2024. Április 29. - 01:22:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bibó Alpár: Kezdetben vala....  (Megtekintve 110702 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 08. - 22:30:24
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Bazze, én is ezt láttam meg elsőként  :-)!

Mindenki azt veszi észre először,ami neki nincs... 8-)
Hülye magyarok vagyunk-nem tudtad?

Magad nevében beszélj, én holnaptól roma származásúnak vallom magam. Minden sokkal jobb lesz  ;D

2008. Október 08. - 22:32:53
Válasz #16
Nem elérhető

hopika


Bazze, én is ezt láttam meg elsőként  :-)!

Mindenki azt veszi észre először,ami neki nincs... 8-)
Hülye magyarok vagyunk-nem tudtad?

Magad nevében beszélj, én holnaptól roma származásúnak vallom magam. Minden sokkal jobb lesz  ;D

Ne basszuk szét a topikját,de ha roma leszel-megkereslek... :-/- :-/- :-/-

 :-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 09. - 09:46:14
Válasz #17
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Köszönöm a bíztatást remélem a bírok is így látják.
Hát ahogy Steve is írta a combon lesz mit még alakítani, na meg a tömeg. Hátha arra is sikerül vmit kitalálni, legalábbis azon leszünkk. csakisti a tanum rá hogy azért ahhoz képest sokat fejlödött a láb részem mióta együtt edzünk, de kemények vagyunk és lesz ez még jobb is. Tegnap elött lábaztam utoljára 140be még egy 10et beletettünk.
Tegnap este elkezdtem a vízhajtást Dániel instrukciói alapján, sajnos nem pont úgy ahogy akartuk (mért nem lehet a Muscleteches Hydrozyde-ot külön is venni, vmi megoldást kell majd erre találni), de így sem lesz gond vele.
Dániel várunk ma este még egy verseny előtti pár jó tanácsra, meg lepózolok még egyet.
Kardió here i come  ***)) ***)) ***))

2008. Október 09. - 09:46:14
Válasz #18
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Még annyit hogy legközelebb próbálunk majd kevésbe Chubakkás képeket feltenni  ;D ;D ;D.

2008. Október 09. - 13:34:31
Válasz #19
Nem elérhető

csakisti


Köszönöm a bíztatást remélem a bírok is így látják.
Hát ahogy Steve is írta a combon lesz mit még alakítani, na meg a tömeg. Hátha arra is sikerül vmit kitalálni, legalábbis azon leszünkk. csakisti a tanum rá hogy azért ahhoz képest sokat fejlödött a láb részem mióta együtt edzünk, de kemények vagyunk és lesz ez még jobb is. Tegnap elött lábaztam utoljára 140be még egy 10et beletettünk.
Tegnap este elkezdtem a vízhajtást Dániel instrukciói alapján, sajnos nem pont úgy ahogy akartuk (mért nem lehet a Muscleteches Hydrozyde-ot külön is venni, vmi megoldást kell majd erre találni), de így sem lesz gond vele.
Dániel várunk ma este még egy verseny előtti pár jó tanácsra, meg lepózolok még egyet.
Kardió here i come  ***)) ***)) ***))

Valóban, a combja kb egy éve sokkal gyengébb volt (a feszítő is), a tömegelésnél ment heti két kemény guggolós edzés, és a feszítő szépen feljött.  Łł=
A hajlítón még van mit csiszolni, de hát így szép az élet, ha van cél!
Vádli, ehh az a fránya genetika...
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 09. - 13:34:31
Válasz #20
Nem elérhető

csakisti


Mehet szőrtelenül is a fotózás!
Akár ma este is!

De sztem nem az a lényeg, a forma láttszik így is  :o
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 09. - 17:41:29
Válasz #21
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mivel Alpit készítgetjük, ezért jó ötletnek találom a rovat nyitását és becsempészek ide képeket róla, utólagos engedelmével...Vagy utólagos felháborodásával  ;D ;D ;D

Azt hiszem már a rovatomban leírtam szinte mindent róla, s nem is tört meg a diéta alatt! Szóval tapsoljunk s ajándékként kapja ezt a kicsike kis rovatot! Ja és remélünk sok képet ezeken kívűl is!!! :-):-):: :-):-)::

Fő verseny elött 3 héttel!!!!
Köszönjük a fotókat!

Nagyon jó stuktúra!!!  @:-)

Elmaradva (sztem): kar, combhajlító, vádli. Már ha csak ezeken javít a jövőben akkor is egy igen komplett fizikuma lesz! Aztán még egy kis tömeg és...  (:-)


 8-)

Ezeken a testrészeken fáradozunk éppen, de azt hiszem első versenyes kis formához most nagyon jó lesz! Most indulok Pécsre és este ha odaérek lövünk pár fotót és elküldöm nektek! Szóval gogogogogo!!

2008. Október 09. - 18:06:36
Válasz #22
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Kezdünk eresedni már csak 750 ml víz a mai napra, de ha nem gondol arra az ember h többet nem ihat akk nem is szar  O0 O0 O0

2008. Október 09. - 19:51:11
Válasz #23

honved25

Vendég
CSő Alpi!
Remélem minél hamarabb megismerjük egymást...Én is várom már a a fotózást nagyon,zsír lesz!!! Łł=
Én még nagyobb kitartást kívánok neked  ****:))))))hisz te már a 7végén megmérettetésre kerülsz...
Jöv 7 en meg találkozunk és remélem ellátsz 1-2 jó tanáccsal...
Csak keményen...Mutasd meg nekik ;-oo-;

2008. Október 10. - 01:31:03
Válasz #24
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Na egy utolsó bejelentkezés verseny előtt. Most végeztem a pakolással   ?:-/. Megvan a kaja is köszönöm Dániel a husit. Ma keményen megy még a vízhajtás de beszereztem a sütiket a töltéshez remélem nem fogom utálni a vízhiány miatt.
Nem valószínű h versenyig még bejelentkezem, de ha net közelben leszek akk fellépek és írok pár sort az éppeni helyzetről. Előszőr Pest szombat reggel meg Balmazújváros.
Szíjjje csapjuk a mezőnyt   :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
 :-! :-! :-! :-! :-! :-!. Na jó éjt mindenkinek.

UI.: Készült ma este még pár kép a csini zöld póznacimban ugyh azokat Isti azt mondta hogy még ma reggel mielött elindulunk felnyomja ide a fórumra. Én is kíváncsi vagyok mert nem láttam őket, villámfotózás volt, de állítólag jobbak  :P :P :P. Jah és kevésbé Chubakkások  @-o @-o @-o.
Gergő ha ide benézel akk köszi a jó kívánságot és nyomd a vasakat még van egy pici.


2008. Október 10. - 06:08:10
Válasz #25
Nem elérhető

csakisti


Bakker, nem fogsz túl sokat aludni...  **:))))*
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 10. - 07:10:53
Válasz #26
Nem elérhető

csakisti


Sajnos még nem tudok képet feltölteni, de elküldöm Levinek, ő majd felrakja.
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 10. - 09:29:45
Válasz #27
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Éppen "végeselem módszer" című órán ülök és azt hiszem reagálok is gyorsan! Tegnap este egy kis sütés-főzés mellett megejtettük a fotózást! Alpi olyan mint egy maximalista Lenin! Már a szombati versenyre max formát akar hozni pedig a fő versenye az SB lesz! Nagy nehezen de sikerült lebeszélni erről, most a vízhajtás is, csak naturálon, muscleteches hydrazide-ot ajánlottam neki, de Pécsett nem kapott, így egy másik kereskedelmi forgalomban kapható terméket választotta. De még így is azt hiszem elég jó forma van születőben! Łł= Łł=
Holnap lesz élete első versenye, de sajna iskolai elfoglaltságom miatt nem tudok ott lenni! S én is úgy mint sokan mások csak otthonról, vagy az én esetemben a suliból tudok csak neki szorítani! Szóval mindenki egyszerre:  :-)! :-):-):: :-)! :-):-):: :-)! :-):-)::

2008. Október 10. - 23:49:46
Válasz #28
Nem elérhető

L


Na akkor jönnek Alpi 1 day out képei:
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 10. - 23:54:25
Válasz #29
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"