2024. Május 14. - 09:12:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mkopi édes élete  (Megtekintve 53576 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 27. - 13:14:52
Válasz #45
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 27. - 13:19:06
Válasz #46
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 27. - 13:22:49
Válasz #47
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Búcsúzóul egy kép mely mutatja hogy már nem kukoricáznak ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 27. - 14:33:29
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg


Mkopi!

Baloldalad le van maradva, erre majd figyelj. Amúgy meg jó lesz ez, fasza izomformák, vékony derék  :-)!

2009. Szeptember 27. - 15:02:56
Válasz #49
Nem elérhető

Mkopi


Mkopi!

Baloldalad le van maradva, erre majd figyelj. Amúgy meg jó lesz ez, fasza izomformák, vékony derék  :-)!

Köszönöm szépen és oda fogok figyelni majd a bal oldalamra.

2009. Szeptember 27. - 15:05:06
Válasz #50
Nem elérhető

Mkopi


Búcsúzóul egy kép mely mutatja hogy már nem kukoricáznak ;)

Nem is lehet lazsálni mert akkor nem lesz meg az eredménye majd ha vége van a versenyeknek akkor majd lehet lájtosaban edzeni ;D

2009. Szeptember 27. - 15:18:13
Válasz #51
Nem elérhető

Mkopi


Sziasztok egy kis helyzetjelentés most ma 100gr szénhidráton vagyok olyan félkiló halon meg egy kiló csirkén és ezerel eszem a zöldségeket is. Reggel lenyomtam az első kardiomat most megetem egy fél kiló halat. Miota nem használok már extraszüz olivaolajat csak a vizben fő minden a halat meg grilezem semmi olaj nincs rajta csak füszer és só ennyi és tényleg igaza volt Shetnek mert tényleg érzem hogy jóbb vagyok többet járok wc-re érzem hogy jön a viz le rollam és ennek örülök mégegyszer kössz Shet a jó tanácsot. Itt nálunk nagy szülinapi party van torták meg minden de hát nem csábitanak el a dolgok én eszem tovább a kis halam meg a csirkém és küzdök ezerel hogy jobnál jobb legyek. Tegnap északai vidámparkban voltam nagyoon állat volt de hát oda is egy csomó hussal meg zöldségel mentem a haverok hülyének néztek hoogy még ide is hozom a kaját de muszáj. Na de megyek párolok egy kis zöldséget.

2009. Szeptember 27. - 15:29:29
Válasz #52
Nem elérhető

Mkopi


A comb nagyonott van! ****:))))))

Igyekszem is hogy minnél mélyeb legyen és ne veszicsek belölle izmot.

2009. Szeptember 27. - 15:32:23
Válasz #53
Nem elérhető

Jordan


Shet amugy SETH  :D
Bocs hogy kijavitom, csak nagyon szurta mar a szemem  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 27. - 16:32:59
Válasz #54
Nem elérhető

Mkopi


Semmi gond egy kicsit elnéztem :D máskor akkor helyesen írom.

2009. Szeptember 27. - 17:59:16
Válasz #55
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mkopi!

Baloldalad le van maradva, erre majd figyelj. Amúgy meg jó lesz ez, fasza izomformák, vékony derék  :-)!
Azért még ne kezdjen el iszonyatosan a baloldalára külön edzeni.Ha megnézed,minden képen kissé eldől vagy még(vagy már nem fogja a pózokat)..
Inkább a pózolást kell gyakorolnia
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 27. - 19:09:10
Válasz #56
Nem elérhető

Mkopi


Mkopi!

Baloldalad le van maradva, erre majd figyelj. Amúgy meg jó lesz ez, fasza izomformák, vékony derék  :-)!
Azért még ne kezdjen el iszonyatosan a baloldalára külön edzeni.Ha megnézed,minden képen kissé eldől vagy még(vagy már nem fogja a pózokat)..
Inkább a pózolást kell gyakorolnia

Igen mester azon is kell még egy kicsit alakitani gyakorolgatni. Igaz ott egy kemény vállazás után voltunk és az kivette az erömmet meg volt elötte 1 óra kardió is még és ugy pozoltam ott.

2009. Szeptember 27. - 23:58:50
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


Mkopi!

Baloldalad le van maradva, erre majd figyelj. Amúgy meg jó lesz ez, fasza izomformák, vékony derék  :-)!
Azért még ne kezdjen el iszonyatosan a baloldalára külön edzeni.Ha megnézed,minden képen kissé eldől vagy még(vagy már nem fogja a pózokat)..
Inkább a pózolást kell gyakorolnia

Csak a képek alapján tudok ítélni  /:-) Amúgy se baj, ha figyel erre külön  8)

2009. Szeptember 28. - 09:06:10
Válasz #58
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mkopi!

Baloldalad le van maradva, erre majd figyelj. Amúgy meg jó lesz ez, fasza izomformák, vékony derék  :-)!
Azért még ne kezdjen el iszonyatosan a baloldalára külön edzeni.Ha megnézed,minden képen kissé eldől vagy még(vagy már nem fogja a pózokat)..
Inkább a pózolást kell gyakorolnia

Igen mester azon is kell még egy kicsit alakitani gyakorolgatni. Igaz ott egy kemény vállazás után voltunk és az kivette az erömmet meg volt elötte 1 óra kardió is még és ugy pozoltam ott.
A színpadon,amikor sokadjára hívnak ki ugyanilyen fáradt leszel vagy ha nemzetközileg 1 órát kell feszítve állnod a színpadon duplán ilyen fáradt leszel,úgyhogy Te csak gyakorolj amennyi időt csak rá tudsz fordítani ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Szeptember 29. - 21:52:49
Válasz #59
Nem elérhető

Mkopi


Sziasztok egy kis helyzetjelentés most fejeztem be a kajacsinálást megsütötem másfél kiló halat az lesz a holnapi kajám meg 125gr rizs és egy kiló karfiol. Ma sajna nem tudtam menni mesterhez és nem tudtam Seth barátomal edzen remélem hogy nem harakszik csak az automat kellet szerelni és igy nem tudtam bemenni edzeni vele de edzetem gödöllön egy teremben. Sajna most a sulira sem tudok odafigyelni mert csak az edzés van az agyamban meg a versenyzés és semmi másra nem tudok odafigyelni nagyon küzdök hogy jó legyek. Nem nagyon tudok még a gép elé sem jönni ezért nem nagyo írkálok mert annyi idöm sincs hogy leüljek egy percre mert mire haza jövök addigra már este 7-8 óra van és sütöm a kajám és alszok vagy kardiozok még egyet.Tegnap edzetünk Seth-tel egyet igen kemény volt de ezt ö is leírta hogy nem volt rossz kis lábedzés. na de most megyek fekszem szerintem le mert holnap reggel kelek korán.