2024. Április 29. - 08:17:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth és Bécó "mennybemenetele"  (Megtekintve 27013 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 04. - 20:48:54
Válasz #30
Nem elérhető

Junior


Gratulálok a srácoknak! :-)!

2009. Október 04. - 21:10:32
Válasz #31

SensationalSheHulk

Vendég
Gratulálok Kismajmom!! Látom már gépet értél ****:))))))

2009. Október 04. - 21:24:36
Válasz #32

B1ll4

Vendég
Köszönöm mindenkinek ! Hát első verseny volt ... írok hosszabban a topicomba !  :-){ :-){ :-){

2009. Október 04. - 21:31:36
Válasz #33
Nem elérhető

Kris


Várjuk!

Amúgy hihetetlen hogy semmilyen információt nem lehet szinte kideriteni a hétvégi versenyekről.

Engem például nagyon érdekelnek a nagyok is. Pl Lauter

2009. Október 04. - 21:34:13
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Seth  :-){

Belanak meg csak annyit kivanok, hogy soha ne legyen rosszabb helyezese  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 04. - 22:06:42
Válasz #35
Nem elérhető

Pity


Nagyon jó kis verseny volt! Béla komoly fizikumot hozott... Sethről ne is beszéljünk azok a haspózok szerintem minden ember figyelmét elterelték a többiekről @:-) mögöttem ülők is "szörnyűlködtek"!(tetszett nekik csak h ne legyen félreértés ;) ) Ebből gondolom! Gratulálni szeretnék én is nektek!

Kris: Lauter Victor nagyon brutálisan nézett ki! a Grand Prix-et nem is volt kérdés hogy ő nyeri meg! Nagyon levolt pucolva sűrű volt és nagyon vastag!!! Viszont volt egy Egri srác is nem emlékszem már hogy hívják nekem az ő fizikuma is nagyon tetszett! =/+' ****:))))))

2009. Október 04. - 22:11:16
Válasz #36
Nem elérhető

kaza


BEla
nagyon buszke vagyok rad es anyu is gratulalt, orulok hogy sikerult az almod, vagyis az elso lepcso hozza, sokan peldat vehetnek arrol hogy milyen fantasztikus ember vagy es az hihetetlen amin keresztul mentel es hogy hol tartasz
Seth neked is nagyon sok szeretettel gratulalok !szuper fizikumot hoztatok!!!
xxx

2009. Október 04. - 22:16:40
Válasz #37
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
No,remélem holnap tudok én is írni 1-2 szösszenetet.Nem oly régen  tettem ki a fiúkat Pesten.(Bélus után éppen szellőztetésben van a kocsi,mert nem egyszerűeket pukkantott útközben ****:))))
Természetesen sem Seth sem Béla nem ájul és nem fog elájulni magától ,hiszen ez egy un.bemelegítő jellegű meccsük volt.Nagyon jól tudják,hogy számukra nem ez volt a fő megmérettetés.Jól sült el,de az igazi ellenfelek még csak mostanában és a későbbiekben fognak csatlakozni hozzájuk.Tény hogy ők is és ellenfeleik is mindent meg fognak tenni a győzelemért,tehát a következőkben is nagyon izgalmas viadaloknak nézhetünk elébe,úgyhogy mindenhol győzzön a jobbik Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Október 04. - 22:26:36
Válasz #38
Nem elérhető

csaba.r


EZAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (:-) (:-)
Erre akartam hazajönni szurkoltam nektek ma
Majd kérek személyes beszámolót is....... :-)!
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 04. - 22:27:21
Válasz #39

B1ll4

Vendég
EZAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (:-) (:-)
Erre akartam hazajönni szurkoltam nektek ma
Majd kérek személyes beszámolót is....... :-)!

Már van is beszámoló részemről ! :D

2009. Október 04. - 22:30:42
Válasz #40
Nem elérhető

csaba.r


EZAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (:-) (:-)
Erre akartam hazajönni szurkoltam nektek ma
Majd kérek személyes beszámolót is....... :-)!

Már van is beszámoló részemről ! :D

Személyeset báze Személyeset  olvashatok bármit az nem olyan mintha mondod  ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 05. - 08:02:50
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


Bélus után éppen szellőztetésben van a kocsi,mert nem egyszerűeket pukkantott útközben ****:))))

Ezt nem akartam leírni...de nem gyenge Bécó...  @-o
Az öltözőből is kimenekültünk egyszer.Én már csak imádkozni tudtam,hogy ne akkor történjen meg legközelebb,amikor épp a seggét kenem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 05. - 09:53:41
Válasz #42
Nem elérhető

Horse


Üdv!

Már egy ideje rendszeres olvasója vagyok a fórumnak, és örömmel olvasom felkészüléseiteket, küzdelmeiteket.
Gratulálok az elért eredményeitekhez a továbiakban sok sikert és kitartást kívánok! ****:))))))

2009. Október 05. - 13:49:42
Válasz #43
Nem elérhető

hopika


Seth GRATULÁLOKl!!!Nem tudom lehetett e hallani,de a jobb felső sarokban volt egy kisebb szurkolótáborod ;) hihetetlenül esztétikus és arányos voltál!!!! ****:))))))
Te(Ti fórumosok) meg miért nem szóltok,ha ott vagytok a versenyen?
Ejnye-nem sok jobb lehetőség van személyesen is találkozni a többiekkel...
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 05. - 19:49:20
Válasz #44
Nem elérhető

Pompa_G


Sajna másokkal ellentétben én nem voltam kinn a versenyen... :-\
Viszont előtte már láttam élőben a srácokat a termben , mondjuk pózolni csak Sethet ????... De már akkor 3-4 nappal a verseny előtt lehetett tudni, hogy biztos nem hoznak rossz eredményt ezzel a formával (:-)
Csak gratulálni tudok!!! :-){ :-){ :-){
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -