2024. Április 27. - 20:01:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: edzésterv  (Megtekintve 69773 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 17. - 19:54:49
Válasz #15
Nem elérhető

George


Hi!
A kérdéses gyakorlatot el tudom képzelni, de értelmét nem látom ????...
Más. Miért nem adsz egy kis időt a testednek, hogy regenerálódjon? Írtad máshol, hogy nem hiszel a véletlenben. Lehet, hogy most van ideje egy kis pihinek? ::) Szerintem hagyd most a felsőtest gyakikat, mert mindenhez kell a kezed, ha nagyon akarsz, akkor edz csak lábra. Van úgy, hogy muszály pihenni, ha akarod, ha nem. Ha nagyon erőlködsz, akkor lehet, hogy a pihenőd tovább fog nyúlni mint szeretnéd. Inkább koncentrálj most a gyógyulásra, mint az edzésre.

2008. Április 17. - 20:06:51
Válasz #16
Nem elérhető

endre66


Egyet értek. De a muszáj, az pontos jéé.

2008. Április 17. - 20:13:41
Válasz #17
Nem elérhető

George


Egyet értek. De a muszáj, az pontos jéé.
--) Innentől a sarkadban leszek Endre! Te né dumájjá, mindenféle csabai szépfiúval haverkodsz ;D :-p

2008. Április 18. - 05:28:10
Válasz #18
Nem elérhető

moszad


Seth!
Most látom, pont a szülinapodon tört el a kezed?!
Mindenesetre gratulálok. (nem a sérüléshez)
 ;-oo-;
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 18. - 22:35:37
Válasz #19
Nem elérhető

Cressler


Seth!
Most látom, pont a szülinapodon tört el a kezed?!
Mindenesetre gratulálok. (nem a sérüléshez)
 ;-oo-;
miiiiicsoda????
Hát Seth azt kívánom gyógyuljon be aza kéz mihamarabb aztán mindent bele.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 19. - 23:36:33
Válasz #20
Nem elérhető

uccsó


 ?:-/
sziasztok!!!!
Órák óta ülök itt és gondolkodom, hogy merjek-e tanácsot kérni tőletek. 44 éves vagyok 170 cm és 92kg:-(
jahhh...és 30 éve nem mozdultam meg..na jó...ez igy ebben a formában nem igaz....csak a sportra értettem...:-)gondolom nem nehéz kitalálni, hogy a sok zsirtól szeretnék megszabadulni és ebben kérném a segitségeteket...nagyon elszánt vagyok:-)))
jahhhh...és nő:-) ?:-/

2008. Május 19. - 23:44:24
Válasz #21

B1ll4

Vendég
Szerbusz , A legjobb helyen jársz uccsó ilyen témakörben . Nagyon sokan veled vagyunk és átérezzük a problémádat . Hm tudod jól te is , hogy részben te vagy a hibás 44 évesen azért nem kicsi akaraterő , kitartás , elszántság , odafigyelés és valahonnan motiváció merítés szükséges . Nézegesd a masters-eket ha nekik sikerült , meg kell neked is csinálnod !

A kajálásról több topicban is olvashatsz , böngészgess csak nyugodtan . Valami konkrét alapot , edzésbeosztást valamit leírhatnál , pontos célokat , mi meg belőjük neked mire van szükséged igazán ! Azért arra előre felhívom a figyelmed , hogy nem fog olyan gyorsan menni az átalakulás mint ijfúkorban :) . De gondolom ha már elkezded látni az eredményét , csak nem adod már fel .

Dobj nekünk , kajatervet , edzéstervet , kiegészítést és megvitatjuk a dolgokat ! @:-)

2008. Május 19. - 23:46:38
Válasz #22
Nem elérhető

Cressler


?:-/
sziasztok!!!!
Órák óta ülök itt és gondolkodom, hogy merjek-e tanácsot kérni tőletek. 44 éves vagyok 170 cm és 92kg:-(
jahhh...és 30 éve nem mozdultam meg..na jó...ez igy ebben a formában nem igaz....csak a sportra értettem...:-)gondolom nem nehéz kitalálni, hogy a sok zsirtól szeretnék megszabadulni és ebben kérném a segitségeteket...nagyon elszánt vagyok:-)))
jahhhh...és nő:-) ?:-/
szerintem a legjobb megoldás ha az általános segítség topicba benézel, ott van külön topic amiben Varga Linda segít csajoknak
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 20. - 19:33:46
Válasz #23
Nem elérhető

uccsó


jajjj de örülök, hogy válaszoltatok!!!!...szóval...6 éves koromtól 14 éves koromig keményen sportoltam....atletika...ugyhogy nagyon kötött és kemény vagyok még igy tulsulyosan is...gondolom igy mongják:-))...szeretnék egy 25-öst ledobni...voltam már 2x teremben és meglepően jól birtam...30 percig ülőbiciklisztem 20 percig sétáltam...persze gyorsan és 25 percig elipsziseztem...remélem jól irtam..de a gépekre nem mertem rámenni nehogy hülyeséget csináljak és ezt a jó kis tömeget ami rám került valahogy:-)))) átdolgozzam jó nagy izommá...lehet hogy most hülyeséget irtam de hiszen ezért vagyok itt mert nem értek hozzá...hetente 3x tudok eljutni a terembe...hétfőn és szombaton reggel bármennyi időm van rá...szerdán reggel csak 1 órám...
edzéstervem nincs mert a terem edzője csak du.van ott de igazából nem is nagyon bizom benne mert az egyik csajszinak ...aki nagyon duci...azt mondta hogy nagy sullyokkal dolgozzon lassan és kis szériaszámmal...mégegyszer mondom hogy én nem értek hozzá de nekem ugy tünik logikusnak hogy ha fogyni akarok akkor kis sullyokkal kell gyorsan dolgozni...de lehet hogy nincs igazam...na mindegy lényeg hogy nincs hozzá bizodalmam:-((
és a kajálással is problémám van...mármint nem tudom hogy mikor mit kell enni hogy fogyjak...

2008. Május 20. - 19:39:50
Válasz #24

B1ll4

Vendég
Szia !

Sovány testtömegedhez kellene belőni a kajabevitelt , nem olyan egyszerű ám mint ahogy te leírtad , hipp hopp 25kg -ot leadni :D . Az azért életművészet , először fejbe tedd oda magad , ne hallgass semmi hülye emberre csak aki valóban ért hozzá . Rengeteg hülye edző is van sajnos :( , tisztelet a kivétel mert ilyen is van azért :) . Hát ha fogyni akarsz minimum kell az a heti 5 kardió de kezdetben elég lesz az aerob is .

Noh csapjunk a lecsóba . Meglátjuk mit bírsz és megtudod hol kezdődik körülbelül a szenvedés a sikerért :)

Olvass először is tápanyagokat , próbálj valakiről akár lemásolni étrendet , konzultálj szakértővel és dobd fel ide , megvitatjuk a dolgot.




2008. Május 20. - 20:04:30
Válasz #25
Nem elérhető

Jordan


...úgy tünik logikusnak hogy ha fogyni akarok akkor kis súllyokkal kell gyorsan dolgozni...

Nem! Lassan kontroláltan, az ismétlésszám olyan 10-15 között, és a dolgozott izom érzetére kell figyelni-koncentrálni!
A mi temünkben is vannak olyan nők-csajok akik vadúl rángatózva (bármit edzenek, az megy mindenre :D) edzenek, az edzők meg csak röhögnek rajtuk, meg felveszik mobiltelcamerával!  ;D
Kb heti 3-4 súlyzós edzésre, meg színtén kb 3-4 kardio (az az amikor bicikizel vagy sétálsz, lazán futol stb......) edzésre van szükség, valakivel aki ért is hozzá!
Ha az akarat megvan akkor hajrá!  @:-)
Le azzal a 25-össel!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 20. - 21:41:36
Válasz #26
Nem elérhető

uccsó


Nos az akarattal nincs baj...az edzővel van...:-(((én a XVIII.-ker-ben lakom...van esetleg a kerületben valaki akit ajánlani tudnátok nekem?

2008. Május 21. - 12:16:10
Válasz #27
Nem elérhető

Jordan


Nos az akarattal nincs baj...az edzővel van...:-(((én a XVIII.-ker-ben lakom...van esetleg a kerületben valaki akit ajánlani tudnátok nekem?

Nem kell hogy edző legyen, az a lényeg hogy ne legyen "hülye" hozzá!  ;D
Ajánlani sajnos én nem tudok senkit, mert nem ismerem a környéket, de itt biztos leszz valaki aki majd mond neked valaki értelmeset!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 22. - 00:32:09
Válasz #28
Nem elérhető

uccsó


Ok...köszönöm!!!

2008. Június 01. - 19:18:41
Válasz #29
Nem elérhető

sany80


Milyen edzesel tudnam osszehozni a mellemet?Mert most teljesen szethuzodot nem tudom mitol  :-[.Melre fekvenyomas,45 fokos fekvenyomas,tarogatas es athuzast csinalok.Valoszinu a sok tarogatas huzta szet vagy nem?Imadok tarokatni meg az athuzast is.De nem tudom mivel tudam oszehozni a ket melemet?