2024. Április 28. - 21:13:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drávavölgyi Tamás: Újabb gyakori nevű versenyző felkészülése 2009-re  (Megtekintve 32208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 11. - 23:51:15
Válasz #15
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Nyunyuka2, L, fastor!

Köszönömszépen előre is, ahogy írtam is, mindent meg fogok tenni az érdekében, hogy minél jobb eredményt érjek el ;)
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Január 13. - 16:15:49
Válasz #16

honved25

Vendég
Én is csatlakoznék mindenkihez...Üdvözöllek szintén! 8-)
Sok kitartást és erőt kívánok az idei évhez...Naturál kolléga ;D

2009. Január 13. - 16:34:31
Válasz #17

Grizzly79

Vendég
 #:-)
Jó volt a bemutatkozásod!
Sok sikert a felkészülésedhez!!!  ****:))))))

2009. Január 13. - 17:05:36
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Sok sikert kívánok, legyen képek minél előbb  @:-) (Vizuális típus vagyok na  8-) )

2009. Január 13. - 19:29:23
Válasz #19
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Köszönömszépen a bíztatásokat, azthiszem ezek motíválják igazán az embert ;)!! Honved25, hát igen ;D, amúgy látásból emlékszem rád még a kezdetek kezdetén én is tomban edzettem ;) ;)! Képeket igyekszem, remélem hamarosan... 8)
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Január 16. - 00:09:21
Válasz #20
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mi van mááááááááá???????????????????? Írgyáááááámánnnnnnn! :-/- :-/- :-/- :-/-

2009. Január 16. - 23:35:54
Válasz #21
Nem elérhető

csakisti


Üdv Tomi!

Amennyiben vasárnap nyomunk hárman egy közös edzést, utána egy rövid fotózás is belefér, ha gondolod  8-)
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Január 16. - 23:44:21
Válasz #22
Nem elérhető

L


Köszönömszépen a bíztatásokat, azthiszem ezek motíválják igazán az embert ;)!! Honved25, hát igen ;D, amúgy látásból emlékszem rád még a kezdetek kezdetén én is tomban edzettem ;) ;)! Képeket igyekszem, remélem hamarosan... 8)

Tom Gymben edzettél Te is? Összefutnak a szálak... ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Január 17. - 15:08:46
Válasz #23
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Légyszives! Fejtsd ki ezt a "14 éves alkoholista" problémát!

2009. Január 17. - 19:10:30
Válasz #24
Nem elérhető

IllésNorbi


Örülök, hogy naturálként fogsz készülni. Sok sikert kívánok. A kitartás a lényeg! Lehet, hogy össze is futunk Pécsett néha.
Minden jót.

2009. Január 19. - 16:34:54
Válasz #25
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
DONTEZ! Hol a genyóban van a heti beszámolód???? ***))))

2009. Január 19. - 20:14:33
Válasz #26
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Szoliztatja a pináját, ahelyett hogy a gép előtt ülne és írna pár sort.

2009. Január 20. - 00:23:04
Válasz #27
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Üdv mindenkinek, itt vagyok újra ismét ;D!!

Múlthét szerda óta sajnos nemigazán tudtam gépközelbe jönni, a fránya egyetem televágott vizsgákkal, aztán Dániel nálam lakott két napot ő meg nem hagyott ;D ;) ;)! De a viccet félretéve, hogy mi is történt velünk ebben a pár napban elmesélném! Szóval, a múlthéten szerdán és csütörtökön nálam aludt Dániel és elég pörgősek voltak napok, ahogy Alpi is írta. Szerdán este ért be pécsre, lementem elé, de persze az ónos eső miatt volt egy kis kardió is az estében fel a hegynek, mert ugye a buszok minek is járnának, de sebaj :). Szülők végre találkoztak a tőlem sokat emlegetett edzőmről, de természetesen az első benyomás nagyon jó volt azt mondták ;) Mindhárman tele voltunk sajnos vizsgákkal, de hála istennek már fogyóban vannak. Csütörtökön késődélután egy elmaradhatatlan közös edzés volt F3-ban. Másnap természetesen szintúgy vizsgákkal kezdtünk, de már az tartotta bennem a lelket, hogy megyünk a nagy pestre délután ;D! Dániel bebizonyította hogy, a konyhában is otthon van ő főzött a kiscsaládra :), majd fél 4kor már a vonaton csücsültünk csapatostul! Mialatt nálam volt sokmindenről tudtunk beszélni aminek nagyon örülök! Estére nagy nehezen sikerült feljutnunk Alpiékhoz, rendesen kitikkadtunk ugyhogy egy nagy kajálás aztán feküdtünk is le aludni egy kis beszélgetés után! Szombaton pedig jött a világvége, a JOZSÓÓ ;-oo-;!!!! Sikerült vásárolnunk ezt azt Dániel nem megszólni örülnél ha ilyen melegítőd lenne ;D ;D!!sajnos a rohanásban néhány apróság elkerülte a figyelmem ;D! (Ja amuyg nemértem mire gondolsz a 14 éves alkoholistával kapcsolatban?? nemvágom ;D)A vásárolgatás után megérkeztünk Dánielhez, majd jött az az ominózus ebéd amit Alpink olyan részeltesen leírt, gyakorlatilag nemigen létezik szerintem olyan étel amit ott nem ettünk, egyszerűen szuper volt, főleg nekünk akik ugyebár szeretik a hasukat! Nagyon jó hangulatban telt az ebéd, sikerült felköszöntenünk normális keretek között Dánielt. Persze komoly dolgkoról is esett szó, de azért belefért némi ökörködés is ;-oo-;  .Délutáni kisebb pihegés és puffogás után eljutottunk Extremfitbe ahol szintúgy vásároltunk néhány elmaradhatatlan tápkieget. 6 óra környékén került sor egy újabb közös edzésre, jó volt látni Dániel hátedzését néhányszor alaposan kirázott a hideg ;) mi pedig Alpival vállaztunk meg vádliztunk egy jót, kínoz folyamatosan de ez igy van rendjén szükségem van rá! Ezután már kisebb kitérővel siettünk haza pihenni, hogy elérjük a reggeli pécsi vonatot. Azt gondolom nagyon jó hangulatban és hasznosan telt el ez a 4 nap, én legalábbis nagyon jól éreztem magam, sokmindent meg tudtunk beszélni. Alpi utólag is köszönömszépen a vendéglátást ;)!Más, tömegnövelésemben egyelőre úgyérzem jól haladok, folyamatosan kapom az instrukciókat, szépen lassan de gyarapodok jelenleg 82kg körül mozgok és ugy látom nemigen zsírosodtam. A hétvégén Istivel csinálunk pár képet ugy beszéltük meg és természetesen csatolom is ahogy megígértem ;)!
Hamarosan jelentkezem újra, mostmár ugynézki szerencsére gyakrabban! További szép estét kívánok mindenkinek! Sziasztok!!!
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Január 20. - 07:48:21
Válasz #28
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
"Délutáni kisebb pihegés és puffogás után eljutottunk Extremfitbe ahol szintúgy vásároltunk néhány elmaradhatatlan tápkieget."

Ez alatt nem tudom mit értesz?  :-/] :-/] :-/] :-/] :-/]



 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ja tudok egy jó fiatal alkoholisták non-profit szervezetét ajánlani ha kell!

 ;D

2009. Január 20. - 08:03:14
Válasz #29
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member