2024. Április 29. - 03:12:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Simon Tamás "Junior" 2009-es felkészülése az IFBB Jr. VB-re  (Megtekintve 28230 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 29. - 22:37:34
Megtekintve 28230 alkalommal
Nem elérhető

Junior


Sziasztok!

Azt a megtisztelő lehetőséget kaptam, hogy itt a fórumon mutathassam be a felkészülésemet a Jr. VB-re!
Szeretnék egy kicsit az idáig vezető útról beszélni és veletek megosztani a felkészülésem alakulását!

Simon Tamás vagyok 1988ban születtem. Sportóló családba születtem, ezáltal nem volt nehéz a sporthoz közel kerülnöm
Van egy 16 éves öcsém ,aki szintén sportoló, de ő a tenisz felé építgeti a jövőjét!
Szüleim akiket nagyon szeretek az élet minden területén mellettem állnak és segítenek!
Saját édesapám egyben az edzőm is aki a testépítés egyik ikonja Simon István, aki többszörös magyar és nemzeti bajnok, számtalan bajnokok és világbajnokok edzője és 1991 óta egy folyamatosan fejlődő edzőterem tulajdonosa ! Édesanyám ugyancsak kiemelkedő szerepet kap a sportban ,mert a legjobb "body-s" kaják elkészítésére tanított meg!  :) Barátnőm szintén magyarbajnok fitnessmodell versenyző!

Én már születésemtől egy testépítő apa szárnyai alatt nevelkedtem és majdnem minden edzését láttam és majdnem minden póz kürjének gyakorlásán ott voltam! Majdnem, hogy az anyatejjel párhouzamosan már néha kaptam egy két korty sportrobit a fater turmixából! ;D
Általános iskolás koromban nagyon sok sportot kipróbáltam: box, karate,judo, úszás de 6-7. osztályos koromban elkezdtem edzeni a saját termünkbe, ha már ott volt, de csak ilyen fitness jelleggel, szigorúan megvolt szabva, hogy se gugolás se nyakbólnyomás se fekvenyomás mivel a csontozatra vigyázni kell ilyen fiatalon ha egyszer szélesvállú bajnok akarok lenni! ;) ****:)))))) Mindig is mondtam hogy "olyan akarok lenni mint apa" ,de ez konkrétan csak 16 évesen tudatosult bennem! Én versenyző akartam lennni és mindent megtenni ,hogy a legjobbak közé kerülhessek és a korosztály szerinti versenyeket úgy teljesítsem hogy mindenhol eljutni az élvonalba! Belevágtam! Suli edzés evés alvás, semmi buli, semmi kimaradás, csak az edzés és ami kell hozzá! Mindenem e körül forog!
Úgy voltam vele hogy ezt ki csinálja ha én nem???? Itt a terem itt az edző aki a nap 24 órájában szakmailag is mellettem van tehát mire várok????!!!

Az elején amikor belevágtam akkor mindig csak arról álmodtam hogy egyszer Magyar bajnok legyek, amikor megvolt akkor ki akartam jutni a VBre, amikor kijutottam és 2. lettem, akkor arról hogy megnyerhessem és ez így ment tovább! Most 20 éves fejjel és 4 év versenyző múltal és klasszikus body VB címmel a hátam mögött, már konkrét célom a profi világ ami persze még messze van, meg van még hova fejlődni és előbb szeretnék a Jr. testépítő kategóriába is beérni és onnan egyenes út vezet a felnőttek közé amatőr szinten! De kitudja hogy milyen iramot diktál a jövő!

Motivációban sosem volt hiány, de a profi világ valahogy mindig is nagyon elérhetetlen álomnak tünt, de amikor már nagyon sokat álmodoztam róla és motivációt merítettem belőle az edzéseimhez, hogy egyszer majd talán sikerülhet,  akkor jött STEVE NAMAT!!!!!!!
Szerintem egy egyedül álló személyiség és kökemény elhatározást magába foglaló személyiség,  ami odáig juttatta hogy 20as évei elején a profi világ berobbanó üstököse lett!!! BAZZEG!! :o
Persze volt már nagyszerű teljesítmény kis hazánkból Pl: Kiss Jenő 2x abszolút világbajnok és Mr.O ra meghívott személy ,aki mai napig hatalmas példakép vagy akár Lantos Jhonny, aki maga az elegancia és arányosság a színpadon, amivel mindenkit magamögé utasított az EB-n!
De a profi világ felé nyújtó fő motivációt megmondom őszintén, hogy STEVE nyújtotta, amikor még nem ismertem akkor is lenyűgözött a fizikuma és annak fejlődése, 100x elolvastam a fellelhető riportjait és nézegettem képeit, és valahogy mindig éreztem hogy az az elhatározás ami majdnem minden testépítőnél megvan az nálla teljesen más, sokkal erősebb és BUMMM meg is csinálta! Na ez adot egy nagy lökést! Nem biztos hogy nekem is menni fog, de legalább tudom hogy innen Magyarországról sem lehetlen és ez már bőven elég hogy küzdjek! Na ennyit a messzebbi tervekről!

Eddigi eredményeim: 2005
                            Tisza kupa 1. hely
                            Jr MB 1hely
                            IFBB Jr. VB Classic body 2. hely

                            2006
                            Tisza kupa 1.hely
                            Jr.MB 1.hely
                            IFBB Jr. VB Classic body 1.hely /Sicilia, Italy/

                            2007
                            Tisza kupa 1.hely
                             Jr. MB 1. hely
                            IFBB Jr VB Classic Body 3. hely /Bp/ 
                           

Na most hogy kicsit mesélhettem magamról és a gondolataimról akkor nézzünk előre!

2008 as év a pihenés éve volt és a 2009 es szezonra való alapozás éve , tehát úgy éreztem, hogy ahoz, hogy elérjem a célom 2009re, kell a 2 év!
Jelenleg egy év alapozás után 2009 január végén vagyunk ami arra volt elég hogy 84 kg-nál tartok és még kb 100ig kell feltömegelni hogy kb 90kg os versenysúlyt hozni tudjak!

Azt hogy ezt milyen tervekkel csináljuk végig azt itt folyamatosan lefogom írni és képpekkel mutatom az utam a csúcs felé!  :-/--

Képek 1. Simon István az edzőm
         2. edzőm és egyben édesapám
         3. na ki az aki nállam korábban már a párosbicepsz pózt gyakorolta??!
Egyenlőre ennyi, mondjuk biztos hogy van amit ki hagytam, de hirtelen csak ezt tudtam leírni!  ::)

2009. Január 29. - 23:04:20
Válasz #1
Nem elérhető

Junior


Gratulálok az eddigi eredményeidhez, és sok sikert kívánok a jövőbeli céljaid eléréséhez  :-){ :-){ :-){ :-){
Azért nem semmi lehet így élni, hogy az edződ az édesapád  ::) ::)  ;-oo-;

Köszönöm nagyon rendes vagy!
Nem is tudnám másképp elképzelni, szerintem az is nagyon fontos, hogy jól kezeljük ezt a kapcsolatot tehát külön tudjuk választani az apa és fia, és edző és tanítványa szerepet! :)

2009. Január 29. - 23:10:32
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mi is elismerjük Junior teljesítményét, ezért is kerestük meg 2007 decemberében, hogy szerepeljen műsorunkban.
Aki még nem látta a vele készített interjút, most megteheti Gyurma 2007, Junior Riport.



 :-)!

2009. Január 29. - 23:17:28
Válasz #3
Nem elérhető

Junior


Mi is elismerjük Junior teljesítményét, ezért is kerestük meg 2007 decemberében, hogy szerepeljen műsorunkban.
Aki még nem látta a vele készített interjút, most megteheti Gyurma 2007, Junior Riport.



 :-)!

Nagyon megtisztelő volt egy ilyen profi csapattal dolgozni!! Életem egyik legnagyobb élménye volt! A továbbiakban is nagyon szívesen teszek eleget a ti felkéréseiteknek! És remélem hogy hozhatom majd a gyurmához illő színvonalat!  ::) :)

2009. Január 30. - 07:51:44
Válasz #4
Nem elérhető

FirstLady


Szia Junior!
Örülök, hogy elhezdted a naplót! @:-)
Drukkolok, hogy elérd a céljaid! :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 30. - 07:57:44
Válasz #5
Nem elérhető

endre66



Simon Tamás vagyok 1988ban születtem.
Bazzzz....... 8-)    

Barátnőm szintén magyarbajnok fitnessmodell versenyző!
Képet...! :-}

Jelenleg egy év alapozás után 2009 január végén vagyunk ami arra volt elég hogy 84 kg-nál tartok és még kb 100ig kell feltömegelni hogy kb 90kg os versenysúlyt hozni tudjak!
Képet...! :--:

Szép bemutatkozás volt (bár szerintem téged már illik >itt is< ismerni), jó a fater! :D

Csapj a lecsóba, aztán várjuk az információkat edzésről, kajáról... >:D

2009. Január 30. - 09:10:01
Válasz #6
Nem elérhető

Junior


Köszi mindenkinek, én mindent megteszek!

1.kép : Barátnőmmel Motúz Dórival a 2007es Fitparádén

2009. Január 30. - 09:21:14
Válasz #7
Nem elérhető

Junior


1.A tömegelésem formája jelenleg ebben a formában van /84kg/, de igazából én most 2009 januárjában kezdem a masszív tömeg felhozatalát és persze a hibák folyamatos javítását. Főleg a láb és azon kívül minden  ::)

2009. Január 30. - 09:50:39
Válasz #8

Bandi

Vendég

2009. Január 30. - 10:58:51
Válasz #9
Nem elérhető

endre66


Jól van! Szimpatikus, hogy nem sz**tál be és raktál fel képet!  ****:)))))) Szájhősökből, meg cájbergyerekekből sajnos túlkínálat van, de te egy állat vagy!  @:-)

2009. Január 30. - 11:01:20
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


1.A tömegelésem formája jelenleg ebben a formában van /84kg/, de igazából én most 2009 januárjában kezdem a masszív tömeg felhozatalát és persze a hibák folyamatos javítását. Főleg a láb és azon kívül minden  ::)

Nagyon komolyak a képek, tömegeléskor se megy el a formád, szerencsés vagy  @:-)

2009. Január 30. - 11:21:45
Válasz #11
Nem elérhető

FirstLady


Jól van! Szimpatikus, hogy nem sz**tál be és raktál fel képet!  ****:)))))) Szájhősökből, meg cájbergyerekekből sajnos túlkínálat van, de te egy állat vagy!  @:-)
Juniort akartad tesztelni? Na ne má  ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 30. - 12:46:46
Válasz #12
Nem elérhető

jack



 Helló!

 Gratulálok!
 azt szeretném kérdezni milyen magas vagy?

2009. Január 30. - 14:51:54
Válasz #13
Nem elérhető

Junior


Jól van! Szimpatikus, hogy nem sz**tál be és raktál fel képet!  ****:)))))) Szájhősökből, meg cájbergyerekekből sajnos túlkínálat van, de te egy állat vagy!  @:-)

Felraktam ,de csak azért, hogy végig betudjam mutatni a fejlődési szakaszokat, különben nem raktam volna fel mert vannak még hibák bőven! Igazábó szeretnék mindig maximális formát mutatni a közönséget, de ez most itt pont arról szól hogy megosztom veletek a hibáim  is és azok korrigálását! Legalább is igyekszem.... /:-)

2009. Január 30. - 14:53:11
Válasz #14
Nem elérhető

Junior



 Helló!

 Gratulálok!
 azt szeretném kérdezni milyen magas vagy?


Köszi szépen! Pontosan 172 cm vagyok!