2024. Május 20. - 20:00:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mindent a szénhidrátbevitelről.  (Megtekintve 82747 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 19. - 23:22:32
Válasz #120
Nem elérhető

Boresz


Holnap úgy tervezem hogy reggeli aerobot kezdeményezek a zsírpárnákkal szemben a habtestemen. Hogyan legyen a kajám utánna? Illetve mit? Még nem jött össze a reggeli mozgás a hajnali kelés miatt.Aerob után mehet egy turmix,aztán 1 óra múlva a zab?
Páran azt ajánlják, hogy ne menjen zab és turmix együtt edzés után... Páran pedig azt, hogy mehet egybe...
Az éhgyomorra való aerob nekem sosem ment, szóval proteineszab az a reggeli és utána (kb. 1 órával) pedig az aerob...
de ezt is neked kell kipróbálni...
de az aerob utáni glutamin+protein sem rossz megoldás szerintem...

De az okos majd kijavítják, ha szerintük hülyeséget írtam 8-) :)
A teremben lévő újságokban is azt olvastam hogy éhgyomorra reggel aerob,aztán kaja.De én marharépa azt már nem olvastam hogy utánna mennyivel,mit....  ˝=/

mod: Gabe!
zabot nem főzőm meg mert alapból is szeretem,a kérdés hogy mennyivel utánna? Illetve bcaa+glutamint szoktam inni edzés közben,de aerobnál meglesz holnap. De akkor utánna lehet nem fehérjét fogok inni hanem zab+ turmixot.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 19. - 23:24:41
Válasz #121
Nem elérhető

FirstLady


Holnap úgy tervezem hogy reggeli aerobot kezdeményezek a zsírpárnákkal szemben a habtestemen. Hogyan legyen a kajám utánna? Illetve mit? Még nem jött össze a reggeli mozgás a hajnali kelés miatt.Aerob után mehet egy turmix,aztán 1 óra múlva a zab?
Páran azt ajánlják, hogy ne menjen zab és turmix együtt edzés után... Páran pedig azt, hogy mehet egybe...
Az éhgyomorra való aerob nekem sosem ment, szóval proteineszab az a reggeli és utána (kb. 1 órával) pedig az aerob...
de ezt is neked kell kipróbálni...
de az aerob utáni glutamin+protein sem rossz megoldás szerintem...

De az okos majd kijavítják, ha szerintük hülyeséget írtam 8-) :)
A teremben lévő újságokban is azt olvastam hogy éhgyomorra reggel aerob,aztán kaja.De én marharépa azt már nem olvastam hogy utánna mennyivel,mit....  ˝=/
valaki bírja az éhgyomorra aerobot, valaki nem (pl. én) :D tapasztald ki, hogy neked mi a jó :) És nem kell mindent elhinni, amit az újságban olvasol 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 19. - 23:26:10
Válasz #122
Nem elérhető

Boresz


Holnap úgy tervezem hogy reggeli aerobot kezdeményezek a zsírpárnákkal szemben a habtestemen. Hogyan legyen a kajám utánna? Illetve mit? Még nem jött össze a reggeli mozgás a hajnali kelés miatt.Aerob után mehet egy turmix,aztán 1 óra múlva a zab?
Páran azt ajánlják, hogy ne menjen zab és turmix együtt edzés után... Páran pedig azt, hogy mehet egybe...
Az éhgyomorra való aerob nekem sosem ment, szóval proteineszab az a reggeli és utána (kb. 1 órával) pedig az aerob...
de ezt is neked kell kipróbálni...
de az aerob utáni glutamin+protein sem rossz megoldás szerintem...

De az okos majd kijavítják, ha szerintük hülyeséget írtam 8-) :)
A teremben lévő újságokban is azt olvastam hogy éhgyomorra reggel aerob,aztán kaja.De én marharépa azt már nem olvastam hogy utánna mennyivel,mit....  ˝=/
valaki bírja az éhgyomorra aerobot, valaki nem (pl. én) :D tapasztald ki, hogy neked mi a jó :) És nem kell mindent elhinni, amit az újságban olvasol 8-) ;D
Az éhgyomor lesz holnap,ha nem jeletkezem délig akkor az elfekvőben vagyok,instant kaján. ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 19. - 23:26:48
Válasz #123
Nem elérhető

FirstLady


Holnap úgy tervezem hogy reggeli aerobot kezdeményezek a zsírpárnákkal szemben a habtestemen. Hogyan legyen a kajám utánna? Illetve mit? Még nem jött össze a reggeli mozgás a hajnali kelés miatt.Aerob után mehet egy turmix,aztán 1 óra múlva a zab?
Páran azt ajánlják, hogy ne menjen zab és turmix együtt edzés után... Páran pedig azt, hogy mehet egybe...
Az éhgyomorra való aerob nekem sosem ment, szóval proteineszab az a reggeli és utána (kb. 1 órával) pedig az aerob...
de ezt is neked kell kipróbálni...
de az aerob utáni glutamin+protein sem rossz megoldás szerintem...

De az okos majd kijavítják, ha szerintük hülyeséget írtam 8-) :)
A teremben lévő újságokban is azt olvastam hogy éhgyomorra reggel aerob,aztán kaja.De én marharépa azt már nem olvastam hogy utánna mennyivel,mit....  ˝=/
valaki bírja az éhgyomorra aerobot, valaki nem (pl. én) :D tapasztald ki, hogy neked mi a jó :) És nem kell mindent elhinni, amit az újságban olvasol 8-) ;D
Az éhgyomor lesz holnap,ha nem jeletkezem délig akkor az elfekvőben vagyok,instant kaján. ;D
Azért ez reméljük, nem következik be ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 19. - 23:29:19
Válasz #124
Nem elérhető

Gabe


mod: Gabe!
zabot nem főzőm meg mert alapból is szeretem,a kérdés hogy mennyivel utánna? Illetve bcaa+glutamint szoktam inni edzés közben,de aerobnál meglesz holnap. De akkor utánna lehet nem fehérjét fogok inni hanem zab+ turmixot.

Én is szeretem alapból is, csak mivel a főtt cucc könnyebben felszívódik, ezért írtam ezt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 19. - 23:32:30
Válasz #125
Nem elérhető

Boresz


mod: Gabe!
zabot nem főzőm meg mert alapból is szeretem,a kérdés hogy mennyivel utánna? Illetve bcaa+glutamint szoktam inni edzés közben,de aerobnál meglesz holnap. De akkor utánna lehet nem fehérjét fogok inni hanem zab+ turmixot.

Én is szeretem alapból is, csak mivel a főtt cucc könnyebben felszívódik, ezért írtam ezt!
NEkem le van darálva 3-4kg zab,és azt teszek bele a fehérjébe,mint csóró a plusz ch miatt.Ez épp elég hogy edzésnél könnyen felszívódjon.Holnap valszeg ezt fogom kipróbálni hogy 50g zabot belemerek 2 adag fehérje melé,majd 1 órára rá mehet a csirkerizs. Max kapom a hülyeség miatt a megszólásokat.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 19. - 23:42:12
Válasz #126
Nem elérhető

Gabe


Szerintem jó lesz.
De majd te megérzed.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 19. - 23:44:31
Válasz #127

Torony

Vendég
mod: Gabe!
zabot nem főzőm meg mert alapból is szeretem,a kérdés hogy mennyivel utánna? Illetve bcaa+glutamint szoktam inni edzés közben,de aerobnál meglesz holnap. De akkor utánna lehet nem fehérjét fogok inni hanem zab+ turmixot.

Én is szeretem alapból is, csak mivel a főtt cucc könnyebben felszívódik, ezért írtam ezt!
NEkem le van darálva 3-4kg zab,és azt teszek bele a fehérjébe,mint csóró a plusz ch miatt.Ez épp elég hogy edzésnél könnyen felszívódjon.Holnap valszeg ezt fogom kipróbálni hogy 50g zabot belemerek 2 adag fehérje melé,majd 1 órára rá mehet a csirkerizs. Max kapom a hülyeség miatt a megszólásokat.

ne egyél ch-t előtte sztem. Sima proteinturmix, utána mehet majd az összetett ch meg fehérje (zab-protein, vagy szilárd kaja)
de ezt csak megemlítem, mert az igazi énem jelenleg egy rozmárjelmezbe van zárva, tehát nem vagyok reprezentatív forrás  ;D

2008. Július 19. - 23:49:17
Válasz #128
Nem elérhető

L


Főzz egy csésze zabpelyhet,
reggel a kiürült glikogénraktáraidat gyorsan feltöltheted kardio után
ezzel a jól szívódó szénhidráttal.
kis aszalt gyümölcs bele, és még az íze is jó lesz!
Proteinnel ki lehet egészíteni, komplex reggeliként fogyasztható!
De a lényeg, hogy könnyen felszívódik.

Én diétában mellőzném az aszalt gyümölcsöt. Lásd: glikémiás index táblázat 8-}
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 19. - 23:53:41
Válasz #129
Nem elérhető

Boresz


hjaaaj
köszi mindenkinek aki rám pazarolta drága idejét
csak tudnám mire vagyok annyira felerősödve a reggeli mozgásra mikor alig bírok menni a pénteki lábazástól,de sebaj,hülyegyerek szalmakalap

jó éjt  {-)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 20. - 00:11:08
Válasz #130
Nem elérhető

Gabe


mod: Gabe!
zabot nem főzőm meg mert alapból is szeretem,a kérdés hogy mennyivel utánna? Illetve bcaa+glutamint szoktam inni edzés közben,de aerobnál meglesz holnap. De akkor utánna lehet nem fehérjét fogok inni hanem zab+ turmixot.

Én is szeretem alapból is, csak mivel a főtt cucc könnyebben felszívódik, ezért írtam ezt!
NEkem le van darálva 3-4kg zab,és azt teszek bele a fehérjébe,mint csóró a plusz ch miatt.Ez épp elég hogy edzésnél könnyen felszívódjon.Holnap valszeg ezt fogom kipróbálni hogy 50g zabot belemerek 2 adag fehérje melé,majd 1 órára rá mehet a csirkerizs. Max kapom a hülyeség miatt a megszólásokat.

ne egyél ch-t előtte sztem. Sima proteinturmix, utána mehet majd az összetett ch meg fehérje (zab-protein, vagy szilárd kaja)
de ezt csak megemlítem, mert az igazi énem jelenleg egy rozmárjelmezbe van zárva, tehát nem vagyok reprezentatív forrás  ;D
Nem volt szó arról, hogy előtte eszik.
Csak arról, hogy kardio után mit!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 20. - 00:11:08
Válasz #131
Nem elérhető

Gabe


Ezért írtam, hogy "kis".
Pár szem...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Július 20. - 10:47:09
Válasz #132
Nem elérhető

Tus


fiuk lanyok nagyon szepen koszonom a valaszokat
a mai napon ultem le megirni a pontos etrendet
g-ra pontosan szamolva
miutan elkeszult leirom mire jutottam ok?
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Július 20. - 12:18:15
Válasz #133
Nem elérhető

Boresz


Szép napot.
Meg vagyok jőve a lóti-futiból.Igaz ,hogy úgy megyek mint akit megrugdostak,de kellemesen fájnak a lábaim. Egész jól érzem magamat,és mit ne mondjak,még fickósabban vagyok mint álltalában.Nem volt hülye aki kitalálta a kelés utáni intenzív mozgást  ;D. Bicaj,intervall futás,és levezetésnek séta volt a menü. Lenyomtam utánna a kis turmikcomat,most állok majd neki a csirke+zöldségnek.  /7%

nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Július 20. - 13:54:34
Válasz #134
Nem elérhető

Gabe


És milyen az érzés a zabreggeli után?  8)
"Yeah buddy, light weight baby!"