Fórum > Hírek, pletykák a nagyvilágból

Új Muscletech atléta: TONEY FREEMAN

(1/2) > >>

Steve Namat:
Toney 2002-ben kapott IFBB profi kártyát és néhány gyengébb szereplés után 2006-ban berobbant a legjobbak közé. Azévben már bejutott az Olympia-ra is és egy 7. hellyel debütált.

A 2007-es tavaszi szezonban már durván roncsolt az Ironman-es formájával (meg is nyerte), majd az Arnold-on 3. lett. Az Olympia-ra már elfáradt és 14. lett igen rossz formával.

Idén megint bekeményített, 8 versenyen indult. Stratégiát váltott, idén inkább tavasszal volt "gyengébb", viszont a szezon második felére brutál formába került. Két versenyt megnyert (Tampa és Europa) és megtiszteltetésnek érzem, hogy minkét győzelménél én is vele állhattam a színpadon. Az Olympia-ra igazi csúcsformát hozott és 5. lett. Sztem jobb volt Wolf-nál és a 4. helyet érdemelte volna...

Toney eddig 5 profi versenyt nyert és 42 évesen úgy tűnik, hogy újra egy magasabb szintre léphet a karrierje...több éves szerződést írt alá a Muscletech-el, vele bővül majd a már eddig is elég impozáns TEAM MUSCLETECH.

Nagyon nagy gratuláció Toney-nak!!!

 :-):-)::

hopika:

--- Idézetet írta: Steve Namat - 2008. Október 28. - 17:47:18 ---...több éves szerződést írt alá a Muscletech-el

--- Idézet vége ---

A francba,akkor idén sem engem válogattak be... ˝=/ ˝=/ ˝=/

tomi:
Egyik kedvenc testépítőm Toney! Nagyon örülök, hogy továbblépett a karrierjében, viszont a VPX Sports is az egyik kedvenc márkám volt, szóval sajnálom a szakítás, de ahogy hallottam: "pénz beszél kutyaszar táncol"
                                                                                         Arnold: "Nem is tud táncolni..."  ***

darknight:

--- Idézetet írta: tomi - 2008. Október 29. - 15:57:10 ---Egyik kedvenc testépítőm Toney! Nagyon örülök, hogy továbblépett a karrierjében, viszont a VPX Sports is az egyik kedvenc márkám volt, szóval sajnálom a szakítás, de ahogy hallottam: "pénz beszél kutyaszar táncol"
                                                                                         Arnold: "Nem is tud táncolni..."  ***

--- Idézet vége ---

Üdv Tesó ;-oo-;!

Ha jól tudom, Toney Freeman már most sem a VPX-nél volt, hanem a Species sorait erősítette... ::) :D

Egy dolog azonban biztos: szerintem szponzoráció terén a MuscleTech-nél jobbat jelenleg nem lehet találni...

Úgyhogy már "csak" rajta múlik... Go, Toney, go :-)! (:-) :D!!!

  >:D >:D >:D

tomi:
Hali Dark!
Ezt nem is tudtam, köszi az infót  ;-oo-;
Gooo, Toney!!! O0

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése