2024. Április 29. - 00:09:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mkopi édes élete  (Megtekintve 53263 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 20. - 19:18:30
Válasz #15
Nem elérhető

Mkopi


Azt megköszöném ha valami kis infot kapnék erről a versenyről.

2009. Szeptember 20. - 19:22:35
Válasz #16
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Szeptember 21. - 04:51:08
Válasz #17
Nem elérhető

Mkopi


Köszönöm szépen L az informáciot:D

2009. Szeptember 22. - 19:50:19
Válasz #18
Nem elérhető

Mkopi


Sziasztok most értem hazza  reggel 5 óta elég huzos napom volt de hát ez van most éppne kaját csinálok.Voltam mesternél is és megmutattam a pozkürömet de elötte pozoltunk egy kicsit. Aztán eligazitot hogy mi hogy legyen és igazság szerint még sok mindent kell javitani de nem baj most egy kicsit bekapcsolok turbo fokozatra mert hát szeretnék egy jó formát 3 hét mulva és hát ahoz meg kell szenvedni rendesen. Holnap ha minden összejön akkor majd Shet haveromal fogok egy kemény hát edzést csinálni remélem olyan lesz mint a multkori láb:D. Azt látom hogy nem olyan sokan ismernek itt engem a forumon mert nem nagyon írkáltok igaz eddig én sem írkáltam a forumra lehet hogy nem is nagyon vágjátok hogy ki vagyok de ha valakit érdekel akkor nézétek meg a honlapom itt fentvanak az eddigi eredményeim és képek is vannak video is van ha valakit érdekel sajna képet ide nem tudok berakni mert hogy még nem szoltam 50szer hozzá itt a dolgokhoz. Honlapom cime www.bodykopi.extra.hu Mostpedig eszek egy jót és megyek még egy kicsit kardiozni.

2009. Szeptember 22. - 21:33:26
Válasz #19
Nem elérhető

Seth


Asszem egy-két dolgot lehetne "revideálni" már ezen honlapon! ***)))

2009. Szeptember 22. - 22:06:25
Válasz #20
Nem elérhető

Aco


Megnéztem az oldaladat,igaz 1-2 link nem müködik de nem lényeg ;) Van az az edzős videód,az nemtudom mikori de ugy veszem észre hogy a hátad az eggyik erösséged..esetleg javits ki ha tévedek.. =/+'

2009. Szeptember 22. - 22:10:59
Válasz #21
Nem elérhető

Seth


Asszem egy-két dolgot lehetne "revideálni" már ezen honlapon! ***)))

én másra gondoltam sztem ő értette...  ;)

2009. Szeptember 23. - 08:12:58
Válasz #22
Nem elérhető

Mkopi


Elöször is kösszi hogy megnézted a honlapom és kösszi hogy írtál mert igazságszerint nem sokan írnak:( Igaz hogy a hátam az erőségem  meg a lábam ami még jó , ami szerintem nem jó az a bicepsz meg a vádlim de probálom javitani ahogy csak tudom ja meg a has az nem fejlödik de nagyon nem és edzem minden nap.

2009. Szeptember 23. - 08:12:58
Válasz #23
Nem elérhető

Mkopi


Asszem egy-két dolgot lehetne "revideálni" már ezen honlapon! ***)))

én másra gondoltam sztem ő értette...  ;)


Hát majd alakitunk rajta ahogy tudunk:D de majd ha ugy lesz akkor csinálhatnánk egy olyan közös edzést ahol felveszünk kamora és felrakjuk ha gondolod.

2009. Szeptember 23. - 09:37:42
Válasz #24
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Elöször is kösszi hogy megnézted a honlapom és kösszi hogy írtál mert igazságszerint nem sokan írnak:( Igaz hogy a hátam az erőségem  meg a lábam ami még jó , ami szerintem nem jó az a bicepsz meg a vádlim de probálom javitani ahogy csak tudom ja meg a has az nem fejlödik de nagyon nem és edzem minden nap.
Először is iparkodj,hogy legyen meg az a 50 hsz(így a több mint egy év alatt ;D),,hogy tudj képeket felnyomni..Nem feltétlenül az a cél hogy írjanak is Neked..Nem mindenki ír aki megnéz,de ha minél többet írsz magadról,az edzésedről,nyomod a képeket,írsz érdekes dolgokat(akár más topikokba) egyre jobban és többen kíváncsiak lesznek Rád.Akkor tuti egyre nagyobb lesz a nézettséged és egyre jobban megismernek,minél többet,többször hallanak Rólad,minél jobb formába kerülsz és erről folyamatosan hírt adsz,képekkel alátámasztod...
Emlékszel,ha olvastad,Cutler hasonlókat írt Pistinek tavaly...Minél több lehetőséget ragadj meg hogy megismertesd magad az emberekkel...
Példa erre itt:Jóóóózsa Béééélus...Még sehol sem indult,de nézd hányan kíváncsiak rá és mennyit írkál,"szerepel"...
Tehát...RAJTA
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 23. - 09:44:57
Válasz #25
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Elöször is kösszi hogy megnézted a honlapom és kösszi hogy írtál mert igazságszerint nem sokan írnak:( Igaz hogy a hátam az erőségem  meg a lábam ami még jó , ami szerintem nem jó az a bicepsz meg a vádlim de probálom javitani ahogy csak tudom ja meg a has az nem fejlödik de nagyon nem és edzem minden nap.
Először is iparkodj,hogy legyen meg az a 50 hsz(így a több mint egy év alatt ;D),,hogy tudj képeket felnyomni..Nem feltétlenül az a cél hogy írjanak is Neked..Nem mindenki ír aki megnéz,de ha minél többet írsz magadról,az edzésedről,nyomod a képeket,írsz érdekes dolgokat(akár más topikokba) egyre jobban és többen kíváncsiak lesznek Rád.Akkor tuti egyre nagyobb lesz a nézettséged és egyre jobban megismernek,minél többet,többször hallanak Rólad,minél jobb formába kerülsz és erről folyamatosan hírt adsz,képekkel alátámasztod...
Emlékszel,ha olvastad,Cutler hasonlókat írt Pistinek tavaly...Minél több lehetőséget ragadj meg hogy megismertesd magad az emberekkel...
Példa erre itt:Jóóóózsa Béééélus...Még sehol sem indult,de nézd hányan kíváncsiak rá és mennyit írkál,"szerepel"...
Tehát...RAJTA
Elobb utobb Johnny exportalja majd az USA-ba a magyar testepitoket...

 @:-) ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Szeptember 23. - 10:25:26
Válasz #26
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 23. - 17:08:46
Válasz #27
Nem elérhető

Mkopi


Elöször is kösszi hogy megnézted a honlapom és kösszi hogy írtál mert igazságszerint nem sokan írnak:( Igaz hogy a hátam az erőségem  meg a lábam ami még jó , ami szerintem nem jó az a bicepsz meg a vádlim de probálom javitani ahogy csak tudom ja meg a has az nem fejlödik de nagyon nem és edzem minden nap.
Először is iparkodj,hogy legyen meg az a 50 hsz(így a több mint egy év alatt ;D),,hogy tudj képeket felnyomni..Nem feltétlenül az a cél hogy írjanak is Neked..Nem mindenki ír aki megnéz,de ha minél többet írsz magadról,az edzésedről,nyomod a képeket,írsz érdekes dolgokat(akár más topikokba) egyre jobban és többen kíváncsiak lesznek Rád.Akkor tuti egyre nagyobb lesz a nézettséged és egyre jobban megismernek,minél többet,többször hallanak Rólad,minél jobb formába kerülsz és erről folyamatosan hírt adsz,képekkel alátámasztod...
Emlékszel,ha olvastad,Cutler hasonlókat írt Pistinek tavaly...Minél több lehetőséget ragadj meg hogy megismertesd magad az emberekkel...
Példa erre itt:Jóóóózsa Béééélus...Még sehol sem indult,de nézd hányan kíváncsiak rá és mennyit írkál,"szerepel"...
Tehát...RAJTA

Oké iparkodok azon vagyok csak hát nem sokat vok a gép elött de most már nemsoká megvan az 50. Írok az edzésemről is meg a shetel való közös edzésünkről is és remélem hogy a formám az egyre jóbb lesz, én megteszek mindent amit lehet és csak a te véleményedre hallgatok. Ép most fözök egy kis halat meg csirkét most bevágtam tojásfehérjéből egy párat.

2009. Szeptember 23. - 17:32:51
Válasz #28
Nem elérhető

Mkopi


Mai edzésünk ugy ált Shetel, egy hát nap volt elég kemény volt elöször csináltunk egy döntötörzsü evezést. Abbol ilyen 15 ös ismétlésel mentünk és szépen mentünk a sullyal is fel olyan 110kg ig a végén csináltunk egy olyat hogy 110 be 15-öt toltunk utánna a sulyt lejebvettük és abba is 15 öt az volt az első gyak. A második gyak az egy felhuzás volt itt felmentünk 130kg ig és abba 15-öt toltunk elég kemény volt. Harmadik gyakorlat az egy nyakmögé huzás és egy melhez huzás volt ezekböl csináltunk 2x 12-15-öt. Utánna volt három gépes gyakorlat még. Aztán mentünk a farizmunkat edzeni mivel ha azt akarjuk hogy jó legyen és ne legyen zsiros és vízes akkor kell is minden nap egy keveset edzeni. Ezt is megcsináltuk utánna zuhanyzás és go haza de mivel johnnyval találkoztunk ezért egy kicsit leültönk beszélgetünk megeszegetük a husunkat meg a rizsünket jutalomként kaptunk egy kis aminot is aminek nagyon örültönk:D:D:D Ha minden jól jön össze akkor Pénteken is Shetel együt edzünk utánna meg egy kis poz lesz mert johnny bácsi megnéz minket.

2009. Szeptember 25. - 11:30:39
Válasz #29
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Norbi nyáron kapcsolódott be a srácokhoz...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu