2024. Április 28. - 23:00:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pintér Gergő versenyfelkészülése  (Megtekintve 98692 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 04. - 08:19:16
Válasz #15
Nem elérhető

FirstLady


Nem terveztük be a magyar káp-ot(csak nemrég ültették a fejünkbe a bogarat hogy mi lenne ha...de nincs kizárva hogy betesszük ::))...A dunakanyar és a superbádi van kitűzve...Szívesen idulnék...De idén fő célkitűzés a tapasztalatszerzés és esetleg jó lenne becsússzanna valami meglepetés ami persze iszonyt inspirálna***)))
De 2009 től ígérem minden lehetőséget meg fogok ragadni és minden lépésemről tudni fogtok 8-)

Nem is tudom, hogy ki lehetett az... ::) 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Fenntartom, hogy nem lenne rossz ötlet ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 04. - 11:14:35
Válasz #16
Nem elérhető

L


Nem terveztük be a magyar káp-ot(csak nemrég ültették a fejünkbe a bogarat hogy mi lenne ha...de nincs kizárva hogy betesszük ::))...A dunakanyar és a superbádi van kitűzve...Szívesen idulnék...De idén fő célkitűzés a tapasztalatszerzés és esetleg jó lenne becsússzanna valami meglepetés ami persze iszonyt inspirálna***)))
De 2009 től ígérem minden lehetőséget meg fogok ragadni és minden lépésemről tudni fogtok 8-)

Nem is tudom, hogy ki lehetett az... ::) 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Fenntartom, hogy nem lenne rossz ötlet ;)

Maximálisan igazatok van, jó lehtőség lenne. Az az egyik probléma, hogy a kiválasztott versenyeken nincs szabadpóz, ezért nem raktunk össze kűrt, viszont a magyaron mindenképpen van szabadpóz. A második, hogy ez anyagi kérdés is és ilyen téren elég korlátozottak a lehetőségink egyelőre. Ha Gergő úgy kezdi a versenyválasztást, hogy IFBB versenynaptár...akkor valószínűleg csak a magyarra készülünk gőzerővel.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 04. - 11:16:13
Válasz #17
Nem elérhető

L


Nem terveztük be a magyar káp-ot(csak nemrég ültették a fejünkbe a bogarat hogy mi lenne ha...de nincs kizárva hogy betesszük ::))...A dunakanyar és a superbádi van kitűzve...Szívesen idulnék...De idén fő célkitűzés a tapasztalatszerzés és esetleg jó lenne becsússzanna valami meglepetés ami persze iszonyt inspirálna***)))
De 2009 től ígérem minden lehetőséget meg fogok ragadni és minden lépésemről tudni fogtok 8-)

Nem is tudom, hogy ki lehetett az... ::) 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Énsem ***))) ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 04. - 11:23:56
Válasz #18
Nem elérhető

FirstLady


Nem terveztük be a magyar káp-ot(csak nemrég ültették a fejünkbe a bogarat hogy mi lenne ha...de nincs kizárva hogy betesszük ::))...A dunakanyar és a superbádi van kitűzve...Szívesen idulnék...De idén fő célkitűzés a tapasztalatszerzés és esetleg jó lenne becsússzanna valami meglepetés ami persze iszonyt inspirálna***)))
De 2009 től ígérem minden lehetőséget meg fogok ragadni és minden lépésemről tudni fogtok 8-)

Nem is tudom, hogy ki lehetett az... ::) 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
Fenntartom, hogy nem lenne rossz ötlet ;)

Maximálisan igazatok van, jó lehtőség lenne. Az az egyik probléma, hogy a kiválasztott versenyeken nincs szabadpóz, ezért nem raktunk össze kűrt, viszont a magyaron mindenképpen van szabadpóz. A második, hogy ez anyagi kérdés is és ilyen téren elég korlátozottak a lehetőségink egyelőre.

Ha csak a szabadpóz a gáz, akkor még van asszem 4 hetetek ;)
A másik az sajnos nyomós érv... :(
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 04. - 20:04:12
Válasz #19

honved25

Vendég
Na üdv mindenkinek ezen a csodálatosan napon :P
Üdvözlöm a fővárosiakat,hisz ezen,és az elkövetkezendő közel egy éven át minden második 7végét itt töltök.Elkezdtem egy testépítő-edző tanfolyamot az egyetem mellet,és ez ide fog kötni ?:-/
Szóval megy a fejtágítás de szerencsére van gyakorlati óránk ami után tudok 1-et edzeni.(Gilda max II.és III.)
Ma a Récsei centerbe voltam és toltam egy szuperszettes lábazást. ***))
Most már nem figyeltem nagyon a súlyokra inkább megpróbáltam koncentrálni és hogy addig égessem a rendszert amíg nem füstöl... :-/-
Közérzetem rendben van,még élek,és bírom,de már egy nappal kevesebb... 8)
Legyetek jók...

Tisztán a maximumot 8-)

2008. Október 04. - 21:58:00
Válasz #20
Nem elérhető

csakisti


Még mindíg szívesen fogadjuk a nálunk tapasztaltabbak véleményét, észrevételeit...etc :-}

Alakult a srác a múlt hét óta is sztem!
Száradt, különösen a hátsó dupla bicepszben láttszik!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 04. - 22:17:18
Válasz #21
Nem elérhető

L


Még mindíg szívesen fogadjuk a nálunk tapasztaltabbak véleményét, észrevételeit...etc :-}

Alakult a srác a múlt hét óta is sztem!
Száradt, különösen a hátsó dupla bicepszben láttszik!


Pedig a kajával nem varriáltunk, ugyanaz megy amit szombaton beszéltünk. Viszont elkezdtünk szuperszettezni, meg bedobtunk pár intenzitásnövelő technikát, talán ennek tudható be a változás.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 05. - 08:41:53
Válasz #22
Nem elérhető

csakisti


Lehet, mindenesetre javult!

A legközelebbi fotózásnál ne használjunk olajat, mert azt vettem észre, hogy így, még nem túl barna bőrre kenve olyan hatást kelt, mintha nem lenne annyira kidolgozott.
Úgyhogy részemről a Dunakanyar előtt még mehet egy session!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 05. - 08:44:22
Válasz #23
Nem elérhető

csakisti


Na üdv mindenkinek ezen a csodálatosan napon :P
Üdvözlöm a fővárosiakat,hisz ezen,és az elkövetkezendő közel egy éven át minden második 7végét itt töltök.Elkezdtem egy testépítő-edző tanfolyamot az egyetem mellet,és ez ide fog kötni ?:-/
Szóval megy a fejtágítás de szerencsére van gyakorlati óránk ami után tudok 1-et edzeni.(Gilda max II.és III.)
Ma a Récsei centerbe voltam és toltam egy szuperszettes lábazást. ***))
Most már nem figyeltem nagyon a súlyokra inkább megpróbáltam koncentrálni és hogy addig égessem a rendszert amíg nem füstöl... :-/-
Közérzetem rendben van,még élek,és bírom,de már egy nappal kevesebb... 8)
Legyetek jók...

Tisztán a maximumot 8-)

A Glida max-ban van a gyakorlat?
A TFTI-re jársz?
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 05. - 11:05:17
Válasz #24
Nem elérhető

L


Lehet, mindenesetre javult!

A legközelebbi fotózásnál ne használjunk olajat, mert azt vettem észre, hogy így, még nem túl barna bőrre kenve olyan hatást kelt, mintha nem lenne annyira kidolgozott.
Úgyhogy részemről a Dunakanyar előtt még mehet egy session!

Részemről a jövő hétvége rendben!  ;-oo-;

Janival kell egyeztetni, meg a főnökkel...Gegrőnek gondolom nem lesz ellenvetése :)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 05. - 14:19:05
Válasz #25
Nem elérhető

csakisti


Nekem viszont nem jó a jövő hétvége, ugyanis Balmaz kupa!  ;D
Szal marad valamelyik hétköznap, akár délelőtt is jó.
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 05. - 14:42:04
Válasz #26
Nem elérhető

L


Na kérem!

Csák Isti elküldte az első pár képet a múlt heti fotózásról, ezúton is köszönet érte! ;-oo-;

Ha valakit érdekelnek a további képei:  www.csakisti.extra.hu  8-)

"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 05. - 14:43:43
Válasz #27
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 05. - 17:59:45
Válasz #28
Nem elérhető

csakisti


Na kérem!

Csák Isti elküldte az első pár képet a múlt heti fotózásról, ezúton is köszönet érte! ;-oo-;

Ha valakit érdekelnek a további képei:  www.csakisti.extra.hu  8-)



A helyszínen nem is vettem észre, csak itthon, a képek "előhívásakor" a Gergő mellén oldalsó bicepsz pózban végigfutó eret!  :-){
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 05. - 20:16:28
Válasz #29

honved25

Vendég
Naggyon köszi a képeket mester :-)!
Faszák lettek nagyon...Hálás vagyok a fáradozásodért :-){   De azért várom a többit  is8)
Nekem sem jó a 7vége mert megint megyek fel...Akk majd eggyeztetünk mikor lenne jó...
A fittnes akadémiára járok és a gilda II.ill III. ban vannak a gyakorlati órák...