2024. Április 29. - 04:48:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Simon Tamás "Junior" 2009-es felkészülése az IFBB Jr. VB-re  (Megtekintve 28232 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 29. - 21:35:49
Válasz #45
Nem elérhető

Junior


Tomi abban teljesen igazad van hogy stabil magánéleti és anyagi háttér nélkül "öngyilkosság" belefogni a versenyzésbe,hisz előbb feléli az ember a családi kasszát, majd az idegeit. :D

Alapozz majd versenyezz. Én is most gyűjtöm a malacperselybe a zsetont hogy a 2011-es Arnoldon találkozni tudjak Ms és Mr Namattal.  ;)

Addig is amíg újra színpadközelbe kerülsz: Egy kalappal Tomi!  ****:))))))

Köszönöm! Neked is a legjobbakat! MAjd az őszi versenyeken beszélünk személyesen is! 8-)

2009. Szeptember 30. - 06:53:09
Válasz #46
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Alapozz majd versenyezz. Én is most gyűjtöm a malacperselybe a zsetont hogy a 2011-es Arnoldon találkozni tudjak Ms és Mr Namattal.  ;)
****:))))))

Azt hiszem en is veszek egy perselyt...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 30. - 09:14:52
Válasz #47
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Alapozz majd versenyezz. Én is most gyűjtöm a malacperselybe a zsetont hogy a 2011-es Arnoldon találkozni tudjak Ms és Mr Namattal.  ;)
****:))))))

Azt hiszem en is veszek egy perselyt...  ;D
Én egyértelműen a Junior verzióját díjazom,mert nekem is természetesen előrébb van a stabil élet,mint hogy csak leürítsem a családi kasszát..De rengetegen nem így gondolják.Hogy ez szerencsés e?Hmm..A testépítőversenyek szempontjából létkérdés.Azt gondolom ha az országban hozzánk hasonlóan gondolkodnának valószínűleg már réges rég megszűnt volna a testépítés mint versenysportág.Ha belegondolunk,ki van,hányan vannak jelenleg az országban akik csak zsebbe nyúlnak és  teljesen egyszerűen kicsengetik az egész felkészülésüket ,rá tudják szánni az összes idejüket és a bankszámlájukat nem éri jelentősebb kár..Nem hiszem hogy eléri a versenyzők 2-3%-ának nagyobb hányadát..
De nem vagyunk egyformák(szerencsére) és mindig vannak,lesznek "önfeláldozó" emberek,de azért néha mi is beszállunk a buliba..Ha ez nem így lenne tényleg nem lenne se SB,se Fitparade,se MB...stb és egyértelműen az ezekhez kapcsolódó cégek is csak töredékét tudnák kiárusítani a jelenlegi eladásaiknak..Tehát konklúzió:mindenkinek szüksége van a versenyzőkre,versenyekre,csak valaki ezt kamikáze üzemmódban teszi,valaki pedig ésszel.. ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 03. - 14:44:26
Válasz #48
Nem elérhető

Junior


Alapozz majd versenyezz. Én is most gyűjtöm a malacperselybe a zsetont hogy a 2011-es Arnoldon találkozni tudjak Ms és Mr Namattal.  ;)
****:))))))

Azt hiszem en is veszek egy perselyt...  ;D
Én egyértelműen a Junior verzióját díjazom,mert nekem is természetesen előrébb van a stabil élet,mint hogy csak leürítsem a családi kasszát..De rengetegen nem így gondolják.Hogy ez szerencsés e?Hmm..A testépítőversenyek szempontjából létkérdés.Azt gondolom ha az országban hozzánk hasonlóan gondolkodnának valószínűleg már réges rég megszűnt volna a testépítés mint versenysportág.Ha belegondolunk,ki van,hányan vannak jelenleg az országban akik csak zsebbe nyúlnak és  teljesen egyszerűen kicsengetik az egész felkészülésüket ,rá tudják szánni az összes idejüket és a bankszámlájukat nem éri jelentősebb kár..Nem hiszem hogy eléri a versenyzők 2-3%-ának nagyobb hányadát..
De nem vagyunk egyformák(szerencsére) és mindig vannak,lesznek "önfeláldozó" emberek,de azért néha mi is beszállunk a buliba..Ha ez nem így lenne tényleg nem lenne se SB,se Fitparade,se MB...stb és egyértelműen az ezekhez kapcsolódó cégek is csak töredékét tudnák kiárusítani a jelenlegi eladásaiknak..Tehát konklúzió:mindenkinek szüksége van a versenyzőkre,versenyekre,csak valaki ezt kamikáze üzemmódban teszi,valaki pedig ésszel.. ;)

Köszönöm Jhonny!
Örülök hogy Te is érted a hozzá állásomat és hogy megosztottad a véleményed!
Feleségeddel is beszéltem már 1x 2x a teremben, hogy az észérvek van, hogy előrébb vannak mint a szenvedély, főleg egy családos embernél!
MInden jót és sikeres regenerálódást!!! /műtét/

2009. Október 04. - 22:27:41
Válasz #49
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu