerdikk


Mai nap: Mell es has

Sztem szombaton este es vasarnap potolom a lemaradasom!

2008. Május 13. - 07:20:37
Válasz #71
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Vegre eljott a nagy nap, nyitva van a terem! Mai napom a hat edzese lesz a porondon! Most pedig megyek es csinalom a kajat @-o

2008. Május 13. - 09:18:28
Válasz #72
Nem elérhető

hummerdikk


Asszem ez a 200gr rizs, becsuletemre fog ma valni, ha megbirom enni... nyarra ki kell tagitani a gyomrom, mert nem lesz ez igy jo :-)(-: :o

2008. Május 13. - 21:20:45
Válasz #73
Nem elérhető

hummerdikk


Ma 11kor mententem edzeni.
Hat es csuklya volt a porondon. Csuklyaban semmi valtozas, hasban se, csak annyi h egyel tobb gyakorlatot csinaltam.

Hat: Kezdtem a szokasos bemelegites utan huzodzkodassal, amibol 3 szeriat csinaltam, mert 6 ismetles ala nem akartam menni. Az utolso huzast potoltam hatlehuzom. Ezutan huztam mellhez, utana mentem es egy un. "csoda lehuzogep"-nel, ami szabadsulyos volt, szuk lehuzast vegeztem. Ezutan megint egy szabadsulyos gep jott itt pedig eveztem. Ezt kovetoen hatlehuzo csiganal csinaltam egy szuk lehuzast. Mindez vegen rapumpaltam egy vetkozo sorozattal az egeszre.

Igy, hogy most itthon vagyok es rendes kaja megy, nagyon jol jott az ero is. Tudom h ez a ket nap nem fog sokat szamitani, de legalabb most tesztelem magamon, hogy mennyi kajat es hogy.

Udv: hummerdikk

2008. Május 13. - 21:29:39
Válasz #74
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezaz, próbálgatni kell, meglepő eredménye is lehet akár, csak MERJ változtatni  :-/--

Szerk: miért van ennyi mínuszod?  :-X Javítottam az arányon picit  ;)