2024. Április 27. - 20:19:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 258670 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 26. - 13:54:16
Válasz #15
Nem elérhető

Skorpió


Parre!

Köszi a választ.
Engem is érdekelne, hogy mit rontottál el?

2007. Június 26. - 15:24:24
Válasz #16
Nem elérhető

parrre


Kompletten az egész diétámat rontottam el.
Ez volt az első "komolyabb" diétám, de néhány tényezőt nem vettem figyelembe.
Például hogy nagyjából mezo és endomorf között vagyok valahol. Baromi könnyen szerzek tömeget, könnyen zsírosodok is, és könnyen erősödök. Az anyagcserém baromi lassú, de még tömegelés alatt is. Erre föl elkezdtem a diétát 150 g ch-val, 400g feférjével, glutamin, bcaa, stb, és 3 g l-carnitin. Heti 4 súlyzós edzés, és 3x40 perc aerob. Kb 3-4 hétig csökkent a súlyom 1 kilót hetente. Ekkor lejjebbvittem a ch-t 120-ra, majd 100-ra, és 70-re. Az utolsó 3-4 hétben kezdtem szedni a lipo-6 ot, de akkorra már annyira gyenge voltam és annyira le volt lassulva az anyagcserém, hogy se edzeni nem tudtam rendesen, izmot bedurrantani pláne nem, nulla energia, stb , hogy abbahagytam az egészet. (Addigra ráadásul 5x1 óra kardióig mentem fel)  Nem lett volna értelme így tovább folytatni.
Most 112 kiló vagyok 4 héttel a diéta után, tehát majdnem kb 9 kiló jött fel, (ebből rögtön az első 2-3 napban 4 kiló , valszeg víz) de baromi jó izomérzetem van, és folyamatos feszes bedurrant állapot.Az erő is jött vissza szépen. A ch-m 350-400 körül van most, (többre nem akarom felvinni, mert nagyon híznék tőle) a fehérjém 300-350 körül.

Úgyhogy a következő diétában azt fogom tenni amit leírtam az előbb, valahogy el kell érnem hogy pörögjön az anyagcserém, és mellette energizált legyek hogy max intenzitással tudjak edzeni, a ch-t ezért akarom viszonylag magasan tartani.

Összefoglalva: nem rossz a lipo-6 . ;D  ;D  ;D

2007. Június 26. - 18:55:13
Válasz #17
Nem elérhető

T3quila


Sziasztok!

Kemény dolog a zsírégetés :). Szerencsére nekem sikerült durván 13 kg-tól megszabadulni. Annyit tettem ezért, hogy rendszeresen edzem, odafigyelek az étkezésre bár nem mondanám étkezésnek amit én csinálok, de hatásos valamint a ...... Nutrition terméke is sokat segített és nekem bevált a Reform. Csak javasolni tudom mindenkinek.

2007. Június 27. - 09:33:17
Válasz #18
Nem elérhető

Skorpió


Köszi Parre!

Jövő héten hoznak nekem Lipo-6-ot, majd beszámolok a fejleményekről.

2007. Június 27. - 11:51:05
Válasz #19
Nem elérhető

T3quila


Nagyon dicséritek a Lipo 6-ot. Komolyan mondom, ha elfogy a Reformom, akkor az augusztusi hónapot végigcsinálom a Lipo 6-al :).

2007. Június 27. - 11:55:13
Válasz #20
Nem elérhető

parrre


A Reformot is próbáltam régebben, nekem az pl. egyeltálan nem jött be.

2007. Június 27. - 12:04:48
Válasz #21
Nem elérhető

T3quila


Akkor lekopogom, hogy szerencsére nekem bevált. A nagyját sikerült leadnom és szerintem már csak a nagyon makacs zsírpárnák vannak, de azok az Istenért sem akarnak eltűnni :). Viszont lenne egy kérdésem. Bár lehet nagyon buta kérdés lesz, de felteszem. Gyomorszűkítésre van valami tipp? Bevallom pár hónapja azzal próbálkoztam, hogy mindennap lefekvés előtt megittam 1-2 deci citromlevet, de inkább mellőzöm :).

2007. Június 27. - 19:44:58
Válasz #22
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor lekopogom, hogy szerencsére nekem bevált. A nagyját sikerült leadnom és szerintem már csak a nagyon makacs zsírpárnák vannak, de azok az Istenért sem akarnak eltűnni :). Viszont lenne egy kérdésem. Bár lehet nagyon buta kérdés lesz, de felteszem. Gyomorszűkítésre van valami tipp? Bevallom pár hónapja azzal próbálkoztam, hogy mindennap lefekvés előtt megittam 1-2 deci citromlevet, de inkább mellőzöm :).

Gyomorszűkítésre diéta kell, ha az nem szűkíti be, akkor semmi :D Vedd le a napi CH-t 50-70g-ra, oszt nézd meg a hasad..  8)

2007. Június 27. - 21:21:16
Válasz #23
Nem elérhető

T3quila


Ennél jobban már nem tudok, diétázna. Minden napos étkezésem úgy néz ki, hogy:
8-kor turmix, 10-kor 1 db alma, 12-kor fitt szénhidrát szegény ebéd, 14-kor turmix, 16-kor 3 db puffasztott búza, 18-kor 2 db puffasztott búza, 20-kor 1 db alma és lefekvés előtt turmix.

Tudom ez nem a legjobb és nem is kimondottan diéta, hanem ahogy haverjaim mondják koplalás, de hát Istenem segít és bevált :).

2007. Június 27. - 23:21:03
Válasz #24
Nem elérhető

Eddie


A ReForm az egyik barátomat is megszabadította 10 kiló feleslegtől
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 28. - 07:23:54
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Ennél jobban már nem tudok, diétázna. Minden napos étkezésem úgy néz ki, hogy:
8-kor turmix, 10-kor 1 db alma, 12-kor fitt szénhidrát szegény ebéd, 14-kor turmix, 16-kor 3 db puffasztott búza, 18-kor 2 db puffasztott búza, 20-kor 1 db alma és lefekvés előtt turmix.

Tudom ez nem a legjobb és nem is kimondottan diéta, hanem ahogy haverjaim mondják koplalás, de hát Istenem segít és bevált :).

Akkor nem szóltam..  ???  :-X  :D

2007. Június 28. - 08:33:02
Válasz #26
Nem elérhető

T3quila


Akkor gratulálok a barátodnak Eddie. Sajnos már ott tartok, hogy nem szívesen teszem le a Reformot, de csak augusztus végéig van, betervezve az úgy mond kúra. Utána meg tömegelés. Sokan mondják fordítva kellett volna. Elsőnek tömeget növelni majd utána a zsírfeleslegtől megszabadulni és szálkásítani. De hát én mindent majdnem fordítva csinálok és beválik :).

2007. Június 28. - 09:34:16
Válasz #27
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Akkor gratulálok a barátodnak Eddie. Sajnos már ott tartok, hogy nem szívesen teszem le a Reformot, de csak augusztus végéig van, betervezve az úgy mond kúra. Utána meg tömegelés. Sokan mondják fordítva kellett volna. Elsőnek tömeget növelni majd utána a zsírfeleslegtől megszabadulni és szálkásítani. De hát én mindent majdnem fordítva csinálok és beválik :).

Akkor kb. te is azt nevezed a jó módszernek, amit én. Vagy kb. 40 kiló, veszel egy reformot vagy egy lipo6-ot, leszálkásítod magad 32 kilóra nyáron és aztán feltömegeled magad 42 kilóra. Ez működik nálam is. ;D for fucksake ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 28. - 10:11:42
Válasz #28
Nem elérhető

T3quila


efitmaster!

40 kg azért nem vagyok :). 60 kg vagyok és nyáron jó lenne tartani. Utána meg természetesen mehet a tömegelés és jövő nyárra újra a testzsír eltüntetése valamint a szálkásítás. Ha nálad működik, akkor lehet nálam is fog. Majd mondom a tömegelési fejleményt októberben :).

2007. Június 28. - 10:36:53
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


efitmaster!

40 kg azért nem vagyok :). 60 kg vagyok és nyáron jó lenne tartani. Utána meg természetesen mehet a tömegelés és jövő nyárra újra a testzsír eltüntetése valamint a szálkásítás. Ha nálad működik, akkor lehet nálam is fog. Majd mondom a tömegelési fejleményt októberben :).

Izéka... Szerintem értékeld át a tömegelés fogalmát, én jelenleg 173cm/92kg vagyok, 46-os karokkal, 126-os mellkassal, diéta felénél, a felső kockák már látszanak a hasamon :D Nem kivagyiságból írom, csak hogy tudj viszonyítani.. Szvsz neked még álmodban se kellene diétára gondolnod, hanem álmodni a tömegről, de keményen  :P

Efitmasternek igaza van, ennek így semmi értelme, először el kell érni egy olyan tömeget, amit érdemes szálkázni, nem véletlen, hogy a nagyobb testépítők is 2 éveket tömegelnek egyfolytában!

(Én azt mondom, kezdetben nem kell foglalkozni a zsírosodással se, olyan 20-22%-ig büntetlenül el lehet menni tzs%-ban, azt még nem nehéz lediétázni! Ez szigorúan magánvélemény!  :-X  :-* )