2024. Április 29. - 07:04:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drávavölgyi Tamás: Újabb gyakori nevű versenyző felkészülése 2009-re  (Megtekintve 32215 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 11. - 17:25:49
Megtekintve 32215 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Január 11. - 17:28:10
Válasz #1
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Szeva Tomikám üdvözlégy a fórumon. Tessék hasznossá tenni magad és írogass pár sort magadról, hogy megtudja a szép nép hogy ki is vagyol valójában.

2009. Január 11. - 17:30:26
Válasz #2
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Január 11. - 17:31:09
Válasz #3

nyunyuka2

Vendég

2009. Január 11. - 17:32:15
Válasz #4
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 11. - 17:33:49
Válasz #5
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Január 11. - 17:34:25
Válasz #6
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 11. - 18:41:38
Válasz #7
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Január 11. - 18:44:08
Válasz #8
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 11. - 19:40:59
Válasz #9
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Üdvözlet mindenkinek a fórumon, Drávavölgyi Tamás vagyok Pécsről, 20éves. a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi karán tanulok egészségfejlesztőként, és általatok ismert Bibó Alpár évfolyamtársaként :)! Még új vagyok a fórumon, ugyhogy előre is elnézést kérek a kisebb szerencsétlenkedésekért ;D! Mindig is fontos szerepet töltött be az életemben a sport, az általános iskolás éveimben versenyszinten úszással foglalkoztam, majd késöbb atlétizálással. Részben ennek is köszönhetem szerintem a testalkati alapjaimat amelyek testépítésben kifejezetten előnyösek. Ötödik éve éve foglalkozom testépítéssel és úgyérzem ebben a sportban tudok igazán kiteljesedni, ez egy amolyan első alkalomtól szerelem volt nálam ;D, ebben persze közrejátszottak a régi nagyok, a mindenki által kedvelt Arnold, Ronnie és persze a mostani magyar mezőnyben például különös helyet foglal el szívemben Molnár Péter akit isteni genetikával áldottak meg. Mindig próbáltam nagy hangsúlyt fektetni az egészséges életmódra és táplálkozásra. Elérkezettnek érzem az időt, hogy átessek egy komolyabb felkészülésen. Hogy mit is szertnék elérni? Nos, szertnék naturálban felkészülni az őszi szezonra, és ehhez viszonyítva reálisan egy jó formában színpadra állni! A versenyek még nem körvonalazódtak pontosan sejtések vannak, de ígérem időben jelezni fogom nektek! Nagyon örülnék, ha minden évben egy picivel többet tudnék elérni, számomra ez hatalmas sikerélmény lenne! Sajnos még nincs meg az a tömeg ami optimális lenne a magasságomhoz képest(174cm) és vannak lemaradt testrészek természetesen de ezeket keményen edzük, szerintem ez visz bennünket mindig előre! jelenleg a testsúlyom 80kg körül mozog és nagy tömegezésbe kezdtem! Néhány hete Alpi barátunkal együtt edzünk, és azóta az edzések színvonala rengeteget változott köszönhetően neki, remélem még sokáig fogjuk együtt tolni a vasat, ami tényleg nagy élmény, jó érzés olyan személyel edzeni akire fel tudsz nézni és versenyzői múltal rendelkezik, ugyhogy ezúttal is köszönöm neked Alpi ;)!! Mint tudjuk ő a team Danybilding tagja, és ő általa sikerült megismernem Varga Dánielt, aki felajánlotta segítségét számomra a  napokban a felkészülésemben ami hatalmas megtiszteltetés számomra! Dániel mint tudjuk régóta benne van ebben a sportban és nagy tapasztalattal rendelkezik, ami hatalmas érték, én teljes mértékben átadom magam ilyen szempontból neki! Olyan információkkal tudja ellátni esetlegesen szerény személyemet amit azthiszem nem is lehet egy köszönömmel elintézni, itt sokkal többről van szó!! Előre is szerteném maximális tiszteletem és köszönetem kifejezni neked Dániel, és természetesen neked is Alpi!! Akármilyen eredménnyel is fogom végezni az évet abban, nagyon sokat köszenhetek majd mindkettőjüknek, a Danybuildingnek! Az az egy biztos, hogy kihozom magamból a maximumot mindentéren! Remélem hamarosan tudok néhány képpel is szolgálni nektek, hogy tisztába legyetek a formával meg persze velem is ;D! Ezentúl itt leszek a fórumon, igyekszem minél többet, ugyhogy aki szertne kérdezzen bátran, én is fogok tőletek 8)! Örülök, hogy itt lehetek közöttetek és tudok ezentúl kommunikálni a fórum tagjaival! Nos talán nagyvonalakban először ennyit tudok mondani, mindenkinek kívánok további szép estét, hamarosan jelntkezem! Sziasztok!
 =/+' =/+' =/+' =/+'
KEEP IT REAL
[/size][/color]
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Január 11. - 21:10:19
Válasz #10
Nem elérhető

FirstLady


 #:-)

Szép kis bemutatkozó lett, remélem, gyakrabban írsz majd, mint Alpi  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 11. - 21:12:34
Válasz #11

nyunyuka2

Vendég

2009. Január 11. - 21:44:45
Válasz #12
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


#:-)

Szép kis bemutatkozó lett, remélem, gyakrabban írsz majd, mint Alpi  8-)

Ezt most mért mondod??? A fórumomban szinte csak én írok, nem baj hamarosan találkozunk  ;) ;) ;).

2009. Január 11. - 21:49:13
Válasz #13
Nem elérhető

FirstLady


#:-)

Szép kis bemutatkozó lett, remélem, gyakrabban írsz majd, mint Alpi  8-)

Ezt most mért mondod??? A fórumomban szinte csak én írok, nem baj hamarosan találkozunk  ;) ;) ;).
okéj ****:))))))  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 11. - 22:53:13
Válasz #14
Nem elérhető

L


Üdvözlet mindenkinek a fórumon, Drávavölgyi Tamás vagyok Pécsről, 20éves. a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi karán tanulok

Az ETK-sok ellepték a fórumot! ;D ;D ;D ;D

Sok sikert, jó csapatban vagy! ;)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"