2024. Április 28. - 23:52:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: RolandFi versenyfelkészülése 2008  (Megtekintve 50617 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 15. - 17:38:43
Válasz #15
Nem elérhető

csakisti


Sziasztok!

Itt vagyok újra!Tegnap készítettem pár képet magamról,az éppen aktuális formámról.Éppen a töltőnapom élveztem 3 napos hangyafasznyi ch után.Reggel kipróbáltam egy érdekes és egyben fincsi kaját is,ami kissé csillapította az édesség iránti vágyamat is és a töltés kezdésének jót tett.Röviden:rizs,fehérjepor ráönt,mikróba be,főz,majd méz és kevés szőlőcukor hozzá. @:-)
Mától már újra a hangyafa.......nyi ch van!!! ????...Dehát ez kell!!!!!
Reggel már megvolt az aerob-50perc-most megyek gyakorlom a pózolást és délután váll,bicepsz,kis láb(kitörés szuperszettben Sissy-guggolással),has,aztán este megint egy kis aerob 40 percben.Nem fogok unatkozni ma sem.....
Szóval a képek:


 :-< Most találtam Rólad egy 105,5 kg-os képet.

Hát a forma rengeteget javult  :-){
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 15. - 17:44:44
Válasz #16
Nem elérhető

RolandFi


Sziasztok!

Itt vagyok újra!Tegnap készítettem pár képet magamról,az éppen aktuális formámról.Éppen a töltőnapom élveztem 3 napos hangyafasznyi ch után.Reggel kipróbáltam egy érdekes és egyben fincsi kaját is,ami kissé csillapította az édesség iránti vágyamat is és a töltés kezdésének jót tett.Röviden:rizs,fehérjepor ráönt,mikróba be,főz,majd méz és kevés szőlőcukor hozzá. @:-)
Mától már újra a hangyafa.......nyi ch van!!! ????...Dehát ez kell!!!!!
Reggel már megvolt az aerob-50perc-most megyek gyakorlom a pózolást és délután váll,bicepsz,kis láb(kitörés szuperszettben Sissy-guggolással),has,aztán este megint egy kis aerob 40 percben.Nem fogok unatkozni ma sem.....
Szóval a képek:

Na ja,én is most láttam!!!! :-ONem is gondoltam,hogy ilyen malac külsőm volt!!!! @-oNa,arról a fazonról kezdtem a diétát,ami nem most volt,hanem május elején.............

 :-< Most találtam Rólad egy 105,5 kg-os képet.

Hát a forma rengeteget javult  :-){

2008. Október 15. - 17:46:27
Válasz #17
Nem elérhető

endre66


 8-) Valaki töltse fel a képet, ha nem titkos... 0o0o0

2008. Október 15. - 17:48:40
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Október 15. - 17:50:55
Válasz #19
Nem elérhető

RolandFi


8-) Valaki töltse fel a képet, ha nem titkos... 0o0o0
Az a bibi,hogy ott van a másik cég neve is,és hát.........................ugyebár........................

2008. Október 15. - 17:56:37
Válasz #20
Nem elérhető

RolandFi



2008. Október 15. - 17:59:07
Válasz #21
Nem elérhető

endre66



2008. Október 15. - 18:01:54
Válasz #22
Nem elérhető

endre66


Az vesse rád az első követ közülünk, aki soha nem szedett ...... cuccokat... :-}

 @-o

2008. Október 15. - 18:03:12
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 15. - 18:06:51
Válasz #24
Nem elérhető

Johnnyx


Hú Roland, a combod rengeteget javult a régi kép óta. Jól csinálod  ****:))))))
Egyetek zabot!

2008. Október 15. - 18:07:59
Válasz #25
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
8-}

Sztem mindenki szedett már ...... termékeket, s úgy a jó, ha mindenki maga jön rá arra, hogy mi a jó avagy sem. Sokan vagyunk itt is, és ott is. Így marad meg a versenyszellem, de egy biztos: Mindenki a legjobbra törekszik, s a legtöbbet próbálja meg kihozni magából, s ehhez nekem most az extremfitt segít és azt hiszem én megtaláltam mi a jó nekem!

2008. Október 15. - 21:08:08
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


8-}

Sztem mindenki szedett már ...... termékeket, s úgy a jó, ha mindenki maga jön rá arra, hogy mi a jó avagy sem. Sokan vagyunk itt is, és ott is. Így marad meg a versenyszellem, de egy biztos: Mindenki a legjobbra törekszik, s a legtöbbet próbálja meg kihozni magából, s ehhez nekem most az extremfitt segít és azt hiszem én megtaláltam mi a jó nekem!

Teljesen egyetértek  :-){

2008. Október 16. - 17:55:13
Válasz #27
Nem elérhető

RolandFi


Ahoj!!!

Ma megvolt a következő edzés,mell és hát,plusz egy kis láb(kitörés szuperszetben lábnyújtással).Elég pörgősre vettem az iramot,szuperszettek és triszettek voltak terítéken,persze azért 1-2 alapgyakorlatot is csináltam nagy súllyal,hogy valamennyire megtartsam az izmok tömörségét,erejét,tömegét.Brutál volt,mert ugyebár kb. 100gr ch-ot kajálok ma és reggel már lenyomtam 60 perc aerobot a szobabringán!!!! ***))Ja,és még este is lesz 50 percecske!!!! ˝=/
Üdv mindenkinek és élvezzétek a ch áldásos hatását!!!! ;D

2008. Október 18. - 20:24:48
Válasz #28
Nem elérhető

RolandFi


Üdv mindenkinek ki olvassa eme sorokat!
Ma végre kánaán volt!3 nap kb. 50-90gr ch után töltöttem egy kissé.Lecsuszott kb. 400gr ch,rizs,pufirizs,kevés méz és mégkevesebb szőlőcukor formájában.A reggeli volt a legfinomabb:a szokásos rizs,fehérjeturmix megfőzve együtt+hozzá méz és kevés szőlőcukor!! Łł=Késő délutántól pedig már csak a pufirizs maradt.Persze mindegyik étkezéshez volt fehérje is,pulykamell,hal vagy tojásfehérje formájában.
Délután kb. 1 órát gyakoroltam a pózolást,az alapfordulatokat és a kötelezőket,mintegy leellenőrizni a formámat és persze gyakorolni,ami nem árt,sőt.....
Alakult a forma,de nem voltam még annyira megelégedve,mint amire számítottam volna.Ebbéli aggodalmamat le is írtam a Johnnynak!!!! :-}
Majd néhány perce újra a tükör elé álltam,ledobtam a textilt és.......................... :-OVégre!!!!!!!Előjöttek a rostok és erecskék,feszültek és teltebbek voltak az izmaim,vékonyabb lett a bőröm!!!!És mindez úgy,hogy a folyadékot még vedelem és még a sót is csak szerdától fogom elhagyni!!Képek már nem hiszem,hogy lesznek a versenyig,de sose lehet tudni.
Üdv.

2008. Október 18. - 22:19:59
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


mutathatnál 1-2 kieresedett fotót, mint Johnny!
"Yeah buddy, light weight baby!"