2024. Május 14. - 09:54:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: RolandFi versenyfelkészülése 2008  (Megtekintve 50932 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 23. - 09:36:44
Válasz #45
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Töltéshez kipróbálhatnád a rizs+méz+Glutamin-SR kombót
A szőlőcukor helyett van a glutamin-SR.
Remélem nem adtam hülye ötletet....szerintem nem az.
Más véleményét is meghallgatnánk.
Ileneket Ti hol találtok ki ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 23. - 11:20:09
Válasz #46
Nem elérhető

RolandFi


Töltéshez kipróbálhatnád a rizs+méz+Glutamin-SR kombót
A szőlőcukor helyett van a glutamin-SR.
Remélem nem adtam hülye ötletet....szerintem nem az.
Más véleményét is meghallgatnánk.
Ileneket Ti hol találtok ki ????...
Én nem is vettem komolyan Johnny,a múltkor már rámszóltál a cukor miatt!!!!!Nem akartam a töltéshez használni mézet!!!!

2008. Október 23. - 11:21:59
Válasz #47
Nem elérhető

RolandFi


Töltéshez kipróbálhatnád a rizs+méz+Glutamin-SR kombót
A szőlőcukor helyett van a glutamin-SR.
Remélem nem adtam hülye ötletet....szerintem nem az.
Más véleményét is meghallgatnánk.
Ileneket Ti hol találtok ki ????...
Én nem is vettem komolyan Johnny,a múltkor már rámszóltál a cukor miatt!!!!!Nem akartam a töltéshez használni mézet!!!!
Amúgy mit szólsz a formához??

2008. Október 23. - 14:06:07
Válasz #48
Nem elérhető

Seth


Aztán lassan elindul az töltés, és szépen kikerekedik az... @:-)
Bizony,péntek reggeltől szándékozom elkezdeni a töltést!Még holnap lesz egy kb.50gr ch-os nap,hallal meg kis brokkolival és kb 6-7 liter ásványvízzel!Ma "csak" 10-11liter gurult le..........
Tényleg Seth,te mivel töltöttél tavaly és mennyi volt a folyadékmennyiség az utolsó napokban?

Asszem ezt rossz embertől kérdezed  ***))) pont az vagyok az aki bámulatosan képes lerontani a formáját egy hét alatt  ;D ;D a végén embertelen mennyiségekkel töltöttem és nem történt semmi de csak rizs és krumpli, a verseny napjáig semmi cukor... a vízről annyit hogy csütörtökön lejjebb vettem, és emiatt nem töltött a szénhidrát így visszaemeltem egy kicsit péntekre, nem emlékszem, meg kéne néznem a feljegyzéseket de lement pénteken egy 3-3,5 liter biztosan szóval nálam kell a víz, nem lehet benullázni, mert nagyon szénhidráttal töltök be. De hogy mondjak egy számot vasárnap kb. 79,5 kiló voltam csütörtökön meg 74,5 mivel hétfő kedd szerda ürítés volt, szénhidrátmentesen és túl jól sikerült... szóval hiba hiba hátán... a lényeg az utolsó pillanatokba ne hallgass senkire akinek világmegváltó ötletei vannak nézd a tested, legyél higgadt, és hozd elő elmédből Johnny tanácsait  ;)

2008. Október 23. - 16:50:08
Válasz #49
Nem elérhető

RolandFi


Aztán lassan elindul az töltés, és szépen kikerekedik az... @:-)
Bizony,péntek reggeltől szándékozom elkezdeni a töltést!Még holnap lesz egy kb.50gr ch-os nap,hallal meg kis brokkolival és kb 6-7 liter ásványvízzel!Ma "csak" 10-11liter gurult le..........
Tényleg Seth,te mivel töltöttél tavaly és mennyi volt a folyadékmennyiség az utolsó napokban?

Asszem ezt rossz embertől kérdezed  ***))) pont az vagyok az aki bámulatosan képes lerontani a formáját egy hét alatt  ;D ;D a végén embertelen mennyiségekkel töltöttem és nem történt semmi de csak rizs és krumpli, a verseny napjáig semmi cukor... a vízről annyit hogy csütörtökön lejjebb vettem, és emiatt nem töltött a szénhidrát így visszaemeltem egy kicsit péntekre, nem emlékszem, meg kéne néznem a feljegyzéseket de lement pénteken egy 3-3,5 liter biztosan szóval nálam kell a víz, nem lehet benullázni, mert nagyon szénhidráttal töltök be. De hogy mondjak egy számot vasárnap kb. 79,5 kiló voltam csütörtökön meg 74,5 mivel hétfő kedd szerda ürítés volt, szénhidrátmentesen és túl jól sikerült... szóval hiba hiba hátán... a lényeg az utolsó pillanatokba ne hallgass senkire akinek világmegváltó ötletei vannak nézd a tested, legyél higgadt, és hozd elő elmédből Johnny tanácsait  ;)
Köszi a tanácsot,én is a vízzel vagyok mindig hadilábon!!!

2008. Október 25. - 18:19:45
Válasz #50
Nem elérhető

RolandFi


Üdv. mindenkinek!!!
Véget ért a mai nappal 6 hónap kemény és áldozatos munka!Megvolt a régen várt megmérettetés az SB-n!!Basz.......ok !+"%,ez az Athletik kategória is már kezd kicsit eldurvulni izomban,felkészültségben,szóval nagyon durva volt ez a kategória!!!!!!!Reggel 78,8 kg-al mérlegeltem,mindez 178cm-hez.Elég jól mentek az előző napok megpróbáltatásai,jól viseltem a vízmegvonást,tömtem két óránként a rizs-húst és szombat reggeltől semmi víz!!Persze éjjel nem sokat aludtam!! {-)
Mérlegelés után pihi és Johnny tanácsait betartva vártam a kategóriám kezdését.És ezúton köszönöm is neki azt a sok segítséget amit itt ezeken az oldalakon nyújtott nekem!!!Tényleg köszönöm,ha olvasod,Johnny!!!!!!! :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){
Szóval megvolt a bemelegítés,hevesen dobogott a szív és írány a színpad!!!Na pufff,összesen csak egyszer hívtak ki alapfordulatoknál,kötelezőnél egyszer se!!Sajnos!!!!Kemény menet volt,nagyon jól felkészült,szálkás,száraz,erezett és athletik kategóriához képest elég nagy izomtömeggel rendelkező emberkék voltak még mellettem!!!!!!!!!!!!Megint egy szintel feljebb került a léc ebben a kategóriában(is)!!!!!Ja,és az eredmény:9 emberből 7.helyezést értem el!!!!!!!!!!!!
Pedig eddigi legjobb formámat sikerült hoznom,amit eddig sikerült az előző felkészüléseimhez képest!!Csak az izomtömeg!!!Azon kell nagyon sokat fejlődnöm,főleg felsőtestben,a lábaim nagyon tetszettek,és a hátam is!!!!Szóval ez lett a vége,reménykedtem benne,hogy talán benne lehetek az első 6-ban,de csak 7.lettem!!! :-[Na,majd legközelebb,most egy kis pihi,még nem tudom mennyi,de ki szeretném magam pihenni és átgondolni a további menetet,hogy hogyan tovább!!
Addig egy pár kép frissiben:

2008. Október 25. - 18:20:55
Válasz #51
Nem elérhető

RolandFi



2008. Október 25. - 18:22:17
Válasz #52
Nem elérhető

RolandFi



2008. Október 25. - 18:48:29
Válasz #53
Nem elérhető

bandus


Gratulálok  :-){

Jó formában voltál, nem rajtad múlt, szerintem ez igen szép eredmény. Pihend ki magad, aztán nekivágni újult erővel, jövőre pedig ott leszel a dobogón (:-)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Október 25. - 21:53:14
Válasz #54
Nem elérhető

fastor


Én ottvoltam, megerösítem, jó volt a forma, de elképesztöen durva volt a mezöny az tutti :-O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 25. - 22:02:26
Válasz #55
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 25. - 22:24:30
Válasz #56
Nem elérhető

fastor



bocsi, az utsó két kép, már más ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Október 26. - 11:42:02
Válasz #57
Nem elérhető

RolandFi


Gratulálok  :-){

Jó formában voltál, nem rajtad múlt, szerintem ez igen szép eredmény. Pihend ki magad, aztán nekivágni újult erővel, jövőre pedig ott leszel a dobogón (:-)
Köszönöm szépen,azon leszek!!

2008. Október 26. - 11:43:26
Válasz #58
Nem elérhető

RolandFi


Én ottvoltam, megerösítem, jó volt a forma, de elképesztöen durva volt a mezöny az tutti :-O

Köszi a bíztatást,amit ott a versenyen kaptam,és köszi a képeket!!!!! ****:))))))

2008. Október 26. - 11:52:07
Válasz #59
Nem elérhető

csakisti


-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu