2024. Április 28. - 16:59:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: "Közeli lejáratú" AKCIÓS termékek!!!  (Megtekintve 45464 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 20. - 21:42:50
Válasz #15
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Még holnap lehet hogy jön hozzá...vagy lehet hogy elviszem az összeset még nemtudom.  >:D  Mennyi van összesen az extra olcsó 3 ezer párszázasból?  ::) ;D

2008. Május 20. - 21:58:06
Válasz #16
Nem elérhető

shp


3 doboz rendelése leadva...  :-oD 
 :-}

2008. Május 20. - 22:48:19
Válasz #17
Nem elérhető

Dopamin


Közeli lejárat az időpontba mit takar?
 ????...
mert az nem buli ha 2 kg ból 1kg  :---- ;D

2008. Május 20. - 22:51:42
Válasz #18
Nem elérhető

FirstLady


Közeli lejárat az időpontba mit takar?
 ????...
mert az nem buli ha 2 kg ból 1kg  :---- ;D
Nem hinném, hogy lenne bajod, ha lejár és utána iszod meg...  8-)

Najó, feltéve, ha nem 1798-ban járt le ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 23:03:55
Válasz #19
Nem elérhető

ati75


Én is berendeltem egy chocomalt Muscle Milk-et és egy epres Pro Complex-et...

2008. Május 20. - 23:06:43
Válasz #20
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Közeli lejárat az időpontba mit takar?
 ????...
mert az nem buli ha 2 kg ból 1kg  :---- ;D
Nem hinném, hogy lenne bajod, ha lejár és utána iszod meg...  8-)
@:-) :-oD @:-)

Úgy tudom a lejárati időt igen szigorú előírásokhoz kötik és általában ahhoz igazítják, hogy melyik alapanyag "adja meg legelőször magát". A legtöbb terméknél ez általában pl. a szinezék. Én legalábbis ezt hallottam, de javítson ki valaki aki járatosabb ebben a témában!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 20. - 23:10:09
Válasz #21
Nem elérhető

FirstLady


Közeli lejárat az időpontba mit takar?
 ????...
mert az nem buli ha 2 kg ból 1kg  :---- ;D
Nem hinném, hogy lenne bajod, ha lejár és utána iszod meg...  8-)
@:-) :-oD @:-)

Úgy tudom a lejárati időt igen szigorú előírásokhoz kötik és általában ahhoz igazítják, hogy melyik alapanyag "adja meg legelőször magát". A legtöbb terméknél ez általában pl. a szinezék. Én legalábbis ezt hallottam, de javítson ki valaki aki járatosabb ebben a témában!

Én is ezt hallottam. Ill. még azt, hogy nem megy tönkre benne konkrétan semmi, hanem mondjuk az állaga változik meg. Pl. könnyebben csomósodik a nedvességtől a dobozában. Megkérdeztem a kedvenc gasztroenterológusomat (ő pl. ajánlott nekem protein turmixot, amikor beteg voltam! @:-)) és azt mondta, hogy lejárat után még bőven hónapokig fogyasztható, anélkül, hogy bármi bajod lenne tőle.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 20. - 23:11:04
Válasz #22
Nem elérhető

fastor


Közeli lejárat az időpontba mit takar?
 ????...
mert az nem buli ha 2 kg ból 1kg  :---- ;D
Nem hinném, hogy lenne bajod, ha lejár és utána iszod meg...  8-)
@:-) :-oD @:-)

Úgy tudom a lejárati időt igen szigorú előírásokhoz kötik és általában ahhoz igazítják, hogy melyik alapanyag "adja meg legelőször magát". A legtöbb terméknél ez általában pl. a szinezék. Én legalábbis ezt hallottam, de javítson ki valaki aki járatosabb ebben a témában!

Én is ezt hallottam. Ill. még azt, hogy nem megy tönkre benne konkrétan semmi, hanem mondjuk az állaga változik meg. Pl. könnyebben csomósodik a nedvességtől a dobozában. Megkérdeztem a kedvenc gasztroenterológusomat (ő pl. ajánlott nekem protein turmixot, amikor beteg voltam! @:-)) és azt mondta, hogy lejárat után még bőven hónapokig fogyasztható, anélkül, hogy bármi bajod lenne tőle.
akkor ilyet veszek és Lady egészségeére iszom az elsöt majd ;D meg természetesen az extremfitére ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 20. - 23:14:00
Válasz #23
Nem elérhető

FirstLady


akkor ilyet veszek és Lady egészségeére iszom az elsöt majd ;D meg természetesen az extremfitére ;D
Az én lelkiismeretem tiszta  :)
Nekem nagyon érzékeny a gyomrom, volt má mindenféle emésztési problémám, de nem is ez a lényeg, hanem hogy én is ittam már lejárt turmixot -igaz, nem ezt a márkát- de semmi bajom nem volt tőle :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 21. - 12:43:05
Válasz #24
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Pár perce volt itt Fastor..... le is csapott egy Muscle Milk-re Tojáslikőr ízben  :).

2008. Május 21. - 12:46:10
Válasz #25
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Pár perce volt itt Fastor..... le is csapott egy Muscle Milk-re Tojáslikőr ízben  :).

Az nem rossz! @:-)

2008. Május 21. - 14:21:34
Válasz #26
Nem elérhető

Cressler


én is rendeltem 3-at mind1 hogy chocomalt vagy tojáslikőr alapon  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 21. - 14:24:58
Válasz #27
Nem elérhető

rajcipeti


 3950 a Muscle Milk!?
 Bazzz én ezt miért nem láttam?
Van még?
Most kaptam kézhez 4 doboz Pro Complex Gainert,meg kettő Dyma Leant.
De ezt nem láttam:(

2008. Május 21. - 15:30:34
Válasz #28
Nem elérhető

FirstLady


Pár perce volt itt Fastor..... le is csapott egy Muscle Milk-re Tojáslikőr ízben  :).
:D he-he-he :D
Tojáslikőőőr????? akkor, nem attól lesz rosszul, hogy lejárt, hanem attól, hogy ebbe nincs alkohol ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 21. - 17:26:41
Válasz #29
Nem elérhető

fastor


Pár perce volt itt Fastor..... le is csapott egy Muscle Milk-re Tojáslikőr ízben  :).
:D he-he-he :D
Tojáslikőőőr????? akkor, nem attól lesz rosszul, hogy lejárt, hanem attól, hogy ebbe nincs alkohol ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hát igen az alkohol hiányzik ;D
nah de csitt ;)
amúgy tényleg nagyon finom, bár féltem töle kicsit ;D :-oD :-oD
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó