2024. Április 29. - 01:19:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drávavölgyi Tamás: Újabb gyakori nevű versenyző felkészülése 2009-re  (Megtekintve 32209 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 23. - 23:00:49
Válasz #75
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Ejj most láttam csak, hogy a múltkori írásom nem került be ugyhogy pótlom! Alpi és Dániel ti csak ne érleljetek semmit sem ;D!!! A tömegezésem úgyérzem jól halad, szépen biztosan. Jelenleg alulról súrolom a 85kg-ot úgy, hogy eddig nem igazán zsírosodtam aminek nagyon örülök! Dániel a múltkor mondta, hogy most kell szerezzek még minőséget. Emiatt az edzéseink ahogy már írtuk is Alpival gyökeresen megváltoztak, a pihenőidők gyakorlatilag eltüntek, csupán annyi amíg végzi a másik az adott gyakorlatot, sokkal sokkal pörgősebbek az edzések. Van, hogy ez néha sajnos a súly rovására megy, de sokkal inetzívebben meg tudjuk dolgozni az adott izmot és mostanság brutális izomlázaink vannak mindkettőnknek;)! Sajnos a héten sulim van reggel 8 tól van amikor este 7ig, ugyhogy nemrég értem haza a mai válledzésünk után, szintén nagyon kikészítettük egymást, szerintem nem kell altatni egyikünket sem igaz Alpikám? Vissza van még egy kajám, ugyhogy megyek burkolni meg alukálni, jó éjt mindenkinek!!/7% {-)
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Március 01. - 18:51:05
Válasz #76
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Néhány nap betegeskedés után holnap végre már tudok edzeni, rám is fér mert már nembírok magammal @-o , Alpííí kééészülj  =/+'!!!
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Március 06. - 20:46:07
Válasz #77
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Na Tomikám hnap délután 6kor kezdődik az Arnold Classic férfi elődöntők. Remélem megnézted hogy tudjuk-e nézni mert akk elmennék hozzátok megnézni.

2009. Március 08. - 19:28:29
Válasz #78
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Na Tomikám hnap délután 6kor kezdődik az Arnold Classic férfi elődöntők. Remélem megnézted hogy tudjuk-e nézni mert akk elmennék hozzátok megnézni.

Sajna nem működött nálam sem :( :(
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Március 16. - 22:39:18
Válasz #79
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Halijó!

Szépen haladgatunk Alpival előre, épp most értem haza egy iszonyat jó mell-bicepsz edzésről nagyon pörgősre vettük a figurát, jövöget az erőm is lassacskán 140-ben 6 ot belenyomtam fekve, ami bár nem nagy szám de nálam nagy előrelépés és örülök neki nagyon :)! Aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli... ;D! Elértem a végre a 85 kg-ot, ezt is megéltük ;), de lesz ez még több is rajta vagyok az ügyön ezerrel! Hamarosan néhány képet is mellékelünk! Addig további j munkát mindenkinek
=/+' =/+' =/+'
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/