2024. Május 10. - 05:29:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83104 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 11. - 00:54:24
Válasz #165

B1ll4

Vendég
Lapozz vissza egyet és meglátod , hogy a combon kívül 0 a difi kb ... nem szidlak én , eszem ágában sincs , csak érted 3 hónap alatt valaki már újjászületik !  ;-oo-;

2009. November 11. - 01:14:02
Válasz #166
Nem elérhető

fastor


Lapozz vissza egyet és meglátod , hogy a combon kívül 0 a difi kb ... nem szidlak én , eszem ágában sincs , csak érted 3 hónap alatt valaki már újjászületik !  ;-oo-;
Béla, minek kell beszólni? nem ez a fö prioritása, úgy csinálja, ahogy jólesik, nyilván ,ha nagyobb eredményeket akar, majd szigorít rajta!
szerintem jobb, ha így lassan fogy, mintha gyorsan,aztán beleun az egészbe, és visszaszedi
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 11. - 01:17:36
Válasz #167

B1ll4

Vendég
Lapozz vissza egyet és meglátod , hogy a combon kívül 0 a difi kb ... nem szidlak én , eszem ágában sincs , csak érted 3 hónap alatt valaki már újjászületik !  ;-oo-;
Béla, minek kell beszólni? nem ez a fö prioritása, úgy csinálja, ahogy jólesik, nyilván ,ha nagyobb eredményeket akar, majd szigorít rajta!
szerintem jobb, ha így lassan fogy, mintha gyorsan,aztán beleun az egészbe, és visszaszedi

Fastor , nekem semmi közöm hozzá , hoy mit csinál , meg leírtam fentebb is , eszem ágában sincs szidni , kivagyok én , hogy bárkinek is szóljak ? Csak ez tényleg brutál sovány , de majd kiigazítanak a srácok ...

2009. November 11. - 12:12:25
Válasz #168
Nem elérhető

God Vazzeg


Lapozz vissza egyet és meglátod , hogy a combon kívül 0 a difi kb ... nem szidlak én , eszem ágában sincs , csak érted 3 hónap alatt valaki már újjászületik !  ;-oo-;
Béla, minek kell beszólni? nem ez a fö prioritása, úgy csinálja, ahogy jólesik, nyilván ,ha nagyobb eredményeket akar, majd szigorít rajta!
szerintem jobb, ha így lassan fogy, mintha gyorsan,aztán beleun az egészbe, és visszaszedi

Fastor , nekem semmi közöm hozzá , hoy mit csinál , meg leírtam fentebb is , eszem ágában sincs szidni , kivagyok én , hogy bárkinek is szóljak ? Csak ez tényleg brutál sovány , de majd kiigazítanak a srácok ...

Egyetértek. Ez nagyon karcsú. Ennél sokkal de sokkal jobb is lehetne. Ezt akarja Béla kihozni belőle  /:-)

2009. November 11. - 14:41:30
Válasz #169
Nem elérhető

kovsol


Lapozz vissza egyet és meglátod , hogy a combon kívül 0 a difi kb ... nem szidlak én , eszem ágában sincs , csak érted 3 hónap alatt valaki már újjászületik !  ;-oo-;
Béla, minek kell beszólni? nem ez a fö prioritása, úgy csinálja, ahogy jólesik, nyilván ,ha nagyobb eredményeket akar, majd szigorít rajta!
szerintem jobb, ha így lassan fogy, mintha gyorsan,aztán beleun az egészbe, és visszaszedi

Fastor , nekem semmi közöm hozzá , hoy mit csinál , meg leírtam fentebb is , eszem ágában sincs szidni , kivagyok én , hogy bárkinek is szóljak ? Csak ez tényleg brutál sovány , de majd kiigazítanak a srácok ...

Egyetértek. Ez nagyon karcsú. Ennél sokkal de sokkal jobb is lehetne. Ezt akarja Béla kihozni belőle  /:-)

mivel nem jár terembe, és csak az a heti pár futás és az 5 perc bicikli maradt az iskoláig csodát nem kell várni szeirntem
és már az akarás se a régi...
én 130ról indultam most 105 vagyok kezdéskor nem mértem magam, de pl mikor 112 voltam és most 105 azt az adatot tudom hasonlítani a hasam -12cm -el lett kisebb szóval úgy érzem jó helyről mennek le a kilók  ****:))))))

2009. November 11. - 14:43:38
Válasz #170

B1ll4

Vendég
Lapozz vissza egyet és meglátod , hogy a combon kívül 0 a difi kb ... nem szidlak én , eszem ágában sincs , csak érted 3 hónap alatt valaki már újjászületik !  ;-oo-;
Béla, minek kell beszólni? nem ez a fö prioritása, úgy csinálja, ahogy jólesik, nyilván ,ha nagyobb eredményeket akar, majd szigorít rajta!
szerintem jobb, ha így lassan fogy, mintha gyorsan,aztán beleun az egészbe, és visszaszedi

Fastor , nekem semmi közöm hozzá , hoy mit csinál , meg leírtam fentebb is , eszem ágában sincs szidni , kivagyok én , hogy bárkinek is szóljak ? Csak ez tényleg brutál sovány , de majd kiigazítanak a srácok ...

Egyetértek. Ez nagyon karcsú. Ennél sokkal de sokkal jobb is lehetne. Ezt akarja Béla kihozni belőle  /:-)

mivel nem jár terembe, és csak az a heti pár futás és az 5 perc bicikli maradt az iskoláig csodát nem kell várni szeirntem
és már az akarás se a régi...
én 130ról indultam most 105 vagyok kezdéskor nem mértem magam, de pl mikor 112 voltam és most 105 azt az adatot tudom hasonlítani a hasam -12cm -el lett kisebb szóval úgy érzem jó helyről mennek le a kilók  ****:))))))

Nálad látod ment le súlyból valamint -12cm már nem kevés... de a hölgy esetében 0 vagy 1cm-ről beszélünk...

2009. November 11. - 14:51:18
Válasz #171
Nem elérhető

kovsol


Lapozz vissza egyet és meglátod , hogy a combon kívül 0 a difi kb ... nem szidlak én , eszem ágában sincs , csak érted 3 hónap alatt valaki már újjászületik !  ;-oo-;
Béla, minek kell beszólni? nem ez a fö prioritása, úgy csinálja, ahogy jólesik, nyilván ,ha nagyobb eredményeket akar, majd szigorít rajta!
szerintem jobb, ha így lassan fogy, mintha gyorsan,aztán beleun az egészbe, és visszaszedi

Fastor , nekem semmi közöm hozzá , hoy mit csinál , meg leírtam fentebb is , eszem ágában sincs szidni , kivagyok én , hogy bárkinek is szóljak ? Csak ez tényleg brutál sovány , de majd kiigazítanak a srácok ...

Egyetértek. Ez nagyon karcsú. Ennél sokkal de sokkal jobb is lehetne. Ezt akarja Béla kihozni belőle  /:-)

mivel nem jár terembe, és csak az a heti pár futás és az 5 perc bicikli maradt az iskoláig csodát nem kell várni szeirntem
és már az akarás se a régi...
én 130ról indultam most 105 vagyok kezdéskor nem mértem magam, de pl mikor 112 voltam és most 105 azt az adatot tudom hasonlítani a hasam -12cm -el lett kisebb szóval úgy érzem jó helyről mennek le a kilók  ****:))))))

Nálad látod ment le súlyból valamint -12cm már nem kevés... de a hölgy esetében 0 vagy 1cm-ről beszélünk...
jó azért a heti 4 súlyzós edés meg a 3-4 kardió talán ér valamit :)
fél éve edzek újra... hát volt egy 3,5-4 év kihagyás kicsit elszaladt a súlyom  ::)

2009. November 11. - 17:45:19
Válasz #172

Grizzly79

Vendég
Tudom senki nem kérdezett, de a Béla-God párossal értek egyet.
Valami nagyon nem volt itt rendben.

Ettől függetlenül, hajrá!  ****:))))))

2009. November 11. - 20:08:46
Válasz #173
Nem elérhető

Johnnyx


Lehet, hogy nem releváns a jelenlegi esetre, amit mondok, de azért had jegyezzem meg, hogy ezek a számok nagyon becsapósak tudnak lenni. Tudom úgy mérni a derekamat pl., hogy 2-3 cm-el kisebb/nagyobb legyen a célnak megfelelően. Szóval lehet, hogy történt változás, amit a számok elfednek. Én azt mondom kedves Ágica, hogy mutass "előtte-utána" képeket  8-}
Egyetek zabot!

2009. November 18. - 00:01:49
Válasz #174
Nem elérhető

kaza


És még annyit kérdeznék, hogy mi legyen a kajám, hogy étkezzek, mennyit egy nap????
Mert hajlamos vagyok unalmamban enni... Ami mostanában eléggé lecsillapodott... Szerencsére...

jo feherjek
csirke,pulykamell, sovany marha, rak, hal, tonhal konzerv
sovany turo, tojas (ebbol pl 6 tojabol 6 feherje de csak ketto sargaja)
whey izolatum, whey protein

jo szehidrat
barna rizs, rizs, zabpehely, teljes kiorlesu teszta, burgonya, quniona

zoldsegek,
limitalt: borso, sargarepa, paradicsom
kerulendo: kukorica
ezen kivul minden zoldseg szuper

olajok
lenmagolaj, oliva olaj, halolaj, magok, pl dio, madula stb mertekkel

pl
1.zabpehely mikroban fozve 3 perc alatt kesz, bele fahej vagy feherjepor egy kanal ha kesz van
2.2 kanal feherjepor vizzel, tiz szem mandula vagy dio, vitaminok,
3. egy csomag zacskos rizs, roston sult csirke, zoldsegek
4. egy sovany turo vagy kicsi natur joghurt, tehetsz a turoba kics vizet es egy pici kanal bolero port ha uncsi es igy finomabb lesz
5. egz kicsi marek dio
5. edzes pl
6. 2 kanal whey protein
7. tojas feherje meg ket sarga csak, zoldsegek,
8. sovany turo, egy kanal lenmag olaj




2009. November 18. - 00:07:53
Válasz #175
Nem elérhető

kaza


Igen, összeismerkedtem egy másik pasival, aki elfogadott így, ahogy vagyok! Nem futok minden este, de a heti 1-2 alkalom megvan. A kajálást is tartom, nem eszem zsírosat, nem eszem tele magam, nem falok mint eddig. Szerelmes vagyok!  ahogy Kovsol is mondaná :D

Nah de azért lemérem magam...

mell.: 104 cm
derék: 87 cm
csípő: 110 cm
comb: 56 cm - amíg le nem esik az első hó, addig cangával járok suliba...
vádli.: 41 cm

régebbi eredmény
Mell : 108 cm
Derék: 88 cm
csípő : 109
comb: 62 cm
vádli : 42 cm.

Asszem az alakom nem sokat változott! Mellben ami nagyon látványos , meg combban... A mellet lehetett tudni hogy amint alakulok, az is lejjebb megy elég rendesen... De legalább már nem vagyok előre görnyedve a súly miatt. Jó most nem 10 kilós a mellem, de éreztem, hogy húz előre  a súly, ami a hátamat "terhelte". Már szép egyenes háttal tudok közlekedni..... A másik meg ugye a combom... Igen, az az egyetlen látványos "testrész". Igaz, ha anyát nézem példának, akkor ő is felső testre szélesebb, a lábai véknyabbak, hasa van, stb... Én is ilyen vagyok... Felül széles, de azért a derekam keskeny... A csípőm széles (persze szülésnél jól jön majd :)), a fenekem big, a lábam pedig véknyabbak... A vádlim 1 cm-rel lett "kisebb"... A cangázás teszi... Lábban mindig is erősebb voltam, a régi táncos életből legalább ez maradjon meg :D

Nah jó, pofám lapos... Eleget írtam...

A lényeg, hogy nem álltam le, folytatom... Csak nem annyira "erősködve" mint eddig akartam egy pasi miatt...
Puszim küldöm nektek, hamarosan jelentkezem!

Legyetek nagyon jók, jó munkát, meg mittomén... Jah és az estékre szép éjszakákat!!!!!!!!

 ****) {-) <3!

nem tudsz tobbet karidozni?

2009. November 18. - 01:01:24
Válasz #176
Nem elérhető

csaba.r


Én is Billa, God, Grizly, pártját fogom, egy valamit nem ért meg eggyetlen kövér ember sem, méghozzá azt hogy nem más miatt kell diétázni hanem magunk miatt. ˝=/ ˝=/ ˝=/
Van aki elfogadja magát úgy ahogy van? nézzél már magadba ember!!!!!!
Tetszik hogy úgy néznek rád mint egy darab szarra?
Tetszik hogy a discóba mindenki rajtad röhög hogy hogy táncolsz?
Tetszik ahogy az emberek azt nézik hogy hányadik hambit nyomod az arcodba?
Tetszik hogy csak néhány boltba vásárolhatsz magadnak ruhát?
Tetszik hogy lépsz kettőt nyáron és olyan szagod van mint egy görény?

Tatszik a nagy lószart, néz magadba mert szar!
Én átéltem ezeket sőt sokkal rosszabbat!
Lehet most röhögni, lebaszni, megfogadni de ez az igazság.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. November 18. - 08:53:13
Válasz #177
Nem elérhető

kovsol


Én is Billa, God, Grizly, pártját fogom, egy valamit nem ért meg eggyetlen kövér ember sem, méghozzá azt hogy nem más miatt kell diétázni hanem magunk miatt. ˝=/ ˝=/ ˝=/
Van aki elfogadja magát úgy ahogy van? nézzél már magadba ember!!!!!!
Tetszik hogy úgy néznek rád mint egy darab szarra?
Tetszik hogy a discóba mindenki rajtad röhög hogy hogy táncolsz?
Tetszik ahogy az emberek azt nézik hogy hányadik hambit nyomod az arcodba?
Tetszik hogy csak néhány boltba vásárolhatsz magadnak ruhát?
Tetszik hogy lépsz kettőt nyáron és olyan szagod van mint egy görény?

Tatszik a nagy lószart, néz magadba mert szar!
Én átéltem ezeket sőt sokkal rosszabbat!
Lehet most röhögni, lebaszni, megfogadni de ez az igazság.
én is így gondolom a dolgot, és ő mint nő nem hiszem el, hogy nem szeretne minél jobban tetszeni a férfiaknak

2009. November 19. - 23:11:28
Válasz #178
Nem elérhető

parrre


Én is Billa, God, Grizly, pártját fogom, egy valamit nem ért meg eggyetlen kövér ember sem, méghozzá azt hogy nem más miatt kell diétázni hanem magunk miatt. ˝=/ ˝=/ ˝=/
Van aki elfogadja magát úgy ahogy van? nézzél már magadba ember!!!!!!
Tetszik hogy úgy néznek rád mint egy darab szarra?
Tetszik hogy a discóba mindenki rajtad röhög hogy hogy táncolsz?
Tetszik ahogy az emberek azt nézik hogy hányadik hambit nyomod az arcodba?
Tetszik hogy csak néhány boltba vásárolhatsz magadnak ruhát?
Tetszik hogy lépsz kettőt nyáron és olyan szagod van mint egy görény?

Tatszik a nagy lószart, néz magadba mert szar!
Én átéltem ezeket sőt sokkal rosszabbat!
Lehet most röhögni, lebaszni, megfogadni de ez az igazság.

Őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő   ............   ****:))))))

2010. Január 03. - 19:25:23
Válasz #179
Nem elérhető

aleb


Az biztos,hogy nehéz megoldani,hogy ne legyen egyhangú a diéta,főleg ha nincs tulsok tapasztalata az embernek,mert most kezdi.De az biztos,ha 3 hónapig tudja követni és csak max 2-3-csaló kaja iktatódik be,nomeg megy a kardio-aerob/szerintem hosszabb távon jobb/,akkor biztos,hogy sujbol is,de szembetűnő formai változások látványosan bekövetkeznek.Ugyhogy csak kitartás,már akinek kell,mert a siker garantált,hisz az út már kivan taposva,csak végig kell menni rajta.Bár senki nem mondta,hogy könnyű! =/+'