2024. Április 29. - 00:03:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: RolandFi versenyfelkészülése 2008  (Megtekintve 50618 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 11. - 16:06:47
Megtekintve 50618 alkalommal
Nem elérhető

RolandFi


Üdv. mindenkinek,úgy gondoltam én is csatlakoznék ide is,bár már biztos hallottatok rólam az edzés naplók rovatban illetve a Johnny segít rovatában.Pont két héttel vagyok az SB elött............................!!!!!!!!!!!

2008. Október 11. - 16:16:25
Válasz #1
Nem elérhető

RolandFi


Eddig a szokásos ch hintázás ment 3 nap 150gr-1 nap 300gr.Bár tegnap megemeltem 50gr-al a magas ch napon és igen csak kikerekedtem.1 hete elkezdtem leépíteni a fehérjeturmixokat,tegnapig még ment a napi kettő,reggel a kardió után és edzés után volt még.Mától már csak napi 1 adag van,vagy reggel a kardió után vagy edzés után fogom legurítani.Persze ezt a fehérjemennyiséget pótoltam húsival ;).Mától elhagytam a zabpelyhet is,ami a fehérjeturmixokhoz volt időzítve és lehet,hogy helyette kipróbálom a pufirizst,persze csak néhány szelettel és persze sómenteset.Mivel mától már a nátriumra is odafigyelünk,szépen lassan elhagyjuk ****:)))))).
Képeket egyenkőre csak az alább sorolt helyeken találtok,de azért fogok közölni az éppen aktuális formámról.Éppen most néztem meg magam a tükörben és igencsak elámultam magamon :-O!!!A tricepszem kezd keresztszálkásodni,a vállam már az..........és még hol van a víztelenítés!Igaz ma csak kb.80gr ch-on vagyok!
Üdv. mindenkinek majd jelentkezem,amint tudok!!!

2008. Október 11. - 16:19:21
Válasz #2
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nagy hiba ha már most leépíted a sót **:))))* **:))))*
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 11. - 17:04:51
Válasz #3
Nem elérhető

RolandFi


Nagy hiba ha már most leépíted a sót **:))))* **:))))*
Üdv. Mester!!!! :-){
Akkor mikor kezdejem majd el?????

2008. Október 11. - 17:10:27
Válasz #4
Nem elérhető

RolandFi


Nagy hiba ha már most leépíted a sót **:))))* **:))))*
A többivel egyetértesz?????

2008. Október 11. - 18:05:34
Válasz #5
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nagy hiba ha már most leépíted a sót **:))))* **:))))*
A többivel egyetértesz?????
egy szombati versenyhez a verseny előtti ch ürítés utolsó napjáig érdemes tartani a só,aztán a ch töltés kezdetekor elvenni,majd ezzel egyidőben odafigyelni a kálium,kálcium,magnézium,foszfor ásványi anyagokraTehát ha szerdán mondjuk elveszed a sót az ok.De ha már elvontad,akkor már nem feltétlenül kéne visszavinned mert elvizesedhetsz a következő napokra...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 11. - 18:09:36
Válasz #6
Nem elérhető

RolandFi


Nagy hiba ha már most leépíted a sót **:))))* **:))))*
A többivel egyetértesz?????
egy szombati versenyhez a verseny előtti ch ürítés utolsó napjáig érdemes tartani a só,aztán a ch töltés kezdetekor elvenni,majd ezzel egyidőben odafigyelni a kálium,kálcium,magnézium,foszfor ásványi anyagokraTehát ha szerdán mondjuk elveszed a sót az ok.De ha már elvontad,akkor már nem feltétlenül kéne visszavinned mert elvizesedhetsz a következő napokra...
Nem még nem vettem el,csak úgy hétfő környékére terveztem,de most már egy ideig akkor még marad.
Azt hogy érted,hogy odafigyelni a Mg,K,Ca,P ásványokra??Pótolni őket??
És a vízmegvonást milyen szisztéma szerint csináljam majd???

2008. Október 15. - 11:58:26
Válasz #7
Nem elérhető

RolandFi


Sziasztok!

Itt vagyok újra!Tegnap készítettem pár képet magamról,az éppen aktuális formámról.Éppen a töltőnapom élveztem 3 napos hangyafasznyi ch után.Reggel kipróbáltam egy érdekes és egyben fincsi kaját is,ami kissé csillapította az édesség iránti vágyamat is és a töltés kezdésének jót tett.Röviden:rizs,fehérjepor ráönt,mikróba be,főz,majd méz és kevés szőlőcukor hozzá. @:-)
Mától már újra a hangyafa.......nyi ch van!!! ????...Dehát ez kell!!!!!
Reggel már megvolt az aerob-50perc-most megyek gyakorlom a pózolást és délután váll,bicepsz,kis láb(kitörés szuperszettben Sissy-guggolással),has,aztán este megint egy kis aerob 40 percben.Nem fogok unatkozni ma sem.....
Szóval a képek:

2008. Október 15. - 12:08:39
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 15. - 12:31:00
Válasz #9
Nem elérhető

endre66


Hajrá-hajrá!
Jön a lábad is...
Szolit nem iktatsz be? :-}

2008. Október 15. - 13:03:40
Válasz #10
Nem elérhető

RolandFi


Hajrá-hajrá!
Jön a lábad is...
Szolit nem iktatsz be? :-}
Még nem tudom,lehet. :-}

2008. Október 15. - 13:07:16
Válasz #11
Nem elérhető

RolandFi


Hajrá-hajrá!
Jön a lábad is...
Szolit nem iktatsz be? :-}
Muszáj neki is jönnie,nagyon nyüstölöm.De lesz ez még jobb is,akárcsak a többi izomcsoport,még a hajrá hátravan-só elhagás,víztelenítés,töltés,stb,stb...... :-}

2008. Október 15. - 14:00:27
Válasz #12
Nem elérhető

csakisti


Sziasztok!

Itt vagyok újra!Tegnap készítettem pár képet magamról,az éppen aktuális formámról.Éppen a töltőnapom élveztem 3 napos hangyafasznyi ch után.Reggel kipróbáltam egy érdekes és egyben fincsi kaját is,ami kissé csillapította az édesség iránti vágyamat is és a töltés kezdésének jót tett.Röviden:rizs,fehérjepor ráönt,mikróba be,főz,majd méz és kevés szőlőcukor hozzá. @:-)
Mától már újra a hangyafa.......nyi ch van!!! ????...Dehát ez kell!!!!!
Reggel már megvolt az aerob-50perc-most megyek gyakorlom a pózolást és délután váll,bicepsz,kis láb(kitörés szuperszettben Sissy-guggolással),has,aztán este megint egy kis aerob 40 percben.Nem fogok unatkozni ma sem.....
Szóval a képek:


Alakul a forma!  Łł=
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 15. - 14:13:22
Válasz #13
Nem elérhető

RolandFi


Sziasztok!

Itt vagyok újra!Tegnap készítettem pár képet magamról,az éppen aktuális formámról.Éppen a töltőnapom élveztem 3 napos hangyafasznyi ch után.Reggel kipróbáltam egy érdekes és egyben fincsi kaját is,ami kissé csillapította az édesség iránti vágyamat is és a töltés kezdésének jót tett.Röviden:rizs,fehérjepor ráönt,mikróba be,főz,majd méz és kevés szőlőcukor hozzá. @:-)
Mától már újra a hangyafa.......nyi ch van!!! ????...Dehát ez kell!!!!!
Reggel már megvolt az aerob-50perc-most megyek gyakorlom a pózolást és délután váll,bicepsz,kis láb(kitörés szuperszettben Sissy-guggolással),has,aztán este megint egy kis aerob 40 percben.Nem fogok unatkozni ma sem.....
Szóval a képek:

Köszi! :-){
Alpi melyik kategóriában indul az SB-n? :-}

Alakul a forma!  Łł=

2008. Október 15. - 14:35:27
Válasz #14
Nem elérhető

csakisti


Ezt majd Ő megválaszolja, nem akarom lelőni a poént!
De nem abban, amiben Te
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu