2024. Április 27. - 16:35:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mindent a szénhidrátbevitelről.  (Megtekintve 81724 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 01. - 23:51:17
Válasz #30
Nem elérhető

Rencsi


Nekem is ez a bajom már a kajákkal.Körülbelül szeptember óta eszem napi 6-szor és hogy változatos legyen mindig másképp ízesítem.Csak az volt a baj,hogy mindig fűszerekkel és szerintem ennyi fűszert nem bírt a gyomrom,mert most ha valami kicsit is fűszeres rögtön elkezd égni a gyomron.Szóval most a húst is csak főve... :-\

Hát ha ennyi problémád van a gyomroddal, akkor ne is erőltesd a fűszereset...az epéddel nincs gondod? Nekem szokott segíteni a kefír. Hetente 1-2x megeszek egy nagy kupával és rendben tart. Ha nem szereted, akkor a fehérje elveszi az ízét.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 19. - 01:38:47
Válasz #31
Nem elérhető

NaturalBoy


Az epémmel nincs baj,viszont már nem erőltetem a fűszeres kaját,úgyse az íze számít az ételnek hanem a tápértéke úgyhogy mindegy miylen legyűröm.Viszont azóta,hogy írtál kipróbáltam a Kaukázusi kefírt legutóbb amikor ittam nagyon nem szerettem,de ez már pár éve volt.Most gondoltam hallgatok rád és legyűrök egyett,aztán hirtelen ráákaptam az ízére és már szinte minden nap megiszom egy dobozzal.Nagyon király mintha az étvágyam is megnövelte volna és az unalmas ételeket is könnyebben letolom ha hozzá kefírt iszogatok.

2008. Április 21. - 19:34:23
Válasz #32
Nem elérhető

Rencsi


Az epémmel nincs baj,viszont már nem erőltetem a fűszeres kaját,úgyse az íze számít az ételnek hanem a tápértéke úgyhogy mindegy miylen legyűröm.Viszont azóta,hogy írtál kipróbáltam a Kaukázusi kefírt legutóbb amikor ittam nagyon nem szerettem,de ez már pár éve volt.Most gondoltam hallgatok rád és legyűrök egyett,aztán hirtelen ráákaptam az ízére és már szinte minden nap megiszom egy dobozzal.Nagyon király mintha az étvágyam is megnövelte volna és az unalmas ételeket is könnyebben letolom ha hozzá kefírt iszogatok.
Örülök neki, hogy valamelyest segített a kefír a gondodon (úgy néz ki, hogy tudnak valamit a kaukázusi emberek, részben ennek köszönhetik a fennmaradásuk). A fűszerezésről annyit, hogy hosszútávon a feketebors (gondolom ezt használtad leginkább a só mellett)kikészíheti a gyomrot, ellenben a borsikafűnek (csombor másnéven) nem tudok ilyen hatásáról.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 21. - 21:27:18
Válasz #33
Nem elérhető

L


Az epémmel nincs baj,viszont már nem erőltetem a fűszeres kaját,úgyse az íze számít az ételnek hanem a tápértéke úgyhogy mindegy miylen legyűröm.Viszont azóta,hogy írtál kipróbáltam a Kaukázusi kefírt legutóbb amikor ittam nagyon nem szerettem,de ez már pár éve volt.Most gondoltam hallgatok rád és legyűrök egyett,aztán hirtelen ráákaptam az ízére és már szinte minden nap megiszom egy dobozzal.Nagyon király mintha az étvágyam is megnövelte volna és az unalmas ételeket is könnyebben letolom ha hozzá kefírt iszogatok.
Örülök neki, hogy valamelyest segített a kefír a gondodon (úgy néz ki, hogy tudnak valamit a kaukázusi emberek, részben ennek köszönhetik a fennmaradásuk). A fűszerezésről annyit, hogy hosszútávon a feketebors (gondolom ezt használtad leginkább a só mellett)kikészíheti a gyomrot, ellenben a borsikafűnek (csombor másnéven) nem tudok ilyen hatásáról.


Esetleg, ha a nagyon erős ízvilág jön be az erőspaprikát ajánlom kipróbálásra, ami a kapszaicin tartalma miatt gyomornyálkahártya védő hatású tehát tuti nem lesznek tőle gyomorbánatalmaid és marhára erős is emellett.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 24. - 19:33:07
Válasz #34
Nem elérhető

NaturalBoy


Köszönöm ennyi jótanáccsal már biztosan orvosolni tudom ezt a kis gyomorégést,Kipróbálom őket

2008. Június 28. - 14:21:16
Válasz #35
Nem elérhető

Boresz


Ma bebűnözök! Nem mozdult a súlyom egyik irányba sem (leginkább lefelé nem :'( ) ezért,kipróbálom amit már a másik fogyis totyikban javasoltak,hogy egyél szemetet. Nah ma pizza és fornetti lesz a menü. Ha később nem jelentkezem ( érzem hogy bontanátok a pezsgőt >:D ) akkor elvitt a kaja,és a hirtelen rosszullét. Ámen.  /7%
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 28. - 14:29:50
Válasz #36
Nem elérhető

endre66


Fornetti jó, fornetti finom!  @-o Vegyél 2 kilót, hátha kapsz kedvezményt ::)  Vigyél/Vegyél olvasnivalót a rötyire:-/]   

2008. Június 28. - 15:21:04
Válasz #37
Nem elérhető

Johnnyx


Ma bebűnözök! Nem mozdult a súlyom egyik irányba sem (leginkább lefelé nem :'( ) ezért,kipróbálom amit már a másik fogyis totyikban javasoltak,hogy egyél szemetet. Nah ma pizza és fornetti lesz a menü. Ha később nem jelentkezem ( érzem hogy bontanátok a pezsgőt >:D ) akkor elvitt a kaja,és a hirtelen rosszullét. Ámen.  /7%

Én a nutelás palacsintát ajánlom  /7% Egyébként nekem bevált ez a csaló nap, megint elindult  a súlyom lefelé.
Egyetek zabot!

2008. Június 28. - 15:25:34
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma bebűnözök! Nem mozdult a súlyom egyik irányba sem (leginkább lefelé nem :'( ) ezért,kipróbálom amit már a másik fogyis totyikban javasoltak,hogy egyél szemetet. Nah ma pizza és fornetti lesz a menü. Ha később nem jelentkezem ( érzem hogy bontanátok a pezsgőt >:D ) akkor elvitt a kaja,és a hirtelen rosszullét. Ámen.  /7%

Én a nutelás palacsintát ajánlom  /7% Egyébként nekem bevált ez a csaló nap, megint elindult  a súlyom lefelé.

Én ha csaló napot tartok, tuti másnapra 1-2 killa plusszal zárok  !+"% Ami természetesen marad is  o--O

2008. Június 28. - 16:15:02
Válasz #39
Nem elérhető

Arelius


aa nem joz a csalonap  ;D mer nem lehet belesuriteni annyi szemetet egy napba amennyit kivan az ember  :D

mer ha eszek valami zsiros nagykajat akkor utana illik a deszert de miutan vegzek a deszertel eszembe jutt hogy milyen finom is volt a zsiros tema..es igy tovabb ugyhogy ordogikor rosszuletig nincs kiszlalas  :---- ;D ;D
K.G.B.

2008. Június 28. - 16:20:36
Válasz #40

B1ll4

Vendég
Néha este utolsó kaja előtt mikor lemegyek a konyhába megenni a cottage cheese-t ,fehérjét , vitaminokat stb... akkor meglátom a pick szalámit , egy ilyen roham 3 hetente tör rám , bekapom , elkezdem vaddisznó mód rágni , aztán fogom és kiköpöm a kukába ,egy falatot nem nyelek le :D . Valahol az anorexia és a bulímia között lehetek :)

2008. Június 28. - 16:33:51
Válasz #41
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Néha este utolsó kaja előtt mikor lemegyek a konyhába megenni a cottage cheese-t ,fehérjét , vitaminokat stb... akkor meglátom a pick szalámit , egy ilyen roham 3 hetente tör rám , bekapom , elkezdem vaddisznó mód rágni , aztán fogom és kiköpöm a kukába ,egy falatot nem nyelek le :D . Valahol az anorexia és a bulímia között lehetek :)

Akkor te célirányosan kiszopod a zsírt belőle?  :-O !+"%
Én a csokival csinálom így....nem nyelek...csak hagyom szétolvadni a nyelv alatt. Az nem bűn! Sublingvális Milka ;D

2008. Június 28. - 17:20:20
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Néha este utolsó kaja előtt mikor lemegyek a konyhába megenni a cottage cheese-t ,fehérjét , vitaminokat stb... akkor meglátom a pick szalámit , egy ilyen roham 3 hetente tör rám , bekapom , elkezdem vaddisznó mód rágni , aztán fogom és kiköpöm a kukába ,egy falatot nem nyelek le :D . Valahol az anorexia és a bulímia között lehetek :)

Akkor te célirányosan kiszopod a zsírt belőle?  :-O !+"%
Én a csokival csinálom így....nem nyelek...csak hagyom szétolvadni a nyelv alatt. Az nem bűn! Sublingvális Milka ;D

Ez olyan mint a petting.. Az még nem bűn ha kinyalom, csak ha beledugom  :-)(-:
Szájába engedni ér?  :-)-  ;D

Szerk: át lehet nevezni a topikot "mindent a fehérjebevitelről" címre  8-}  @:-)

2008. Június 28. - 17:25:05
Válasz #43

B1ll4

Vendég
God én nem sajnálom a barátnődet , biztos , hogy jól karban van tartva :D . Ha legalább annyit foglalkozol vele , mint a sex témát emlegeted , akkor oka nincs panaszra :D

2008. Június 28. - 17:40:39
Válasz #44
Nem elérhető

FirstLady


Ma bebűnözök! Nem mozdult a súlyom egyik irányba sem (leginkább lefelé nem :'( ) ezért,kipróbálom amit már a másik fogyis totyikban javasoltak,hogy egyél szemetet. Nah ma pizza és fornetti lesz a menü. Ha később nem jelentkezem ( érzem hogy bontanátok a pezsgőt >:D ) akkor elvitt a kaja,és a hirtelen rosszullét. Ámen.  /7%
Kíváncsi leszek,hogy hogy' hat ;) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady